Deejo

Deejo - Deejo - luksuslikud taskunoad tätoveeritud roostevabast terasest teradega. Kunstipärased mustrid ja kõrgeim kvaliteet - disain ja kingitused temale ja temakesele.
28 items total
Nahast noatupp 37 g nuga, pruun, nahk, deejo
16 €
DJDEE502
Noateritaja ORIGINAL, deejo
Noateritaja ORIGINAL, deejo
Veebis laos (1 pcs)
21 €
DJDEE029
Partner taskunoad 37 g, Kiss, deejo
132 € –16 %
110 €
DJDEE043
Taskunuga 37 g, süsinikkiust tera, deejo
72,99 € –6 %
68 €
DJ1CC001
Taskunuga 37 g, väga kerge, granadilla puidust, deejo DJ1GB004
Taskunuga 37 g, väga kerge, kadakapuust, deejo
73 €
DJ1CB002
Taskunuga 37 g, väga kerge, must, roosipuust, deejo
71 €
DJ1GB005
Taskunuga BIKER 37 g, granadilli puit, deejo
123 €
DJ1CB018
Taskunuga NATURE HUNTING 37 g, roosipuu, deejo
206 €
DJ1CB037
Taskunuga OUTDOOR BICYCLE 37 g, must, granadilla puit, deejo DJ1CB032
Taskunuga TATOO FISH 37 g, kadakapuu, deejo
130 €
DJ1CB015
Taskunuga TATOO TREE 37 g, roosipuu, deejo
142,50 €
DJ1CB022
Taskunuga TATOO TRIBAL 37 g, kadakas, deejo
72,99 € –6 %
68 €
DJ1CB020
Taskunuga TATOO WING 37 g, deejo
72,99 € –6 %
68 €
DJ1CB016
Up
More products

Deejo - elegantsed ja stiilsed taskunoad

Deejo's brändi prantsuse ajalugu ja elegantsi

Deejo on Prantsuse kaubamärk, mis on muutunud üha populaarsemaks noahuviliste seas. Ettevõte asutati eesmärgiga luua kerge ja elegantne taskunuga mida saaks hõlpsasti kaasas kanda. 2010. aastal disainis ja leiutas Stéphane Lebeau ülikerge taskunuga ning mõned aastad hiljem mõtles Luc Foin, Stéphane'i sõber ja partner, välja isikupärastamise idee. Sellest ajast alates on Deejo end tõestanud kui mainekas ja uuenduslik kaubamärk.

Deejo ajalugu on täis kirge ja pühendumist kvaliteetsete toodete loomisele. Brändi asutasid Luc Foin ja Stéphane Lebeau, kaks sõpra, kes jagasid armastust välitegevuste ja seikluste vastu. Nad alustasid oma teekonda lihtsa ja kerge, kuid funktsionaalse taskunuga loomisega, mida saab kasutada mitmel otstarbel.

Deejo asub Pariisi piirkonnas. Nugade tootmine algab ettevõtte tootmisüksustes Aasias ja lõpeb Prantsusmaal asuvates ateljeedes, kus need pannakse kokku, reguleeritakse, lihvitakse, teritatakse ja kohandatakse. Iga osa kontrollitakse eraldi, enne kui see turule tuuakse.

Teie enda, igapäevane taskunuga

Deejo valmistatud taskunoad on suurepärane näide ettevõtte pühendumusest kvaliteedile ja disainile. Noad on kerged, elegantsed ja kaunilt töödeldud, mistõttu on need noahuviliste lemmikud.

Terad on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab vastupidavuse ja teravuse. Kaubamärk kasutab oma terade tugevuse hindamiseks Rockwelli C-skaalat. Nende taskunugade terad on suure tugevusega (HRC 54-56) ja pakuvad tugevat lõikamist, mis on tõhus erinevat tüüpi materjalidele (paber, köis, toit). Terad on vastupidavad, kuid neid on lihtne käsitseda ja teritada

Üks Deejo nugade ainulaadne aspekt on nende disaini kohandatavus. Kliendid saavad valida erinevate käepidemete, tera kujunduse ja graveeringute vahel, et luua tõeliselt ainulaadne nuga.

Deejos signatuurne disain - tatuga nuga

Deejo puhul on erilised ka "tätoveeringud". Noa tätoveerimine, nagu ka nahale tätoveerimine, muudab Deejo taskunuga veelgi isikupärasemaks, lisades sellele rohkem identiteeti. Erinevad mustrid ja tätoveeringute maailmast inspireeritud kujundid iseloomustavad Deejo terasid, mistõttu on need populaarne valik kingitusteks.

Taskunugade kasutusvõimalused on laiad, mistõttu on need praktilised tööriistad, mida saab kaasas kanda. Neid saab kasutada kõigeks, alates pakendite avamisest kuni köite lõikamiseni või toidu valmistamiseni telkimisel. Need on ka suurepärased tööriistad väliuuringute harrastajatele, kes vajavad erinevateks tegevusteks usaldusväärset tera.

Deejo nugade populaarsus on tingitud mitmest tegurist. Esiteks, noad on kaunilt kujundatud, mistõttu neid on meeldiv kasutada ja näidata. Need on ka väga funktsionaalsed, terava tera ja tugeva konstruktsiooniga, mis peab vastu ka raskele kasutamisele. Lõpuks on nugade ilus tätoveeringulaadne kujundus teinud need populaarseks valikuks kingitusteks, kuna neid saab kohandada vastavalt saaja huvidele ja eelistustele.

Deejo kaubamärk on kehtestanud end liidrina taskunugade maailmas, mis on pühendunud kvaliteedile, disainile ja funktsionaalsusele. Deejo noad on suurepärane valik, olenemata sellest, kas vajate usaldusväärset tööriista välitegevuseks või ainulaadset kingitust kellelegi erilisele inimesele. Seega, kui otsite taskunuga , mis on nii praktiline kui ka elegantne, peaks Deejo olema teie nimekirja tipus.