6 items total

Lasteala - kuidas oma lapse ruumi organiseerida

Lapsed vajavad oma ellu turvalist ruumi. Kohta, kus peita, puhata, mängida ja lõõgastuda. Ning teie laste toas peaks selline ruum kindlasti olema. Aga kuidas seda korraldada? Kuidas kujundada lapse tuba nii, et see oleks nii lapse- kui vanemasõbralik? Et see rahustaks ning saaks keskkonnaks, kus laps olla, õppida ning areneda tahab.

Vaadake meie lasteala kohustuslikke esemeid ning veenduge, et toas on kõik, mida nad vajavad.

Muidugi, mänguasjad! Mänguasjad on väga oluline osa laste arengust. Need aitavad lastel arendada suhtlusoskuseid ning sotsiaalseid ja motoorseid oskuseid, stimuleerivad laste keskendumisvõimet ning parandavad nende tähelepanu kestust ja mälu. Mängu läbi õppimine on lapse arengu kohustuslik osa, seega veenduge, et pakute lapsele valikut erinveaid mänguasju. Kui tahate, et lapse mänguasjad oleksid keskkonnasõbralikud ning kestaksid aastaid, siis valige puust mänguasjad ning kui tahate, et laps arendaks sotsiaalseid oskuseid, siis ärge unustage rollimänge võimaldavaid mänguasju. Valige erinevad mänguasjad vastavalt lapse vanusele, aga ärge oma last liiga paljudega emotsionaalselt üle koormake.

Lapsed armastavad kaisutusi, nad vajavad füüsilist puudutust ning tahavad kallistusi ja musisid. Nad vajavad lohutust ning ohutut kohta, kus lõõgastuda, kui tunnevad end hirmunult või närviliselt. Lastetekstiilid nagu padjad, tekid või vaibad, just nagu pehmed mänguasjadki, aitavad luua hubase, lapsesõbraliku interjööri, seega veenduge, et teie lapse toas oleks neid palju.

Laste lambid  on ideaalsed tööriistad intiimse atmosfääri loomiseks interjööris. Otsides laste tuppa lampe veenduge, et valite laelambi, kuid ka laua- või seinalambi mis teeniks tuju loova lisavalgustina, mis aitab luua toas lõõgastunud, sooja, ohutut atmosfääri..