Kokanuga KATAI 20,5 cm, Forged
Code: FORGEDSDV620599Related products
Product detailed description
Selle universaalse kokanuga kaubamärgilt Forged, mille teralaba pikkus on 20,5 cm, saate mugavalt hakkida, viilutada ja kuubikuteks lõigata köögivilju, liha, seeni ja palju muud.
Katai noad on käsitsi sepistatud 5-kihilise teraga ja juurpuust käepidemega. Seda töödeldakse vaiguga, seejärel pressitakse ja nikerdatakse - iga nuga on seega täielik originaal. Katai seeria võitis 2020. aastal maineka Reddot Design Awardi tootedisaini eest.
Hollandi bränd Forged on tuntud eriliste, silmapaistvate nugade poolest, mis on valmistatud käsitsi Jaapani terasest. Need on unikaalsed ja kvaliteetsed tooted, mitte ainult materjalide, vaid ka teostuse poolest. Noad on pakendatud ka kaunisse põletatud puidust kinkekarpi. Suurepärane abimees ja disainiaksessuaar kodu- ja profiköökide jaoks.
Pidage meeles, et käsitsi sepistatud Forged-noad on meistriteoseks peetavad käsitöötooted, mis on teie ustavad kaaslased paljudeks aastateks. Nende valmistamine põhineb pikkadel traditsioonidel ja seetõttu tasub nende eest ka õigesti hoolitseda: Forged-nuge ärge kunagi peske nõudepesumasinas, peske neid ainult sooja vee ja õrna pesuvahendiga, seejärel kuivatage need kohe lapiga.
Milles on Forged-noad unikaalsed, kuidas neid valmistatakse ja millised on erinevused üksikute sarjade vahel? Lugege meie Forged-nugade juhendit.
Peamised eelised:
- Universaalne kokanuga
- Igasuguste toiduainete viilutamine, tükeldamine, kuubikuteks lõikamine
- Katai seeria
- Valmistatud käsitsi Jaapani VG10 terasest
- Käsitsi sepistatud 5-kihiline tera
- Käepide on valmistatud juurpuidust
- Iga nuga on originaal
- Reddot Design Award 2020 võitja tootedisaini eest
- Unikaalne töötlemine
- Kvaliteetne materjal
- Pakitud luksuslikku puidust kasti
- Erakordselt pikk kasutusiga
Parameetrid:
- Tera pikkus: 20,5 cm
- Teras: Jaapani VG10 teras, juurepuit
- Kõvadus 60 Rockwell
- Tera paksus 2 mm
- Lihvimisnurk 22°
Additional parameters
| Category: | Jaapani terasest kokanoad |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8720039620599 |
| Tera pikkus: | 21 cm |
| Suurus: | 21 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Kööginuga |
| Kollektsioon: | Forged Katai |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | Forged |
| Margin-category: | B |
Be the first who will post an article to this item!
