Praepann MINERAL B ELEMENT PRO 20 cm, teras, de Buyer

Code: DB568020
Sale
Brand: de Buyer
78,82 € –38 %
Praepann MINERAL B ELEMENT PRO 20 cm, teras, de Buyer
78,82 € –38 % 48,60 €
Veebis laos (>5 pcs)

Mineral B Element PRO teraspann on valmistatud lihtsa disainiga ja sellel on needitud valatud terasest käepide, millel on auk riputamiseks. Prantsuse ettevõte de Buyer , mis toodab neid panne, on tunnustatud kogu maailmas, eriti professionaalses valdkonnas, kus teraspannid on väga populaarsed oma asendamatute omaduste tõttu liha või köögiviljade praadimisel.

Detailed information

Product detailed description

Mineral B Element PRO teraspann on valmistatud lihtsa disainiga ja sellel on needitud valatud terasest käepide, millel on auk riputamiseks. Prantsuse ettevõte de Buyer , mis toodab neid panne, on tunnustatud kogu maailmas, eriti professionaalses valdkonnas, kus teraspannid on väga populaarsed oma asendamatute omaduste tõttu liha või köögiviljade praadimisel.

Mineral B Element pannide sarja on täiustatud koduseks kasutamiseks mesilasvahapõhise viimistlusega. See kaitseb neid oksüdeerumise eest ja suurendab pannide loomulikke mittekleepuvaid omadusi, mis samuti paranevad iga kasutuskorraga. Pannid on mõeldud igat tüüpi toiduvalmistamisallikatele, sealhulgas induktsioonile. Mineral B Element teraspannid on 100% looduslikud, ökoloogilised ja taaskasutatavad. Mineral B Element PRO panni saab kasutada toidu valmistamiseks ahjus ilma ajalise piiranguta.

Mineral B Element PRO pannid lühidalt:

 • Pannid on ideaalsed liha või köögiviljade praadimiseks ja grillimiseks. Krõbedate pannkookide ja täiusliku omleti jaoks.
 • Teras on 100% looduslik materjal, mis on viimistletud mesilasvaha baasil.
 • Mineral B Element pannidel ei ole kunstlikku mittekleepuvat pinda, nad ei sisalda PFOA-d ega PTFE-d.
 • Ei ole lisatud kemikaale - keskkonnasõbralik tootmine.
 • Keskkonnasõbralik ja taaskasutatav.
 • Raudmolekulid pannilt on tervisele kasulikud.
 • Pannusid saab kasutada väga kõrgel temperatuuril, mille puhul valmistoit tõmbub kiiresti tagasi ning vitamiine ja toitaineid ei kao.
 • Mida rohkem pannil töödeldakse, seda paremad on selle kleepumisvastased omadused.
 • Suurepärane soojusjuhtivus.
 • Vastupidav konstruktsioon, väga pikk kasutusiga.

Maillardi reaktsioon:

Kui pannit kuumutatakse üle 140 °C, karamelliseerub ettevalmistatud toit kiiresti, sest loomulikud mahlad karamelliseeruvad. Tekib koorik, mis takistab toidu kuivamist. Tulemuseks on pruunistatud ja krõbe roog, mille keskosa on pehme ja niiske. Sobib suurepäraselt liha praadimiseks, krõbedate pannkookide või maitsvate omlettide valmistamiseks.

Kuidas hooldada pannid MINERAL B:

 1. Teraspannid de Buyer on eluaegsed pannid ja neil on ka eluaegne garantii. See ei kehti siiski väärkasutuse tõttu tekkinud nõuete kohta. Palun lugege enne esimest korda kasutamist hoolikalt läbi juhised.
 2. Teras on looduslik materjal ja pannid on käsitsi valmistatud. Seetõttu võivad neil olla väikesed looduslikud esteetilised puudused.
 3. Enne esimest kasutamist võtke pann originaalpakendist lahti ja peske seda käsnaga kuuma jooksva vee all. Eemaldage vaha panni välisküljelt, et vältida pliidi saastumist, seejärel kuivatage pann.
 4. Põletage pann, protseduuri näete paremal olevas videos. Lülitage pliit maksimaalsele võimsusele ja asetage pann sellele. Valage pannile umbes 1-2 mm õli ja laske kuumutada, kuni õli hakkab suitsema = põlemine on lõppenud (põlemise ajal pöörake pannil, et õli jõuaks ka sisekülgedele, panni põhi hakkab kohati tumedaks muutuma).
 5. Laske pannil jahtuda ja pühkige ülejäänud õli salvrätiku või lapiga ära, ärge peske, et säilitada kaitsekile ja vältida roostet, pann on kasutusvalmis.
 6. Pühkige pann pärast kasutamist lihtsalt paberrätikuga, õlitatud pind kaitseb panni. Hoida kuivas kohas.
 7. Kasutage pesuvahendeid ainult erandkorras ja NEVER pange panni nõudepesumasinasse või laske sellel leotada!!!
  Panni järkjärguline tumenemine on loomulik, tagades parema mittekleepuva pinna. Võimaliku tekkinud rooste saab eemaldada käsna krobelise küljega ja seejärel õlitada, see ei ole põhjus, et panni üle kurta.

Teraspann ja induktsioon:

Teras (raud) on väga reaktiivne soojusjuht ja selle induktsioonkuumutusvõime on seetõttu erakordne. Seepärast järgige induktsioonpliidi kohta järgmisi juhiseid:

 • ärge kasutage maksimaalset võimsust. Isegi väiksema võimsusega induktsioonil piisab suurepäraseks praadimiseks.
 • ärge kasutage booster-funktsiooni (kiire kütmise käivitamine)
 • ärge kuumutage panni üle, kui see on tühi

Additional parameters

Category: Universaalsed praepannid
Warranty: 2 years
Weight: 1.1 kg
Materjal: Teras
Suurus: 20 cm
Toote tüüp: Universaalpann
Kollektsioon: de Buyer Mineral B Element
Tooteinfo: Sobib induktsioonipliidiga
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

How to season a carbon steel pan?

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: