Käterätikud

5 items total
Väike rätik PROMENADE 50 x 100 cm, roheline, Hübsch HU61410
Väike rätik CARO 30 x 30 cm, hall-must, Blomus
17,85 €
BM69005
Väike rätik PROMENADE 50 x 100 cm, sinine, Hübsch
27,90 €
HU61208
Vannirätik CARO 50 x 100 cm, must, Blomus
29,07 €
BM66308
Vannirätik CARO 50 x 100 cm, valge, Blomus
29,07 €
BM66305

Käterätikud - lisage oma vannituppa luksuslikkus

Mis on käterätikud?

Käterätikud on väike, kuid hädavajalik ese, mida kasutatakse vannitoas või köögis. Neid rätikuid on mitmesugustes suurustes ja kujundusega ning need on mõeldud käte kuivatamiseks pärast pesemist. väike rätik on oluline, et hoida käed puhtad ja kuivad ning piirata haiguste ja mikroobide levikut. Veebilehel Kulina oleme hoolikalt välja valinud parimad rätikud sellistelt mainekatelt tootjatelt nagu Blomus ja Hübsch.

Kuidas hooldada oma käterätte?

Olenemata sellest, kas teil on pere või elate üksi, on väga oluline hoolitseda oma käterätikute eest. Kuigi teil võib olla kombeks pesta oma vannirätikuid kord nädalas või kahes, võite unustada oma käterätikuid sageli pesemast, mille tõttu need võivad järk-järgult kaotada oma koheva pehmuse ja värskuse.

Et vältida soovimatut lõhna või bakterite kogunemist käterätikutele, on soovitatav neid sageli pesta, eelistatavalt kord nädalas või sagedamini. See sõltub pereliikmete arvust. Pidage meeles, et pesemisel peaksite kasutama ainult mahedat pesuainet, sest tugevamate kemikaalide, nagu pleegitusaine või pehmendajad, kasutamine võib põhjustada kiudude imavuse vähenemist.

Milline on parim materjal väike rätik?

Kvaliteetsete rätikute tuvastamiseks on vaja võtta arvesse mitmeid tegureid, sealhulgas suurust, värvi ja kõige olulisemalt materjali ja kiudude tihedust. Kuigi käterätikute valmistamiseks kasutatakse mitmesuguseid materjale, peetakse puuvilla tavaliselt kõige kvaliteetsemaks selle pehmuse, imavuse ja vastupidavuse tõttu.

Puuvillane kangas on looduslikult elastne ja nahale meeldiv, mistõttu sobib see ideaalselt väike rätik. Samuti taluvad nad korduvat pesemist ja kuivatamist, ilma et nad kaotaksid oma kvaliteeti. Puuvillast valmistatud käterätikud on samuti üsna imav, mistõttu käte niiskus imendub neisse kiiresti. Seetõttu sobib see ideaalselt väike rätik , sest see kuivatab tõhusalt käed ja peatab bakterite leviku.

Muude vannitoatekstiilide jaoks vaadake meie vannirätikute ja vannimattide kollektsiooni.