Kaminatarvikud

5 items total
Tulesüütaja FIREBIRD, must, Alessi
Outlet
75 € –25 %
56,25 €
ALGV34B
Küttepuude hoidja LOG 44 cm, hall, Philippi
135 €
PHP236004
Puutangid FLAMES 47 cm, must, Philippi
29,90 €
PHP203012
Tulesüütaja FIREBIRD, kuldne, Alessi
102 €
ALGV34GD
Tulesüütaja FIREBIRD, roosa, Alessi
75 €
ALGV34P

Kaminatarvikud - olulised tarvikud ohutuse ja stiili tagamiseks

Mis on kaminatarvikud?

Mis tahes tulega töötavate seadmete, näiteks lõkkekolde olemasolu ja kasutamine eeldab kaminatarvikute kasutamist. Talvel pole midagi nii hubast kui tõeline kamin ja meie kaminatarvikute valikuga saate selle soojust ja hubasust täiel määral ära kasutada.

Poes Kulina on kvaliteetsed tarvikud tipptootjatelt nagu Alessi, Blomus ja Philippi.

Milliseid lisaseadmeid on saadaval aadressil Kulina?

Selleks, et parandada teie kogemust oma kaminaga, pakub Kulina mitmesuguseid lisaseadmeid. Veebisaidil Kulina leiad erinevaid tarvikuid, sealhulgas:

  • Kaminatööriistad: See lisavarustus koosneb tavaliselt valikust vajalikest seadmetest, mis on vajalikud kaminatehnika hooldamiseks ja kasutamiseks. lõkkekoha tööriistakomplekton levinud tööriistadeks tikkpalkide reguleerimiseks, labidas tuha eemaldamiseks, hari puhastamiseks ja tangid palkide lisamiseks või ümberpaigutamiseks.
  • Tulekahju süütaja: Tule süütaja on tööriist, mida kasutatakse tulede mugavaks ja kiireks süütamiseks. See võib olla muu hulgas vedeliku, geeli, kuubiku või pulgakujulisena. Nad pakuvad usaldusväärset leegi allikat, mida saab kasutada tule süütamiseks välitingimustes, puuküttega grillides või kaminates.
  • Puupalkide kandik: See on konteiner, mis on valmistatud spetsiaalselt küttepuude hoidmiseks ja väljapanekuks kaminas või puuküttega ahju kõrval. See lihtsustab uute palkide lisamist tulele, hoiab puid korrastatuna ja takistab nende veeremist või hajumist.

Kuidas valida õiget suurust ja tööriistade arvu?

Meie kaminatööriistade komplekte on mitmes suuruses ja te peaksite valima ühe neist vastavalt oma kamina suurusele; suuremad tööriistad sobivad hästi suuremate tulekahjude puhul, samas kui väiksemad tööriistad on valmistatud spetsiaalselt väikeste kaminate ja puupliitide jaoks.

Järgmine asi, mille üle tuleb mõelda, on see, millist kaminavarustust te vajate. Enamik kaminatööriistade komplekte on kolmest neljast osast koosnevad komplektid. Tüüpiline tööriistakomplekt koosneb tihtipeale statiivist, mis hoiab tööriistu, pokkeri, tangide ja labidate paarist ning, nagu eespool mainitud, tangidest.