Rätikunagid

11 items total
Seisev rätikuhoidja LINEA 80 cm, topelt, matt, roostevaba teras, Zack ZACK40377
Seisev rätikuhoidja LINEA 80 cm, topelt, must, roostevaba teras, Zack ZACK40593
Redel rätikutele FERA 165 cm, must, Blomus
135 €
BM69078
Redel rätikutele MODO 170 cm, must, Blomus
169 €
BM66262
Käterätiku hoidja Menoto 50 cm, matt roostevaba teras, Blomus BM68624
Redel rätikutele MODO 170 cm, valge, Blomus
169 €
BM66272
Seisev rätikuhoidja MENOTO, 50 cm, Blomus
209 €
BM69150

Rätikuhoidjad - stiilne ja praktiline täiendus teie vannitoale

Mis on rätikuhoidjad?

Rätikuhoidjad on horisontaalsed vardad, mida kasutatakse vannitoas rätikute hoidmiseks. Need on mõeldud rätikute korrastamiseks ja käeulatuses hoidmiseks ning neid on saadaval eri suurustes ja stiilides.

Milliseid rätikuhoidjaid on saadaval veebilehel Kulina?

Rätikuhoidjad on saadaval erinevates stiilides, sealhulgas:

  • Iseseisvad rätikuhoidjad: Neid saab hõlpsasti paigutada ükskõik kuhu teie vannitoas. Need sobivad ideaalselt suurematesse vannitubadesse, kus on palju põrandapinda.
  • Rätikuhoidjad redeli kujulised: Rätikuhoidjad on redeli kujulised ja sisaldavad arvukalt latte või astmeid rätikute riputamiseks. Neid on erineva pikkusega ja neid saab vastu seina lükata.

Teie vannitoa disainile ja individuaalsetele nõudmistele sobiva vannitoa valimine on lihtne. Nii et hangi endale korralik rätikuhoidja ja naudi iga päev sooja, kuiva ja korrastatud rätikute luksust.

Kuhu saab paigutada rätikuhoidja?

Rätikuhoidjaid saab paigutada vannitoas erinevatesse kohtadesse, sõltuvalt teie maitsest ja vannitoa paigutusest. Võite panna rätikuhoidja duši või vanni kõrvale, et pärast suplust või duši all käimist oleks lihtsam rätik kätte saada. Samuti saate selle korralikult valamu kõrvale asetada, et kuivatada oma käsi pärast pesemist.

Rätikuhoidja asukoha määramisel võtke arvesse oma vannitoa suurust ja stiili, samuti oma eelistusi ja vajadusi. Mõte on siiski selles, et hoida oma rätikuid sorteerituna ja kergesti kättesaadavana, andes samal ajal oma vannitoa sisustusele stiilse tooni.

Miks kasutada roostevabast terasest rätikuhoidjat?

Roostevaba teras on populaarne materjal rätikuhoidjate jaoks, kuna see on vastupidav, lihtne hooldada ja atraktiivne. See on korrosiooni-, rooste- ja plekikindel, mistõttu on see suurepärane valik vannitoatarvikute jaoks, mis puutuvad kokku niiskuse ja veega.

Sellel on ka elegantne ja kaasaegne välimus, mis sobib paljude vannitoa sisustusstiilidega, alates kaasaegsest kuni minimalistlikuni. Roostevabast terasest rätikuhoidjad on valmistatud ka kestma, nende eluiga on pikem kui teistel materjalidel. Need on aja jooksul vähem altid killustumisele, pragunemisele või purunemisele ja võivad olla kauem kasutatavad. Blomus kaubamärk pakub oma klientidele toredat valikut roostevabast terasest rätikuhoidjaid, mis sobivad teie kaasaegsesse interjööri.

Muude tippkvaliteediga esemete jaoks rätikute riputamiseks võite vaadata meie rätikukangide ja rätikukonksude kollektsiooni. Saate tutvuda ka meie kosmeetikatarvikute valikuga.