Pulmakingid

Popis
 

Pulmakingid

Ideaalne kink noorpaarile? Veame kihla, et leiate selle siit. Valige kas ise või jätke see ülesanne noorpaarile ning kinkige neile Kulina kinkekaart. Kui nad midagi ei leia, vahetame selle raha vastu.

Turvaline valik

Taldrikud, söögiriistad, klaasnõud. Tüüpilised pulmakingid on alati hea valik! Kui peiul ja pruudil pole kinginimekirja, siis valige tooted, mille valiks restoraniomanik - kergetes värvides lihtne, moodne lauanõude komplekt ning klassikaliste söögiriistade komplekt.

Popis

Riskita kinkekaardid

Te pole kindlad, mida noorpaarile osta, aga ei tahaks neile raha anda? Te ei pea millegagi riskima, kui valite Kulina kinkekaardid! Neil on piiramatu kehtivus ning kui noorpaar enam kui 10 000 kauni kodu jaoks mõeldud toote jaoks midagi ei leia, siis saavad nad kinkekaardi raha vastu vahetada. Saajate rahulolu on meie jaoks kõige olulisem.

79 items total
Elektriline veekeetja NORDIC KITCHEN 1,5 l, Eva Solo
176 €
ES502740
Kõrge pott WHITE LINE 20 cm, valge, Eva Solo
109,95 € –20 %
87 €
ES256647
Piimakann 150 ml, portselan, Eva Solo
24,95 € –31 %
17,20 €
ES886266
Serveerimiskandik NORDIC KITCHEN 35 cm, Eva Solo
99,90 € –26 %
73,10 €
ES520416
Soola- ja pipraveskid CERAMIL, puit, WMF
69,30 €
WM0652314500
Soola- ja pipraveskid, must, Bitz
85,90 € –19 %
69,30 €
BITZ821500
Veekann LEGIO NOVA 500 ml, Eva Solo
25 € –21 %
19,70 €
ES886261
Elektriline kontaktgrill KG 2392, 1800 W, Severin
94,10 €
SEVEKG2392
Elektriline veekeetja 5KEK1722EAC 1,7 l, kreemjas, KitchenAid KA5KEK1722EAC
Jogurtimasin + 7 klaasi JG 3521, Severin
55 €
SEVEJG3521
Klaas 380 ml, 4 tk komplektis, Eva Solo
24 € –13 %
20,70 €
ES567438
Klaas, 4 tk komplektis, 430 ml, Eva Solo
32 € –31 %
22 €
ES567435
Kokanuga OLIVE 20,5 cm, oliivipuust käepide, Forged
72 €
FORGEDSDV305225
Kokteilišeiker kokteilikomplektis MATRYOSHKA, WMF
78,40 €
WM0636836030
Köögikombain ARTISAN 185, punane, KitchenAid
972,10 €
KA5KSM185PSEER
Köögikombain ARTISAN MINI 3,3 l, matt must, KitchenAid KA5KSM3311XEBM
Kruus LEGIO NOVA 310 ml, topeltseinaga, Eva Solo
31 € –29 %
22 €
ES886260
EE 100 darkovy poukaz pro tisk doma
100 €
DP100EURE
Up
More products

Parimad kingitused toiduvalmistamise armastajatele ja toidunautlejatele

Kuidas valida pulmakingitus?

Isegi kui olete pruutpaarile lähedane, võib pulmakingituse valimine olla keeruline. Võib olla raske teada, kust alustada, kuid te peate teadma, et eelkõige peaks teie kingitus tulema teie südamest.

Kui teil on raskusi pulmade jaoks kingisoovituste leidmisega, siis mõelge nende huvidele ja elustiilile. Sealt edasi saate hakata otsingutele keskenduma esemetele, mis noorpaarile meeldivad. Tavaliselt on parim viis kasutada nende huve või hankida neile midagi koju.

Kui soovite teha noorpaari koju kingituse, siis olete õiges kohas, sest Kulina leiate hulgaliselt funktsionaalseid ja ilusaid pulmakingitusi. Me armastame jagada teiega ka oma teadmisi, nii et vaadake kindlasti ka meie ostujuhiseid, sealhulgas ülimat ostujuhist potite, pannide, nugade ja köögi põhitarvikute ostmise kohta.

Millised on mõned head pulmakinkide ideed?

Kui kingite oma noorpaarile meie lauanõud - midagi toredat meie söögiriistade, klaaside või söögiriistade valikust -, loob see meeldejääva õhtusöögi stseeni ja lisab nende söögile elegantsi.

 • Elektriline veekeetja, röster või kohvimasin

Kuigi köögitehnika andmine võib tunduda klišeena, muudab stiilne, kvaliteetne veekeetja, kena röster või disainerkohvimasin kindlasti iga noorpaari hommikusöögi nauditavamaks

Meie luksuslik vannitoapesu, mis on valmistatud naturaalsest puuvillast ja linasest materjalist naha ja jalgade hooldamiseks, on ajatu luksus. See sobib ideaalselt romantiliseks puhkuseks ja spaa-päevadeks kahele.

