Kohvipäevad

Kohvipäevad

☕ Nautige maksimaalselt oma lemmikjoogi iga lonksu.

Milline kohvimasin on õige teie jaoks?

Tilkkohvimasin

Me teame tilkkohvimasinat igast Ameerika filmist. Põhjatu (joo-palju-tahad) veekeetja on iga korraliku söögikoha oluline osa ja see lahendab kõik alates mõrvast kuni südamevaluni.

Miks soetada ka endale üks? Suure kohvikoguse valmistamiseks!

Kontorisse, kui te ei soovi seista pikas järjekorras, et saada tassikest kohvi. Koju, kui vajate pidevat dopingut kodukontoris või olete lihtsalt kohvi armastav pere. Ja naturaalse filtrikohvi peene kuid täidlase maitse pärast.

Ameerika ikooniks on kaubamärgi KitchenAid tilkkohvimasinad, Smeg kohvimasin kaunistab teie köögikappe ja praegune tehnoloogiatäht on Filka sari Saksa kaubamärgilt Severin.

Tilkkohvimasinad

Kangiga kohvimasin

Kas teile meeldib kohvi ja selle mitmekülgsete maitsete avastamine ning erinevate asjade katsetamine? Kas lihtsalt nupule vajutamine on teie jaoks igav? Kangiga kohvimasin annab ruumi eneseteostuseks.

Miks soetada ka endale üks? Kohvikukvaliteediga kohvi nautimiseks!

Kohvi valmistamine kangiga kohvimasinas on rituaal. See hõlmab jahvatamist, vahustamist, veetemperatuuri valimist. Tunnete värskelt jahvatatud ubade aroomi ja koduse barista rahulolu. Tänu kõrgele rõhule valmistamise käigus ja lühikesele ekstraheerimisajale on tulemuseks tugev, tõeline espresso. Kvaliteetsed kohvimasinad suudavad hoida stabiilset rõhku kogu ekstraheerimisprotsessi vältel ja takistada veetemperatuuri langemist. Tippmudelite seas on kohvimasinad sellistelt kaubamärkidelt nagu KitchenAid või Smeg.

Kangiga kohvimasin

Severin Filka

Täisautomaatne tilkkohvimasin integreeritud kohviveskiga.

Suurepärase disainiga tehnoloogiline uuendus

Filka kohvimasinad

Integreeritud kohviveski

Värskelt jahvatatud kohv ilma, et peaksite ise kohal olema. 15 minutit pärast jahvatamist kaob kuni 60% kohvi aroomist. Tilkkohvimasinate puhul, millel puudub integreeritud kohviveski, tuleb kohvi eraldi jahvatada. Värskuse huvides on soovitatav jahvatada vahetult enne kohvi valmistamist. Aja seadistamisel võtab masin kogumispunkrist eelnevalt jahvatatud kohvi.

Kas soovite ärgata tõeliselt värske kohvi lõhna peale? Seadistage oma Filka kohvimasin, integreeritud kohviveski jahvatab kohvi enne valmistamist ja teie ülesanne on üles ärgata. Jahvatamine toimub ka erakordselt vaikselt.

Tassi ja teekannu jaoks

Filka kohvikann mahutab 10 espressotassi ja valikus on kaks tüüpi – klaas, mida saab hoida kohvimasinas temperatuuri hoidmise režiimis, või termoveekeetja, mille saab lauale asetada.

Samas võite ka masinas lihtsalt valmistada ühe väikese tassitäie või termoskruusi kaasa võtmiseks. Kohvimasin on sobilik iga suuruse jaoks.

Korduvkasutatav filter

Kohvimasin on varustatud keskkonnasõbraliku, korduvkasutatava, nõudepesumasinas pestava kullavärvi filtriga. Võite kasutada ka tavalisi paberfiltreid.

 

Klaas või portselan

Espresso ainult portselanis

Mida eksperdid ütlevad? Klassikaline espresso või lungo käib ainult portselani. Cappuccino puhul on valiku küsimus, kas naudite seda rohkem tassist või klaasist. Ja te ei pea piirduma traditsioonilise valgega. Revoli tassid pidid olema lahendus plasttopsist joodavale õnnetule kohvile. Humoorikast tassist on saanud kindel ja populaarne kingitus.

