Kingid aiapidajatele

Popis
 

Kingid aiandushuvilistele

Kingid aedade, terrasside ja rõdude omanikele. Loomingulised ja stiilsed vidinad aeda, aiadekoratsioonideks ja välivalgustiteks. Parimatelt brändidelt turul.

Linnulaul otse teie akna taga.

Eva Solo linnu söögimajad on dekoratsioonid, mis kutsuvad akna juurde tõelist loodust. Linnu söögimajad ja joogitopsid julgustavad väiksemaid linde ning need paigaldatakse otse aknale. Tänu sellele saate lihtsasti loodust nautida. Need on suurepärane kingiidee loodusarmastajatele ning lastega peredele.

Popis Popis Popis

Toataimede entusiastidele

Toataimed on jälle hitt. Emad ja vanaemad on neid alati armastanud ning milleeniumilapsed üle kogu maailma armastavad neid taas värske armastuse ning entusiasmiga. Taimed muudavad meie kodu elavaks ja kauniks. Eriti siis, kui peame enamus ajast veetma sees, mitte väljas. Lillepotid ja isekastvad lillepotid on ideaalne kink kõigile kodustele taimekasvatajatele, pole vahet, kas nad on algajad või tahavad oma taimedele parimat hoolt tagada.

Popis
37 items total
Isekastev lillepott GOURMET HERB GARDEN , 3 tk komplektis, WMF WM0641306040
Isekastev lillepott HERB GARDEN GOURMET, WMF
51,50 €
WM0641316040
Kastekann AQUASTAR 2 l, valge, Eva Solo
39,95 € –21 %
31,50 €
ES568303
Aiatõrvik ORCHOS 1,5 m, matt roostevaba teras, Blomus BM65007
Aiatõrvik ORCHOS 1,5 m, poleeritud teras ja puit, Blomus
73,90 €
BM65092
Aiatõrvik ORCHOS 154,5 cm, must, Blomus
153 €
BM65032
Aiatõrviku alus BASO, Blomus
Aiatõrviku alus BASO, Blomus
Veebis laos (2 pcs)
62,90 €
BM65046
Geelküünla hoidik LUNA 24 cm, must, Blomus
93,90 €
BM65390
Isekastev lillepott orhideedele 15 cm, klaas, Eva Solo
49,90 €
ES568149
Kaasaskantav laualamp ANI 33 cm, LED, soe hall, Blomus BM66067
Kastekann GLOBE 9 l, tumehall, Eva Solo
69,95 € –17 %
58 €
ES568308
Kastekann LIMBO 1 l, antratsiit, Blomus
62,90 €
BM65408
Lauakamin SPIN 90 hall, Höfats
119 €
HO00221
Lillepott 18 cm, valge, portselan, Lyngby
78,95 € –16 %
66 €
LY201396
Lillepott COLUNA ⌀ 14 cm, tumehall, Blomus
40 €
BM65729
Lillepott COLUNA ⌀ 26 cm, tumehall, Blomus
68 €
BM65731
Lillepott KENA 40 cm, beež, Blomus
208 € –5 %
195,90 €
BM66022
Lillepott KENA 40 cm, terashall, Blomus
208 € –5 %
195,90 €
BM66024
Lillepott KENA 41 cm, helehall, Blomus
208 €
BM66023
Lillepott KENA 55 cm, terashall, Blomus
166 €
BM66018
Up
More products

Kingitused aedade omanikele

Mida peaksin aiasõbrale kingituse ostmisel silmas pidama?

Ideaalse kingituse leidmine aednikule võib olla keeruline, sest nii nagu ei ole kaks ühesugust aeda, ei ole ka kaks ühesugust aednikku.

Kingituste tegemine võib olla keeruline inimesele, kes veedab oma vaba aega aias. Neil võib olla kõik, mida nad vajavad, mistõttu on raske välja mõelda, millist kingitust neile anda, kuid me oleme siin, et aidata. Selleks, et aidata nende aias elu sisse puhuda, oleme valinud välja mõned funktsionaalsed, kuid samas ka stiilsed aiakaunistused, aiatööriistad ja palju muud.

Mida kinkida kellelegi, kes armastab aiandust?

Lisaks eespool esitatud soovitustele on veel üks tee, mida saate aianduslike kingituste otsimisel kasutada. A linnusöötja võib olla tore idee, kui saaja soovib meelitada oma kinnistule metsloomi. Aiaarmastajatele meeldivad ka mõned kenad taimed siseruumides, nii et võite kaaluda ka lillepoti ostmist, ilusat kastekann või lillealus.

Kuidas valida täiuslik kingitus? Milliseid aspekte peaksite kingituse ostmisel arvestama?

Ideaalse kingituse valimine eeldab vastuvõtja huvide, eelistuste ja sündmuse läbimõeldud arvestamist. Siin on põhiaspektid, mida kingituse ostmisel arvesse võtta:

 • Saaja huvid: Kohandage kingitus vastavalt saaja hobidele, huvidele ja tegevustele. Kingitus, mis on seotud millegagi, mida nad armastavad, näitab, et olete näinud vaeva, et valida midagi mõttekat.

 • Juhus: Mõelge kingituse põhjusele - kas tegemist on sünnipäeva, aastapäeva, puhkuse või mõne erilise verstapostiga. Üritus võib teid suunata sobivate kingivalikute poole.

 • Suhted: Suhted saajaga on olulised. Kingitus lähedasele sõbrale võib erineda kingitusest töökaaslasele või pereliikmele.

 • Vanus: saaja vanus võib mõjutada seda, milline kingitus oleks sobiv. Lastele, teismelistele ja täiskasvanutele mõeldud kingitused võivad oluliselt erineda.

 • Isikupärastatud puudutus: Isikupärastatud kingitused saaja nime, initsiaalide või erilise kuupäevaga võivad lisada unikaalse ja sentimentaalse puudutuse.

 • Praktilisus: Kaaluge, kas kingitus on saaja igapäevaelus kasulik. Praktilised kingitused, mis vastavad nende vajadustele, võivad olla läbimõeldud ja hinnatud.

 • Kvaliteet: Valige kvaliteetne kingitus, mis peegeldab teie hoolivust ja hoolivust. Hästi valmistatud esemed kestavad kauem ja jätavad positiivse mulje.

 • Üllatusfaktor: Kui võimalik, lisage kingitusele üllatuselement või uudsus. Midagi ootamatut võib muuta kingituse veelgi meeldejäävamaks.

 • Sentimentaalne väärtus: Kingitus, millel on tunnetuslik väärtus, nagu näiteks armastatud mälestus või sisemine nali, võib luua sügava emotsionaalse seose.

 • Kultuuritundlikkus: Võtke arvesse saaja kultuurilist tausta ja uskumusi, et teie kingitus oleks asjakohane ja lugupidav.

 • Eetilised kaalutlused: Valige kingitus, mis on kooskõlas nende väärtustega, näiteks jätkusuutlikud või julmuse-vabad tooted, kui kingisaajal on tugevad eetilised tõekspidamised.

 • Eelarve: Määrake endale sobiv eelarve ja valige kingitus selle piires. Läbimõeldavus on tähtsam kui hinnasilt.

 • Vältige stereotüüpe: Vältige kingituse valimisel klišeedele või stereotüüpidele tuginemist. Mõelge pigem üksikisikule kui üldistustele tuginedes.

 • Kinkekaardid: Kinkekaart tema lemmikpoodi või -restorani võimaldab kingisaajal ise valida, mida ta soovib.

 • Esitlus: Mõelge läbi, kuidas kingitus esitatakse. Läbimõeldud pakendamine või pakendamine võib parandada üldist kogemust.

Pea meeles, et parimad kingitused näitavad, et oled võtnud aega, et mõista ja arvestada saaja isiksust ja eelistusi. Lõppkokkuvõttes teeb kingituse tõeliselt tähendusrikkaks see, et selle taga on mõte ja vaeva.