Chefparade kokakool Prahas, Bratislavas ja Budapestis

Škola vaření Chefparade

Chefparade kokakool Prahas, Bratislavas ja Budapestis

Looge meiega oma kodu lugu!
Kulina ja... Chefparade'iga!

Stars

Alates 2007

Pikaajaline traditsioon

selle turgudel

Users

Enam kui

250 000 osalejat

kokakursustel

fork-knife

Organiseerinud enam kui

50 000 kokakursust

ja muid sündmuseid

thumb-up

Enam kui

12 000 positiivset arvustust

muuhulgas ka lehel Staffino.cz

Vaadake, mida teile valmistanud oleme!

Chefparade'is olete kõige olulisem koostisosa, nii et isegi, kui kohal olete vaid teie, toimub kursus ikka. Kokkamine on hea asi, mida nautida grupi sõpradega ja toitki maitseb kellegagi jagades parem, aga ka üks ühele kursus meie kokaga on maitsev seiklus, kas te ei arva?

Seetõttu ei hooli me Kulinas vaid olustikust, vaid ka loost, mis seal aset leiab. Teie kodu, teie köök, ning kui tahate seda täita maitsete, imeliste lõhnade ja eluga, siis Chefparade kokakoolid on õige valik inspiratsiooni sütitamiseks ühes olemasolevatest kokandusüritustest, olgu see kokakursus, ettevõtte tiimiehitus, pulm või erapidu.

Image
Image
Friends

Kokakursused algajatele
ja ka edasijõudnud kokkadele

Boy

Kokakursused
lastele

Puzzle

Ettevõtetele korraldame
ettevõtete tiimiehitust

Glass

Erapeod
turistidele ja kõigile teistele

Miks üht kokakursustest proovida?

  • Kõik võivad kokata! Ja Chefparade kokakoolis usume seda tõesti. Toiduvalmistamine pole vaid toidu ettevalmistamine ja oskuste omandamine. See on palju enamat! Asi on lõbus, uute maitsete ja aroomide avastamises, koos olemises, kogemises, millegi uue proovimises, vahel naermises ja vahel... rõõm selle üle, mis taldrikule õnnestus panna, isegi, kui te pole kunagi kokanud!
  • Pange põlled ette, sest kokandustunnis olete teie see, kes kokkab - teie viilutate, riivite, praete, küpsetate või kurnate. Samuti serveerite ja maitsete toitu kõige viimase ampsuni. Seda kutsumegi praktiliseks kursuseks, aga oodake! Üht asja teeme nüüd küll ise... koristame kogu segaduse!
  • Pakume üle 50 kursuse, mille hulgast saate valida roogi üle kogu maailma. Usume, et igaüks oskab kokata ja seepärast on meie kursused nii algajatele, kokandusfännidele kui ka kogenud kokkadele.
  • Kursused toimuvad meie professionaalsetes, täielikult varustatud asukohtades - kokastuudios Prahas või maafarmis, Bratislavas, Košices ja Budapestis. Maafarm on ideaalne ettevõte tiimiehituse või rustikaalse pulma jaoks.
  • Meie osalejad (viimase 15 aasta jooksul üle 100 000) ütlevad, et nende kogemus meiega on väärt 5 tärni ning seetõttu tulevad nad tihti tagasi (vaadake veebis arvustusi ja kontrollige reitingut!). Seda seetõttu, et me vaid ei õpeta kokkama. Näitame ka, et kokkamine tähendab uute maitsete avastamist ning lõbutsemist.
  • Kõik koostisosad, tööriistad ja joogid on meie poolt ning pärast tunde saadame teile retseptid, et saaksite omandatud oskusi ka kodus demonstreerida. Lisaks koristame teie eest köögi ära!
  • Meie kogenud kokad muudavad kokkamise lihtsaks ja lõbusaks. Nad on Euroopa ja Aasia köögi meistrid ning sushi, liha ja maiustuste eksperdid. Nad jagavad oma teadmisi ligipääsetaval viisil, seega saate alati stuudios valmistatud toidud kodus rekonstrueerida.
Image
Kui külastate Prahat, Bratislavat, Košicet või Budapesti, siis proovige ka üht meie kursustest
Pange end kokakursusele kirja