Kodutekstiilid Blomus

11 items total
Dekoratiivne padi aeda STAY 70 x 30 cm, hall, Blomus
50,95 €
BM62012
Dekoratiivse padja kate CASATA 45 x 45 cm, helehall, Blomus BM66096
Dekoratiivse padja kate CASATA 45 x 45 cm, roosa, Blomus
31,90 €
BM66097
Dekoratiivse padja kate CASATA 45 x 45 cm, terashall, Blomus BM66100
Dekoratiivse padja kate CASATA 45 x 45 cm, tumehall, Blomus BM66098
Dekoratiivse padja kate CASATA 50 x 30 cm, roosa, Blomus
31,90 €
BM66091
Dekoratiivse padja kate CASATA 50 x 30 cm, terashall, Blomus BM66094
Dekoratiivse padja kate LOOM 50 x 50 cm, sinakashall, Blomus BM65632
Tekk NEA 130 x 180 cm, vanaroosa, Blomus
72 € –8 %
66 €
BM66122
Tekk TOLA 130 x 180 cm, soe hall, Blomus
93 € –6 %
87 €
BM66117

✓ Stiilsed ja praktilised Blomus kodutekstiilid
✓ Puuvillased ja kombineeritud vaibad
✓ Puuvillased ja kombineeritud padjad ja katted
✓ Saksa kaubamärk Blomus - liider oma valdkonnas

Saksa esmaklassiline kaubamärk Blomus pakub laia valikut kvaliteetseid ja stiilseid kodutekstiile, mis sobivad igasse interjööri. Valida saab näiteks puuvillaseid vaipu eri suurustes ja värvides või puuvillaseid või džuudiga kombineeritud padju ja katteid.

Saksa kaubamärk Blomus on kvaliteetse ja pika kasutuseaga sisustustarvikute valdkonna liider. Valikus on lai valik praktilisi ja ajatuid tooteid koju ja aeda. Tooted on esmapilgul äratuntava stiiliga ning võidavad igal aastal mitmeid olulisi auhindu oma minimalistliku ja ajatu disaini eest.

Avastage Blomuse valitud kodutekstiilide kollektsioon ja muutke oma eluruum mugavuse ja stiili paradiisiks. Meie hoolikalt valitud tekstiilivalik pakub täiuslikku kombinatsiooni suurepärasest kvaliteedist, kaasaegsest disainist ja luksuslikust pehmusest.

Blomuse kodutekstiilid, alates mõnusatest tekkidest ja heietest kuni pehmete padjadeni ja dekoratiivsete padjadeni, on valmistatud hoolikalt ja üksikasjalikult ning kõrgekvaliteedilistest materjalidest. Kogege ülimat mugavust ja lõõgastust, kui mähkute end meie pehmete ja maitsvate tekstiilidega. Olenemata sellest, kas otsite oma elutuppa soojuse allikat või soovite oma magamistoa õhkkonda parandada, meie tekstiilid on loodud teie kodu kaunistamiseks.

Blomuse kodutekstiilid ei tähenda mitte ainult mugavust, vaid ka stiili. Meie kollektsioon pakub erinevaid elegantseid ja moodsaid disainilahendusi, mis sobituvad hõlpsasti mis tahes interjööri stiiliga. Alates minimalistlikest mustritest kuni julgete tekstuurideni on iga tükk hoolikalt valmistatud, et täiendada teie isiklikku maitset ja suurendada teie kodu visuaalset atraktiivsust.

Lisaks esteetilisele atraktiivsusele on Blomuse kodutekstiilid ka väga funktsionaalsed. Paljud meie tooted on valmistatud vastupidavatest ja kergesti hooldatavatest materjalidest, mis tagavad pika eluea ja mugava kasutamise. Kogege rõõmu vaevata hooldusest, kui meie tekstiilid säilitavad oma ilu ja pehmuse ka pärast paljusid pesusid.

Kas otsite mõnusat tekki, millesse end külmal õhtupoolikul mähkida, või dekoratiivset padja, mis lisab teie eluruumi värvilille, Blomus pakub laia valikut kodutekstiile, mis vastavad teie vajadustele. Avastage meie kollektsioon ja nautige luksuslikku mugavust ja stiili, mida Blomus toob teie koju.

Suurendage oma eluruumi mugavust ja stiili Blomuse kodutekstiilidega. Kogege kvaliteedi, disaini ja hubasuse täiuslikku tasakaalu, mis muudab teie kodu koduks. Ostke meie kollektsiooni juba täna ja ümbritsege end parimate kodutekstiilidega, mis toovad ilu ja mugavuse teie eluruumi igasse nurka.