 • Tekid ja padjad

Abielu ei ole kunagi olnud mugavam, kui elutuppa pehme pehmete padjadega ja tekkidega hubane varjupaik lisab mugavust ja hubasust, mis on vajalik tõeliseks lõõgastumiseks, tehes

 • Fotoalbumid ja pildiraamid

Miks mitte kinkida noorpaarile midagi toredat, mis aitab neil hoida parimaid mälestusi? Meie lai valik stiilseid fotoraame ja moodsaid fotoalbumeid annab teile palju võimalusi

Kas raha kinkimine pulmakingituseks on hea mõte?

Kindlasti peetakse raha kinkimist pulmakingituseks üldiselt läbimõeldud ja vastuvõetavaks žestiks, eriti paljudes kultuurilistes ja sotsiaalsetes kontekstides. Sellised rahalised kingitused pakuvad noorpaarile paindlikkust vahendite eraldamisel vastavalt nende konkreetsetele vajadustele ja prioriteetidele, olenemata sellest, kas tegemist on mesinädalate, uue kodu rajamise või muude finantsküsimuste lahendamisega. Kuigi on oluline arvestada kultuurinormidega, hinnatakse sageli raha annetamist, sest see annab paarile autonoomia teha oma olukorrale kõige paremini sobivaid valikuid. Kui kohandate summa vastavalt oma eelarvele, suhetele paariga ja kultuuritraditsioonidele, saate näidata oma hoolivust ja toetust mõttekalt. Lisaks sellele, kui otsustate esitada rahalise kingituse maitsekalt ja isikupäraselt, võib see rõhutada teie žesti siirust. Lõppkokkuvõttes, olenemata sellest, kas valite raha, traditsioonilised kingitused või mõlema kombinatsiooni, paistab läbi teie tähelepanelikkuse tähtsus.

Kuidas valida täiuslik kingitus? Milliseid aspekte peaksite kingituse ostmisel arvestama?

Ideaalse kingituse valimine eeldab vastuvõtja huvide, eelistuste ja sündmuse läbimõeldud arvestamist. Siin on põhiaspektid, mida kingituse ostmisel arvesse võtta:

 • Saaja huvid: Kohandage kingitus vastavalt saaja hobidele, huvidele ja tegevustele. Kingitus, mis on seotud millegagi, mida nad armastavad, näitab, et olete näinud vaeva, et valida midagi mõttekat.

 • Juhus: Mõelge kingituse põhjusele - kas tegemist on sünnipäeva, aastapäeva, puhkuse või mõne erilise verstapostiga. Üritus võib teid suunata sobivate kingivalikute poole.

 • Suhted: Suhted saajaga on olulised. Kingitus lähedasele sõbrale võib erineda kingitusest töökaaslasele või pereliikmele.

 • Vanus: saaja vanus võib mõjutada seda, milline kingitus oleks sobiv. Lastele, teismelistele ja täiskasvanutele mõeldud kingitused võivad oluliselt erineda.

 • Isikupärastatud puudutus: Isikupärastatud kingitused saaja nime, initsiaalide või erilise kuupäevaga võivad lisada unikaalse ja sentimentaalse puudutuse.

 • Praktilisus: Kaaluge, kas kingitus on saaja igapäevaelus kasulik. Praktilised kingitused, mis vastavad nende vajadustele, võivad olla läbimõeldud ja hinnatud.

 • Kvaliteet: Valige kvaliteetne kingitus, mis peegeldab teie hoolivust ja hoolivust. Hästi valmistatud esemed kestavad kauem ja jätavad positiivse mulje.

 • Üllatusfaktor: Kui võimalik, lisage kingitusele üllatuselement või uudsus. Midagi ootamatut võib muuta kingituse veelgi meeldejäävamaks.

 • Sentimentaalne väärtus: Kingitus, millel on tunnetuslik väärtus, nagu näiteks armastatud mälestus või sisemine nali, võib luua sügava emotsionaalse seose.

 • Kultuuritundlikkus: Võtke arvesse saaja kultuurilist tausta ja uskumusi, et teie kingitus oleks asjakohane ja lugupidav.

 • Eetilised kaalutlused: Valige kingitus, mis on kooskõlas nende väärtustega, näiteks jätkusuutlikud või julmuse-vabad tooted, kui kingisaajal on tugevad eetilised tõekspidamised.

 • Eelarve: Määrake endale sobiv eelarve ja valige kingitus selle piires. Läbimõeldavus on tähtsam kui hinnasilt.

 • Vältige stereotüüpe: Vältige kingituse valimisel klišeedele või stereotüüpidele tuginemist. Mõelge pigem üksikisikule kui üldistustele tuginedes.

 • Kinkekaardid: Kinkekaart tema lemmikpoodi või -restorani võimaldab kingisaajal ise valida, mida ta soovib.

 • Esitlus: Mõelge läbi, kuidas kingitus esitatakse. Läbimõeldud pakendamine või pakendamine võib parandada üldist kogemust.

Pea meeles, et parimad kingitused näitavad, et oled võtnud aega, et mõista ja arvestada saaja isiksust ja eelistusi. Lõppkokkuvõttes teeb kingituse tõeliselt tähendusrikkaks see, et selle taga on mõte ja vaeva.