Pott SNACK SET 12 cm, Fissler

Code: FS812612
Brand: Fissler
57,60 €
Veebis laos (1 pcs)

Fissler suupistekomplekt on mõeldud väikestele majapidamistele. Nõude väike maht võimaldab valmistada 1-2 portsjonit ja toiduvalmistamine on nii ökonoomne. Nõude suurus peaks alati käima käsikäes portsjonite kogusega, mida kavatsete valmistada. Fissler suupistekomplektiga saate sisustada oma esimese üliõpilaskorteri, üksikmajapidamise või rõõmustada eakaid või noorpaari.

Detailed information

Product detailed description

Fissler suupistekomplekt on mõeldud väikestele majapidamistele. Nõude väike maht võimaldab valmistada 1-2 portsjonit ja toiduvalmistamine on nii ökonoomne. Nõude suurus peaks alati käima käsikäes portsjonite kogusega, mida kavatsete valmistada. Fissler suupistekomplektiga saate sisustada esimese üliõpilaskorteri, ühe majapidamise või rõõmustada eakaid või noorpaari.

 • Väikesed mahud ja kvaliteetne disain
 • Väline poleeritud välimus ja sisemine sile satiinne viimistlus
 • Roostevabast terasest toidunõud, mis on valmistatud 18/10 roostevabast terasest
 • Suurepärane põhja soojusjuhtivus
 • Ideaalselt sobiv klaasist kaas kiireks ja säästlikuks toiduvalmistamiseks
 • Suur mugav kaane käepide
 • Mugavad, avarad roostevabast terasest käepidemed - ei vaja pottide hoidjat
 • Kulumiskindel, kriimustuskindel
 • Kaarjas laiem serv puhta, tilkumisvaba valamise jaoks
 • SuperThermic alus sobib kõikidele soojusallikatele, sealhulgas induktsioonile
 • Võib kasutada ahjus / kaanega kuni 180 °C juures
 • Nõudepesumasinas pestav

Suupistekomplekt on valmistatud 18/10 roostevabast terasest (18% kroomi, 10% niklit, 72% terast), mida on väga lihtne puhastada, hügieeniline ja äärmiselt korrosioonikindel. Poti käepidemed ja kaane käepide jäävad ka keetmise ajal jahedaks ja suurendavad käsitsemise ohutust.

Suure käepidemega klaasist kaane sobib tihedalt poti serva külge, mis tähendab, et keetmisaeg on lühem ja koostisosad säilitavad rohkem maitset, värvi ja vitamiine. Kruusi kumer, laiem äär tagab õnnetusjuhtumivaba roiskumise.

Täiesti lame SuperThermic-põhi sobib kasutamiseks kõikidel soojusallikatel, sealhulgas induktsioonil. Kuumus jaotub ühtlaselt ning toiduvalmistamine on energia- ja ajasäästlik. Poti sisepind on täiesti sile ja seda on lihtne puhastada. Aluse ja seinte vaheline ühendus on alati täis, ilma õõnsuste vaheta. Üleminek põhja ja seinte vahel on ümardatud - seda hindate eriti kõrgelt tiheda sisu segamisel, kui on vaja pliidiga jälgida kogu poti ümbermõõtu.

Meie nõuanded energiatõhusaks toiduvalmistamiseks: energiatõhusaks toiduvalmistamiseks peate leidma õige kütteintensiivsuse taseme. Toidud peavad küpsema potis ainult õrnalt ja väheste aurude väljapääsemisega. Liiga palju auru annab märku vajadusest temperatuuri alandada!

Additional parameters

Category: Potid
Warranty: 2 years
Weight: 0.71 kg
Värv: Hõbe
Materjal: Roostevaba teras
Suurus: 12 cm
Toote tüüp: Pott
Tooteinfo: Nõudepesumasinakindel
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: