mereanni ja kala söögiriistad

1 items total
Kalasöögiriistad NUOVA, 12-osaline komplekt, WMF
62,10 €
WM1291506046

Mere- ja kalatarbed - olulised tööriistad kõigile kalasõpradele

Mis on kalakotletid?

Kala söögiriistad on spetsiaalne kalasöömiseks mõeldud hõbedastarvikute komplektis . Kala söögiriistad koosnevad sageli kalanugadest ja -varbadest, samuti kalaluu pintsetid või tangidest, mis võivad muuta kalasöömise lõbusamaks ja lihtsamaks.

  • Kalanuga on spetsiaalne nuga, millel on pikk, õhuke ja paindlik tera, mis võimaldab teil hõlpsasti eemaldada liha kalaluudelt. Tera on sageli ka laiem kui tavalisel noal, mis võimaldab lihtsamalt kalaosi üles kühveldada.
  • Kalahark on mõeldud kasutamiseks koos kalanuga, et aidata kala tükeldamise ajal kala paigal hoida. Sellel on pikad, õhukesed piigid, mis on mõeldud selleks, et kergesti libiseda kala luude vahele.
  • Kalaluu pintsetid või tangid kasutatakse pisikeste luude eemaldamiseks, mis võivad jääda kalaliha sisse. Need on valmistatud nii, et need haaravad kindlalt luudest kinni ja võimaldavad neid kenasti välja tõmmata.

Milleks on vaja mereandide kahvlit?

Kalavahvel on spetsiaalne tööriist, mida kasutatakse mereandide, eriti koorikloomade tarbimiseks. Sellel on pikk, kitsas käepide ja kaks peenikest, kergelt kumerat ja teravat tera.

Mereandide kahvli peamine ülesanne on koorikloomade, näiteks homaari, krabide ja krevettide kestast liha eemaldamine. Kahvlit kasutatakse selleks, et lõdvendada ja välja tõmmata liha kitsastest kohtadest karbi sees, mis võimaldab söögikohtadel täielikult hinnata mereandide õrnu maitseid ja tekstuure.

Kalavarraste kahvlit saab kasutada mitmesuguste mereandide, sealhulgas rannakarpide ja merikarpide jaoks, mille koorest vabastamine võib nõuda märkimisväärset pingutust. Mereandide kahvli suur käepide võimaldab teil jõuda sügavamale koorikesse või pisikesse lõhede, et liha välja võtta, ilma seda vigastamata.

Põhimõtteliselt on mereandide kahvel suurepärane vahend kõigile, kellele meeldib mereande süüa ja kes soovivad hinnata iga viimast hammustust.

Kuidas paigutada kala söögiriistad söögilaud

  • Alustage laua katmisest laudlina või lauakattega.
  • Asetage sööginuga taldriku paremale poole, tera näoga taldriku poole.
  • Asetage söögihark vasakule taldrikule nii, et selle kihvad on ülespoole suunatud.
  • Asetage kalanuga sööginoa paremale poole, tera suunaga taldriku poole.
  • Asetage kalahark vasakule poole söögiharki, nii et selle piigid on ülespoole suunatud.
  • Kalanoa ja kahvli käepidemed peaksid olema ühel joonel söögitaldrikpõhjaga.
  • Võite lisada ka väikese tassi või kausi taldriku vasakule ülaosale, kuhu külalised saavad kalakondi asetada.

Pidage meeles, et söögiriistade järjekord ja paigutus laual võib sõltuvalt riigist ja kultuurist erineda, seega on alati hea mõte kontrollida kohalikke tavasid ja traditsioone.

Pakume veebilehel Kulina ka muud liiki söögiriistad, sealhulgas muud liiki serveerimisriistad ja praelauad. Samuti saate sirvida meie söögiriistade salvede ja organisaatorite kollektsiooni, et söögiriistade hoiustamine ja kasutamine oleks lihtsam ja tõhusam.