Praepann MINERAL B ELEMENT 28 cm, teras, de Buyer

Code: DB561028
Sale KULINA WEEKEND
Brand: de Buyer
83,53 € –38 %
Praepann MINERAL B ELEMENT 28 cm, teras, de Buyer
83,53 € –38 % 51,30 €
Veebis laos (>5 pcs)

Mineral B Element on Prantsuse ettevõtte de Buyer teraspannide seeria. Ettevõte de Buyer on traditsioonid, mis ulatuvad tagasi 1830. aastasse ja on ülemaailmselt tunnustatud, eriti professionaalses sfääris, kus teraspannid on väga populaarsed oma asendamatute omaduste tõttu liha või köögiviljade praadimisel. Mineral B Element pannide valik on valmistatud kvaliteetsest tugevast terasest, mis on viimistletud mesilasvaha baasil. See kaitseb neid oksüdeerumise eest ja suurendab pannide loomulikke mittekleepuvaid omadusi, mis samuti paranevad iga kasutuskorraga. Pannid on mõeldud igat tüüpi toiduvalmistamisallikatele, sealhulgas induktsioonile. Mineral B Element teraspannid on 100% looduslikud, ökoloogilised ja taaskasutatavad.

Detailed information

Product detailed description

Mineral B Element on Prantsuse ettevõtte teraspannide seeria de Buyer. Ettevõte de Buyer traditsioonid ulatuvad tagasi 1830. aastasse ja on ülemaailmselt tunnustatud, eriti professionaalses sfääris, kus teraspannid on väga populaarsed oma asendamatute omaduste tõttu liha või köögiviljade praadimisel. Mineral B Element pannide valik on valmistatud kvaliteetsest tugevast terasest, mis on viimistletud mesilasvaha baasil. See kaitseb neid oksüdeerumise eest ja suurendab pannide loomulikke mittekleepuvaid omadusi, mis samuti paranevad iga kasutuskorraga. Pannid on mõeldud igat tüüpi toiduvalmistamisallikatele, sealhulgas induktsioonile. Mineral B Element teraspannid on 100% looduslikud, ökoloogilised ja taaskasutatavad.

Mineral B Element panni võib kasutada ahjus ainult lühikest aega, maksimaalselt 10 minutit temperatuuril 180 °C. Kui pann jääb pikaks ajaks ahju, võib lakitud käepide kahjustada. Kui eelistate panni, mida saab kasutada ka ahjus määramata aja jooksul, valige panni Mineral B Element PRO-seeriast või Prantsuse kollektsiooni B Element.

Mineraal B-elemendi pannid lühidalt:

 • Pannid on ideaalsed liha või köögiviljade praadimiseks ja grillimiseks. Krõbedate pannkookide ja täiusliku omleti jaoks.
 • Teras on 100% looduslik materjal, mis on viimistletud mesilasvaha baasil.
 • Mineral B Element pannidel ei ole kunstlikku mittekleepuvat pinda, nad ei sisalda PFOA-d ega PTFE-d.
 • Ei ole lisatud kemikaale - keskkonnasõbralik tootmine.
 • Keskkonnasõbralik ja taaskasutatav.
 • Raudmolekulid pannilt on tervisele kasulikud.
 • Pannusid saab kasutada väga kõrgel temperatuuril, mille puhul valmistoit tõmbub kiiresti tagasi ning vitamiine ja toitaineid ei kao.
 • Mida rohkem pannil töödeldakse, seda paremad on selle kleepumisvastased omadused.
 • Suurepärane soojusjuhtivus.
 • Vastupidav konstruktsioon, väga pikk kasutusiga.

Kuidas hooldada pannid MINERAL B:

 1. Teraspannid de Buyer on eluaegsed pannid ja neil on ka eluaegne garantii. See ei kehti siiski väärkasutuse tõttu tekkinud nõuete kohta. Palun lugege enne esimest korda kasutamist hoolikalt läbi juhised.
 2. Teras on looduslik materjal ja pannid on käsitsi valmistatud. Seetõttu võivad neil olla väikesed looduslikud esteetilised puudused.
 3. Enne esimest kasutamist võtke pann originaalpakendist lahti ja peske seda käsnaga kuuma jooksva vee all. Eemaldage vaha panni välisküljelt, et vältida pliidi saastumist, seejärel kuivatage pann.
 4. Põletage pann, protseduuri näete paremal olevas videos. Lülitage pliit maksimaalsele võimsusele ja asetage pann sellele. Valage pannile umbes 1-2 mm õli ja laske kuumutada, kuni õli hakkab suitsema = põlemine on lõppenud (põlemise ajal pöörake pannil, et õli jõuaks ka sisekülgedele, panni põhi hakkab kohati tumedaks muutuma).
 5. Laske pannil jahtuda ja pühkige ülejäänud õli salvrätiku või lapiga ära, ärge peske, et säilitada kaitsekile ja vältida roostet, pann on kasutusvalmis.
 6. Pühkige pann pärast kasutamist lihtsalt paberrätikuga, õlitatud pind kaitseb panni. Hoida kuivas kohas.
 7. Kasutage pesuvahendeid ainult erandkorras ja NEVER pange panni nõudepesumasinasse või laske sellel leotada!!!
  Panni järkjärguline tumenemine on loomulik, tagades parema mittekleepuva pinna. Võimaliku tekkinud rooste saab eemaldada käsna krobelise küljega ja seejärel õlitada, see ei ole põhjus, et panni üle kurta.

Teraspann ja induktsioon:

Teras (raud) on väga reaktiivne soojusjuht ja selle induktsioonkuumutusvõime on seetõttu erakordne. Seepärast järgige induktsioonpliidi kohta järgmisi juhiseid:

 • ärge kasutage maksimaalset võimsust. Isegi väiksema võimsusega induktsioonil piisab suurepärase pruunistumise saavutamiseks
 • ärge kasutage booster-funktsiooni (kiire kütmise käivitamine)
 • ärge kuumutage panni üle, kui see on tühi

Additional parameters

Category: Universaalsed praepannid
Warranty: 2 years
Weight: 2.15 kg
Materjal: Teras
Suurus: 28 cm
Toote tüüp: Universaalpann
Kollektsioon: de Buyer Mineral B Element
Tooteinfo: Sobib induktsioonipliidiga
Margin: A
SortBy01: 1
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

How to season a carbon steel pan?

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: