Ballarini

Ballarini on itaalia juhtiv kõrgekvaliteediliste mittenakkuvate pannide tootja. Vaadake, kui mugav, lihtne ja tore võib kokkamine olla!
6 items total
Pannklaas 24 cm, Ballarini
KULINA WEEKEND
16,49 € –32 %
Pannklaas 24 cm, Ballarini
Veebis laos (>5 pcs)
11,07 €
BAL1001583
Pannklaas 28 cm, Ballarini
KULINA WEEKEND
19,49 € –30 %
Pannklaas 28 cm, Ballarini
Veebis laos (>5 pcs)
13,50 €
BAL1001584
Praepann FERRARA 32 cm, Ballarini
KULINA WEEKEND
82,99 € –23 %
63,83 €
BAL1000966
Pannikaas 20 cm, Ballarini
KULINA WEEKEND
11,49 € –20 %
Pannikaas 20 cm, Ballarini
Veebis laos (5 pcs)
9,18 €
BAL1001582

Ballarini - valmistatud itaalia toiduvalmistamise kirega

Ballarini on kaubamärk, mis on juba üle 130 aasta olnud kõrge kvaliteediga Itaalia köögitarvete sünonüüm. Kaubamärgil on rikas ajalugu, mis sai alguse 1889. aastal, kui Paolo Ballarini asutas väikese töökoja Rivarolo linnas Padova lähedal Itaalias. Tänapäeval on Ballarini tuntud kaubamärk, mis on alates 2015. aastast osa Zwilling Groupist.

Ballarini - mitte ainult pannid

Ballarini eesmärk on pakkuda tarbijatele kvaliteetseid, vastupidavaid ja kaunilt kujundatud toiduvalmistamisvahendeid, mis parandavad nende toiduvalmistamise kogemust. Ballarini pakub laias valikus toidunõud, mis on mõeldud nii professionaalsete kokkade kui ka kodukokkade vajaduste rahuldamiseks. Kaubamärgi tootevalikusse kuuluvad praepannid, kastrullid, keedukannud, grillipannud ja wokid, samuti spetsiaalsed toidunõud grillimiseks, küpsetamiseks (PFOA-vaba, mittekleepuv) ja praadimiseks.

See, mis teeb Ballarini pannid nii eriliseks, on nende materjalide ja konstruktsiooni kvaliteet. Kaubamärgi pannid on valmistatud tugeva alumiiniumist alusega, mis tagab ühtlase kuumuse jaotumise, takistab kuumade kohtade tekkimist ja võimaldab täpset küpsetamise kontrolli. Pannid on kaetud ka mittekleepuva pinnaga, mis ei sisalda kahjulikke kemikaale ja mida on lihtne puhastada. Lisaks on Ballarini pannidel ergonoomilised käepidemed, mis on disainitud mugavuse ja kasutusmugavuse tagamiseks.

Veebilehel Kulina pakume Ballarini's mittekleepuvaid pannid, mille käepide on varustatud patenteeritud Thermopoint'iga, mis annab teile teada, kui kuum on pannil õigesti kuumutatud, selle värvi järgi. Käepideme saab asetada ahju, mille maksimaalne temperatuur on 160 °C, nii et saate lõpuks kontrollida, kas ribeye-steikide valmistamisel on võimalik kasutada kõigepealt praadimist ja seejärel ahjupraadide valmistamist.

Tippkokkade ja disainisõprade poolt tunnustatud kvaliteet

Ballarinipühendumist kvaliteedile ja innovatsioonile on tunnustatud mitmete auhindadega, sealhulgas maineka Red Dot Design Awardiga. Brändi köögitarbeid kasutavad tippkokad üle kogu maailma ja neid on mainitud juhtivates kulinaarsetes väljaannetes.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Ballarini on kaubamärk, mis on valmistatud Itaalia kirega toiduvalmistamise vastu. Rohkem kui 130-aastase kogemusega kaubamärk pakub tarbijatele jätkuvalt kvaliteetseid, vastupidavaid ja kaunilt kujundatud toidunõusid. Olenemata sellest, kas olete professionaalne kokk või kodukokk, Ballarini pakub midagi igaühele.