Kujukesed

32 items total
Kodukaunistuse skulptuur JAN 20 cm, läbipaistev, klaas, Philippi PHP163004
Kodukaunistuse skulptuur JONAS 15 cm, hõbe, klaas, Philippi PHP163003
Figuur ATTENTIVE ONE 13 cm, valge, kivi, Kähler
89 €
KHL691018
Kuju WUNDERKAMMER CROW UP 10,5 cm, hõbe, alumiinium, Seletti SLT10895
Kuju WUNDERKAMMER SHELL 23 cm, hõbedane, alumiinium, Seletti SLT10894
Liivakell LALA 16 cm, magnetiline, Philippi
39,90 €
PHP103004
Liivakell LALA 30 cm, Philippi
49,90 €
PHP103005
Stressivastane kaunistus BALLANCE 15 cm, must, Philippi
79,90 €
PHP193283
Uksestopper ENTRA 8 cm, seinale kinnitatav, Blomus
27,49 €
BM65354
Up
More products

Figuurid - suurepärane võimalus oma ruumi isikupärastamiseks

Milliseid figuurid on saadaval Kulina poes?

Palju nutikaid aktsentse on märk sellest, et kodus on loominguline majaomanik, kellel on silmad detailide suhtes. Kõige väiksemad detailid võivad olla aluseks kogu ruumi või kogu maja kujundusele.

Pole midagi paremat, kui valida parimaid figuure ja unikaalseid skulptuure, kui tegemist on nutikate ja meelelahutavate esemetega kaunistamisega. Kulina pakub laias valikus skulptuure ja figuure erinevatel teemadel, materjalidest, värvidest ja kaubamärkidest, nagu Seletti.

Kuhu panna oma figuurid ja kuidas neid paigutada?

Figuurid võivad olla veetlevad dekoratiivsed elemendid, mis lisavad teie kodule isikupära ja võlu. Siin on mõned ideed, kuhu neid paigutada ja kuidas neid korraldada:

 • Riiulid ja vitriinid: Avatud riiulid või klaasist vitriinid on suurepärased kohad figuuride esitlemiseks. Korraldage need visuaalselt meeldivalt, hoides sarnased figuurid koos või luues temaatilisi rühmitusi.

 • Kaminaplaat või kaminapliit: Kui teil on kaminaplaat või kaminapliit, kaaluge mõne kujukese paigutamist sellele. Segage neid teiste dekoratiivsete esemetega, nagu küünlad või raamitud fotod, et luua atraktiivne fookuspunkt.

 • Kõrvallauad ja öökapid: Figuurid võib paigutada küljelaudadele, otsalauale või öökapile. Need lisavad nendele pindadele omapära ja huvi.

 • Aknalauad: Aknalaudadele paigutades saab luua võluva stseeni, mis suhtleb välismaailmaga. Lihtsalt pidage silmas otsest päikesevalgust ja värvide võimalikku tuhmumist.

 • Raamaturiiulid: Vahetage figuurid oma raamatute vahel raamaturiiulitel. Need võivad lisada visuaalset huvi teie raamatukollektsioonile ja lõhkuda raamatute ridade monotoonsust.

 • Sissepääsukonsooli laud: Kujutis sissepääsukonsooli laual võib tervitada külastajaid ja anda teie kodule külalislahke tooni.

 • Köögilauad: Köögis võite paigutada figuurid avatud riiulitele või tööpindadele, tuues funktsionaalsesse ruumi kunstilise nüansi.

 • Vannitoa edevus: Vannituba: Elegantsuse lisamiseks asetage figuur oma vannitoa edevusele või tööpinnale.

 • Rippuvad riiulid või ujuvad riiulid: Kui teil on rippuvad riiulid või hõljuvad riiulid, võib nendele paigutada figuurid, et luua ainulaadne väljapanek, mis tõmbab pilgu ülespoole.

 • Tööruumid: Väike figuur võib olla meeldivaks täienduseks teie kodukontoris või tööruumis, pakkudes visuaalset pausi tööga seotud esemetest.

Figuuride paigutamisel:

 • Tasakaal: Kaaluge üldist visuaalset tasakaalu. Segage suuremaid ja väiksemaid figuure ning mängige kõrgustega, et luua dünaamiline paigutus.

 • Teema või stiil: Korraldage ühise teema, värvipaleti või stiiliga figuurid koos, et luua ühtne välimus.

 • Negatiivne ruum: Lase iga figuuri ümber veidi negatiivset ruumi, et vältida segast välimust.

 • Erinevad kõrgused ja suurused: Figuuride kõrguse ja suuruse varieerimine lisab paigutusele visuaalset huvi.

 • Grupeeringud: Rühmitage sarnased figuurid kokku, et luua efektsem väljapanek.

Pidage meeles, et figuuride paigutamine on loominguline protsess ning võite katsetada erinevate paigutuste ja kombinatsioonidega, kuni leiate seadistuse, mis vastab teie isiklikule stiilile ja parandab teie kodu atmosfääri.

Kas figuurid on hea kingiidee?

Kuna figuurid on nii mitmekülgsed, saate valida ühe, mis sobib kingisaajale tema huvide või hobide järgi, lisades sellega individuaalsust. Saate valida sellise, mis vastab nende eelistustele, olgu nad siis kunstihuvilised või figuuride kollektsionäärid.

Samuti saab figuure kasutada ajatu dekoratiivse lisana, et anda igale eluruumile isikupära ja võlu. Need võivad suurendada ruumi esteetilist atraktiivsust ja olla vestluse alustajaks. Need ulatuvad ilusatest skulptuuridest kuni koomiliste esemeteni.

Figuuridel on ka sentimentaalne tähendus ja need võivad tuua meelde häid mälestusi. Saate luua vastuvõtjaga isikliku sideme, valides figuuri, mis tähistab ainulaadset tähendust või kajastab ühist huvi.


Kui soovite veel rohkem dekoratiivseid lahendusi, vaadake meie raamatukujundite, seinakaunistuste, fotoraamide ja muude toodete valikut.