Kohvitassid

Latte klaasis

Piimaga kohvi või lattet on kõige parem nautida klaasist. Nähtavalt eraldatud kohvi- ja piimakihid näitavad barista meisterlikkust ning kuuluvad kohvinaudingu juurde. Saksa klaasitehase Nachtmanni Barista seeria on esmaklassilise klaasitöö ja kohvimeistrite kaasaegsete trendide liit.

Kohviklaasid

 

Moka konvička
Moka konvička

Stiilsed mokamasinad

Moka kann töötab sarnaselt survekeetjale. See valmistab kiiresti ja raevukalt tassitäie, mis ei ole nii kange kui espresso, kuid on kangem kui tilgakohv. Ekstraheerimine toimub kiiresti ja keeva veega, miinuseks on enamikes odavamates masinates esinev „kõrbemaitse“. Kuid Alessi teekannude puhul on valmistajad mõelnud disaini kõrval ka funktsioonile. Nende moka kannud lõpetavad õigel hetkel automaatselt kohvi filtreerimise, aidates kõrvaldada mõru järelmaitset ja säilitada täidlast aroomi.

Mokamasinad

kávovar
kávovar

Presskannud – kohv terviseks

Lihtsaim kohvimasin on ka kohvi suhtes kõige õrnem. Seda siis, kui järgite kolme põhireeglit – jäme jahvatus, kuuma, kuid mitte keeva vee kasutamine ja kogu kohvi valamine korraga ekstraheerimise peatamiseks. Siis saate nautida rikkaliku maitsega kohvi, milles väärtuslikud õlid ja antioksüdandid ei hävine.

Presskannud

Moka konvička
Moka konvička

Tõelistele puristidele

Kas suhtute kohvi puhtusesse tõsiselt? Kõigi hipsteritele ja hygge ning joie de vivre’i armastajatele on olemas puristlikud tilkkohvimasinad. Valage kohv lihtsalt läbi filtri ja laske sellel 5 minutit seista. Täiusliku ja ülimalt õrna kohvi jaoks.

Tilkmasinad

kávovar
kávovar

Kohviveskid

Kas teadsite, et kohviuba sisaldab kuni 800 erinevat lenduvat aroomiosakest ja maitset? Ja 15 minutit pärast jahvatamist kaob kuni 60% aroomidest? Kui soovite oma kohvi tõeliselt nautida, on oluline valmistada see värskelt jahvatatud ubadest. Jah, teadlik olemise ja iga hetke nautimise vaimus peaksime kasutama oma kätt ja jahvatama kohvi traditsioonilises käsiveskis. Või rõõmustama silmi stiilse kaunitariga, kes teeb seda hea meelega meie eest.

Kohviveskid

273 items total
Teekruus, 4 tk komplektis, must, Bitz
41,49 € –22 %
32 €
BITZ821232
Kohvikapslite organiseerija, Eva Solo
40 € –40 %
24 €
ES501101
Latte macchiato klaas BARISTA, 2 tk komplektis, topeltseinaga, WMF WM951722040
Piimakann 150 ml, portselan, Eva Solo
24,95 € –31 %
17,20 €
ES886266
Teekruus, 4 tk komplektis, must, Bitz
41,49 € –13 %
36 €
BITZ821236
Filterkohvimasin PLISSÉ 1,5 l, hall, Alessi
179 €
ALMDL14G
Filterkohvimasin PLISSÉ 1,5 l, must, Alessi
179 €
ALMDL14B
Filterkohvimasin PLISSÉ 1,5 l, valge, Alessi
179 €
ALMDL14W
Filterkohvimasin SENSE CM693110 valge, Tefal
69,90 €
TEFCM693110
Filterkohvimasin SMART'N'LIGHT CM600810 must, Tefal
67 €
TEFCM600810
Karamellisiirup 250 ml, Nicolas Vahé
11 €
NV104981101
Koorekann KINEO 270 ml, must, WMF
19 €
WM651559440
Koorekann WASSILI 12 cm, hõbedane, Philippi
62,50 €
PHP135007
Kruus CINEMA, 2 tk komplektis, WMF
21 €
WM651509440
Kruus HAMMERSHOI POPPY 330 ml, valge, Kähler
33,95 € –17 %
28 €
KHL692293
Up
More products