Done by Deer

Done by Deer kombineerib Taani disaini lihtsuse ja moodsa elustiili tooted beebide ja väikelastega peredele. Vaadake selle lauanõusid ning mänguasju, mis on lõbus dekoratsioon lastetuppa, lapse toitmiseks ning temaga mängimiseks!
36 items total
Beebikõristi SEA JELLY, roosa, Done by Deer
20 €
DBD4323571
Kõristi SEA JELLY, sinine, Done by Deer
21 € –5 %
19,80 €
DBD4323572
Laste kõrrega pudel SEA FRIENDS 350 ml, oranž, 3 Sprouts DBD1009424
Laste kruus PEEKABOO ELPHEE 165 ml, sinine, silikoon, Done by Deer DBD1919842
Laste kruus PEEKABOO RAFFI 275 ml, oranž, silikoon, Done by Deer DBD1819834
Laste kruus PEEKABOO RAFFI 275 ml, roheline, silikoon, Done by Deer DBD1819833
Laste mitmeosaline iminapaga taldrik WALLY, roosa, Done by Deer DBD1716381
Laste mitmeosaline taldrik PEEKABOO, sinine, silikoon, Done by Deer DBD1719842
Laste tass käepidemetega PEEKABOO CROCO 170 ml, hall, Done by Deer DBD1919835
Laste tass käepidemetega PEEKABOO CROCO 170 ml, roosa, Done by Deer DBD1919831
Up
More products

Tehakse hirvede poolt - lastele ja nende vanematele meeldib

Done by Deer on Taani kaubamärk, mis on saanud stiilsete ja funktsionaalsete lastetoodete sünonüümiks. Ettevõtte asutas 2014. aastal Helene Hjorth, disainer, kelle kirg on luua tooteid, mis meeldiksid nii lastele kui ka vanematele.

Ettevõtte nimi on inspireeritud Rudyard Kiplingi luuletusest, mis jutustab loo elevandipojast nimega Toomai ja tema emast. Luuletuses kasutatakse fraasi "done by deer", et kirjeldada džungli looduslikku ilu, ja Helene Hjorth leidis, et see emotsioon tabab suurepäraselt tema kaubamärgi olemust. Done by Deer on kiiresti muutunud lapsevanemate ja laste lemmikuks kogu maailmas. Minimalistliku esteetika, tähelepanu detailidele, pastelsete värvide ja kvaliteedile pühendumise tõttu on lihtne mõista, miks Done by Deer on saanud stiilsete ja funktsionaalsete lastetoodete brändiks.

Tehtud hirvetoodete ja disaini poolt

Done by Deer's tooted - lastetoamänguasjad, sisustus ja hoiustamisvahendid, laste söögitarbed, voodipesu ja imetamistooted on kujundatud nii visuaalselt atraktiivseks kui ka praktiliseks. Ettevõtte iseloomulik esteetika on minimalistlik ja modernne, keskendudes puhtale joonele ja vaoshoitud värvidele. Paljudel nende toodetel on mängulised loomamotiivid, mida armastavad nii lapsed kui ka täiskasvanud.

Üks asi, mis eristab Done by Deer teistest lastemärkidest, on nende tähelepanu detailidele. Iga toode on hoolikalt disainitud nii, et see oleks nii funktsionaalne kui ka vastupidav, ning selle omadused, nagu kergesti puhastatav kangas ja reguleeritavad rihmad, kasvavad koos teie lapsega.

Ettevõtte pühendumine kvaliteedile ei ole jäänud disainerite seas märkamatuks. 2017. aastal võitis Done by Deer Red Dot disainiauhinna oma Yummy+ õhtusöögikomplekti eest, mida kiideti selle "lihtsa ja praktilise disaini" ning "kvaliteetsete materjalide" eest Ettevõte on esinenud ka arvukates disainiväljaannetes, sealhulgas Wallpaper*, Dezeen ja Design Milk.

Miks siis lapsed ja vanemad armastavad Done by Deer? Vanemate jaoks on see stiili ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Done by Deertooted ei ole mitte ainult visuaalselt atraktiivsed, vaid ka praktilised ja vastupidavad, mis teeb neist targa investeeringu hõivatud peredele. Disain näeb moodsates interjöörides väga kena välja, mis on samuti suur eelis kõigile vanematele, kes hoolivad oma kodu välimusest.

Laste jaoks teevad Done by Deer tooted nii ahvatlevaks just mängulised loomamotiivid ja erksad värvid. Alates pehmetest ja pehmetest mänguasjadest kuni värviliste õhtusöögikomplektideni on kõik Done by Deer loodud selleks, et haarata lapse kujutlusvõimet ja muuta igapäevased tegevused lõbusamaks.

Tehtud hirvede poolt Kulina

Kulinakliendid armastavad Done by deer'i poolt pakutavaid laste sööginõusid. Taldrikud ja kausid on praktiliselt purunemiskindlad, paljudel neist on iminapad ja lahtrid koostisosade eraldamiseks. Kõigil on lastesõbralikud kujundused ja mustrid. Veebilehelt Kulina leiate ka silikoonist rinnatükke koos taskutega, laste söögiriistad, joogitopsid ja toidupakendite komplektid, millega saate oma lapsele reisile, parki või mänguväljakule kaasa võtta tervislikke suupisteid. Meil on ka mänguasju väikestele