Krepi jaoturid

3 items total
Krepispaatel B BOIS, de Buyer
Sticker
4,59 € –30 %
Krepispaatel B BOIS, de Buyer
Veebis laos (>5 pcs)
3,20 €
DB487301
Krepispaatel INGENIO WOOD K2306014 17 cm, Tefal
Sticker
16,40 € –20 %
13,12 €
TEFK2306014
Krepispaatel PROFI PLUS, WMF
Sticker
17,70 € –20 %
Krepispaatel PROFI PLUS, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
14,16 €
WM1872426030

Kreppide laialilaotajad - ühtlase kreppide laialilaotamise tagamine

Mis on krepplaadija?

Krepplaadija on kulinaarne tööriist, mida kasutatakse krepptaigna ühtlaseks jaotamiseks kreppide pinnale pannil. Krepp- või pannkoogilaiendid on T-kujulised tööriistad, millel on pikk käepide ja kitsas toru, mis meenutab valtsimisnõu.

Kreppidepannu kasutamiseks valate kõigepealt väikese koguse kreppitaignat kreppipannu või -restiku keskele. Seejärel levitage tainas ühtlaselt ja ringikujuliste liigutustega laiali, liikudes vormi keskelt välja kuni vormi servadeni.

Mõte on jaotada tainas ühtlaselt ja õhukeselt, et see küpseks kiiresti. Kreppide laialija on kasulik vahend kõigile, kellele meeldib kodus kreppe valmistada, sest see tagab, et teie krepid oleksid lihtsalt täiuslikud!

Milline on parim suurus krepplaoturi jaoks?

Kreppide laialijaid on saadaval mitmes suuruses ja parim kreppide laialija suurus sõltub kreppide suurusest, mida soovite valmistada, ja teie toiduvalmistamisvahenditest.

Väiksem kreppide laotur sobib ideaalselt, kui soovite teha väiksemaid kreppe ja kui kasutate väikest panni, samas kui suurem laotur on sobivam, kui soovite suuremaid kreppe, kasutate suurt panni või elektrilist kreppide valmistajat.

Kas krepplaotur on vajalik?

Kreppide laialija on väga kasulik köögitööriist, kui valmistate oma perele palju kreppe või kui kasutate kreppide valmistajat. See võib olla kasulik mitmel põhjusel, näiteks:

  • Ühtlane jaotumine: Seda saab saavutada kreppide laialijaotamise abil.
  • Kiirus: taina laialilaotamine krepplaasturiga on kiirem ja lihtsam kui lusika või spaatli kasutamine, mis aitab kiirendada kreppide valmistamise protsessi.
  • Järjepidevus: Kui teete suure partii kreppe, siis kreppide laialijaotamise abil saate tagada, et kõik teie krepid on ühesuguse suuruse ja kujuga.

Ja kui vajate kreppide, pannkookide või muude toitude (praetud või grillitud) keeramiseks pöörajat, vaadake meie köögi pöörajaid.