Kookide dekoreerimine

6 items total
Jõuluteemalised küpsisevormid, kinkekomplekt, Lékué
19,70 €
LKE3000095SURM017
Küpsisevorm ANIMAL, 23,5 cm, roheline, Lékué
10,70 €
LKE0200150V10M017
Küpsisevorm CHRISTMAS TREE, 27 cm, roheline, Lékué
11,70 €
LKE0200180V13M017
Küpsisevormid, 3 tk komplektis, Lékué
22,49 € –19 %
18,10 €
LKE0200103SURM017

Kookide kaunistamise kunst

Mida ma vajan tordi kaunistamiseks?

Kookide kaunistamine on kunst, kuid lisaks käelistele oskustele ja loovusele on vaja ka mõningaid vahendeid, et saaksite oma koogid kaunistada kaunilt.

 • Küpsiste lõikur
 • Küpsisevorm on tööriist, millega saab küpsisetainast loomingulisi kujundeid välja lõigata. Sõltuvalt suurusest ja kujundusest võimaldavad nad teil välja lõigata üksikuid küpsisekujusid või palju täpselt samasuguseid kujundeid, mis kujutavad tähti, lumehelbeid, jõulupuid jne. Küpsisevormid on sageli valmistatud metallist või plastikust ja mõnikord on neil käepidemed, mis hõlbustavad kujundeid täpselt lükata ja lõigata. Kui küpsised on küpsetatud ja jahtunud, võite hakata neid kaunistama.

 • Torustik kotid
 • Kondiitrihülsid on vajalik tordi kaunistamise varustus, kui kavatsete oma torti kaunistada. Torukott on sageli koonuse või kolmnurga kujuline riidest, plastist, paberist jne valmistatud anum, mida pigistatakse käsitsi ja mida kasutatakse mitmesugustel eesmärkidel pooltahkete toodete surumiseks läbi väikese ava ühes otsas, mis on sageli varustatud kujuga otsakuga.

  • Jäätumisdüüsid

  Tänu mitmesuguse suurusega ja kujuga glasuuripihustite kättesaadavusele saate oma kooke jäädvustada mitmesuguste kaunite kujundustega. Ideaalselt sobib kuningliku glasuuri panemiseks pidulikele tortidele, võikreemi keerutamiseks koogi peale ja detailide lisamiseks oma disainile, glasuuripihustid on paigaldatud torukotile. Jäätumisdüüsid on saadaval mitmesuguse disainiga, sealhulgas korvpunutis, tähekujuline, ümmargune, tilgakujuline, lille- ja lehedüüsid jt.

  • Glasuurimis- ja kaunistusspaatlid

  Kitsad, paindlikud, pikad kaunistusspaatlid, et ühtlaselt jaotada kaste tordile

  Veebisaidil Kulina saate oma kookide kaunistamiseks erinevaid tarvikuid sellistelt tootjatelt nagu de Buyer ja Lékué, mis on saadaval erinevates värvides ja materjalides.