Wokipann 30 cm, klaaskaanega, WOLL
Code: WL1030NCRelated products
Product detailed description
Oluline! WOLL nõudega kokkamine on nagu kunst, mis õige protsessi korral tasub end parimate tulemustega. Seetõttu lugege WOLL-i juhiseid nende õigeks kasutamiseks, mille leiate selle kirjelduse lõpust. ↓↓↓
WOLL brändi Saksamaalt pärit Concept roostevabad mittekleepuvad pannid on valmistatud kvaliteetsest 18/10 roostevabast terasest, millel on kapseldatud võileivapõhi ja laiendatud servad, et hõlbustada valamist ilma tilkumiseta. Neid saab kasutada kõikidel pliiditüüpidel , sealhulgas induktsioonpliidil , ja ka küpsetamiseks ahjus kuni 200 °C.
Concept pannid on valmistatud kaasaegses atraktiivses disainis ja neil on sünteetilised käepidemed, mis istuvad väga hästi käes. Tänu Šveitsi tehnoloogiaga valmistatud kolmekihilisele kleepumisvastasele ILAG Ultimate pinnale sobivad need õrnade toitude valmistamiseks ja vähese rasvasisaldusega praadimiseks. ILAG on populaarne oma suurepäraste mittekleepuvate omaduste, kriimustuskindluse ja PFOA puudumise tõttu. Pannidel on 10-aastane garantii põhja tasasusele ja 2-aastane garantii mittekleepuvale pinnale.
Concept Wokipann on lisaks varustatud kvaliteetse klaaskaane ja roostevabast terasest servaga ning piisavalt suure plastikkäepidemega mugavaks käsitsemiseks.
Concept sarja pannid
- Vähese rasvasisaldusega praadimiseks ja toiduvalmistamiseks
- ILAG Ultimate mittekleepuv pind - Šveitsi tehnoloogia
- Valmistatud roostevabast terasest 18/10
- 5 mm laiune kapsli võileivahoidja põhi
- Sobib igat tüüpi kuumuse jaoks, ideaalne induktsioonile
- Ergonoomiline käepide on valmistatud kuumakindlast plastikust
- Varustatud auguga riputamiseks
- Saab kasutada küpsetamiseks ahjus kuni 200 °C juures
- Pikendatud ääred puhtaks, tilkumisvabaks valamiseks
- Lihtne puhastada, nõudepesumasinas pestav
- Kaubamärgi logo panni esiküljel
WOLL-i nõude õige kasutamise juhised
WOLL-Profi-Gussi toidunõud kuumenevad väga kiiresti, seega on oluline, et praadimisel hoitakse õiget temperatuuri.
Rasvas või õlis praadimisel või küpsetamisel kuumutage WOLL-Profi-Guss toidunõud põhjalikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Guss lühiajaliselt kõrgeimale seadistusele. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss kööginõud sobivad tänu kõrge kvaliteediga mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks rasvata liha valmistamiseks:
- Rasvata liha praadimisel kuumutage oma WOLL-Profi-Guss kööginõusid umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal tasemel. Kontrollige, kas pann on õigesti kuumutatud: tilgutage niisutatud sõrmega paar tilka vett kööginõusse - kui tilgad põhjas "tantsivad", on pannil õige temperatuur, kui need kohe kaovad, on WOLL-Profi-Guss kööginõu juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Guss tassi - liha jääb alguses veidi kinni.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Standardpinnaga wokpannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.5 kg |
| EAN: | 4054359003720 |
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Suurus: | 30 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Wok |
| Kollektsioon: | WOLL Concept |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Induktsioonikindel, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 200 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Keskmises kaalus (1,2–2 kg) |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Mittenakkuv kattekiht |
| Soojusjuhtivus: | Järkjärguline soojenemine (2 - 4 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!