Korvid ja kastid

12 items total
Hoiukorv ARA 11,5 cm, kahepoolne, beež/hall/pruun, Blomus BM68896
Hoiukorv ARA 14 cm, kahepoolne, beež/hall/pruun, Blomus
24,40 €
BM68897
Hoiukorv ARA L 23 cm, kahepoolne, beež/antratsiit, Blomus BM68895
Hoiukorv ARA L 23 cm, kahepoolne, beež/hall/pruun, Blomus
30,40 €
BM68898
Hoiukorv ARA M 14 cm, kahepoolne, beež/antratsiit, Blomus BM68894
Hoiukorv ARA S 9 x 9 cm, kahepoolne, beež/antratsiit, Blomus BM68893
Hoiukorv ARA XL 32 cm, kahepoolne, tumepruun/valge, Blomus BM69036
Väike karp taskusse ARA ⌀ 12 cm, tumerpuun, Blomus
31,40 €
BM68858
Väike karp taskusse ARA ⌀ 12 cm, valge, Blomus
31,40 €
BM68853
Vannitoa hoiukarp ARA 10 cm, kaanega, tuhkhall, Blomus
42,40 €
BM68974
Vannitoa organisaator BIRILLO 18 cm, valge, Alessi
32 €
ALPL11W
Vannitoa organisaator BIRILLO 18 cm, valge, Alessi
88 €
ALPL17W

Vannitoa korvid ja kastid - organiseeri oma vannituba ja kodu

Mis on vannitoa korvid ja kastid?

Korvid ja karbid on mitmeotstarbelised hoiulahendused, mida saab kasutada paljudes erinevates keskkondades, et aidata hoida oma kosmeetikatooted ja muud esemed korrastatult ja paigas. Korvid ja karbid on suurepärane valik, kui soovite korrastada oma vannitoaplaati või riiulit, korrastada oma meigitarbeid ja lisada oma kodu sisustusele elegantsust.

Valisime oma korvid ja karbid tuntud tootjatelt nagu Alessi ja Blomus mitte ainult nende rohkuse, vaid ka nende kauni esteetika tõttu, mis võib lisada teie eluruumile elegantsi. Need tooted on saadaval mitmes stiilis ja suuruses, mis sobivad hõlpsasti teie vannitoa stiiliga.

Milliseid korvi- ja kastitüüpe on saadaval veebilehel Kulina?

  • Puit: Korvide ja kastide valmistamiseks kasutatakse looduslikke materjale, nagu puit, sest need on vastupidavad ja näevad välja maalähedased. Lisaks sellele, et need materjalid on keskkonnasõbralikud, võivad need anda teie kodu interjöörile hubase ja loomuliku ilme.
  • Plastist: Läbipaistvad plast- või akrüülkarbid on suurepärased selliste kaupade nagu ehted või käsitöötarbed hoidmiseks, mida soovite, et need oleksid silmaga nähtavad. Plastikust korvid ja kastid on samuti kerged ja neid on lihtne puhastada.
  • Sünteetilised kangad: Kangastest korvid ja kastid on sageli valmistatud sünteetilistest materjalidest, sealhulgas polüestrist, nailonist ja kangast. Neid kangaid on erinevaid stiile, need on vastupidavad ja neid on lihtne puhastada.

Kuidas hoida ja hooldada korve ja karpe?

Korvide ja karpide nõuetekohane hooldamine on väga oluline, et säilitada nende kvaliteet ja suurendada nende pikaealisust. Siin on mõned näpunäited kastide ja korvide hooldamiseks ja hooldamiseks:

  • Vältige niiskust: Mõned materjalid, sealhulgas puit või paju, võivad niiskuse tõttu kahjustada. Veenduge, et kõik niisketes ruumides, näiteks vannitoas või pesuruumis kasutatavad korvid või kastid kuivatatakse pärast iga kasutamist täielikult ära.
  • Hoidke neid korralikult: Kui te ei kasuta oma korve või karpe mõnda aega, hoidke neid otsese päikesevalguse eest kuivas ja jahedas kohas. See vähendab päikesest või niiskusest tingitud tuhmumise ohtu.
  • Puhastage neid sageli: Korvide ja kastide sagedane puhastamine aitab vältida tolmu ja prahi kogunemist. Korvidest prügi puhastamiseks kasutage lintrulli või pehmete harjastega harja. Kõvade pindade, näiteks plasti või puidu puhastamiseks kasutage niisket lappi ja mahedat seepi.

Kui otsite rohkem võimalusi oma kosmeetikatoodete hoidmiseks ja hooldamiseks, saate osta ka muid tarvikuid aadressilt Kulina, näiteks meie kosmeetikakotte, meigikorraldajaid ja vatipadjakestade hoidjaid.

Miks tasub vannitoas kasutada korve ja muid korraldajaid?

Vannitoakorv või muu hoiukonteiner on oluline vahend, et hoida oma kosmeetikatooted käepärast, korrastatud ja heas korras. Siin on mõned põhjused, miks peaksite kaaluma toredate korvide kasutamist oma vannitoas:

  • Aja kokkuhoid: Vannitoa korraldajad aitavad teil säästa aega, sest nende abil on lihtne leida vajalikke esemeid. Organiseeritud süsteemiga ei pea te vajaliku leidmiseks esemete segast läbi sõeluma.
  • Väldib segadust: hoiukorv aitab vältida segadust ja parandada teie eluruumi välimust. Saate vältida kosmeetikatoodete virnad, mis võtavad ruumi teie töölaual või sahtlites, kui annate igale esemele kindla koha.
  • Maksimeerib ruumi: Kui teie vannituba või tualettruum on väike, võib korv või muu organiseerija aidata teil olemasolevat ruumi maksimaalselt ära kasutada.