taldrikute komplektid

8 items total

Taldrikute komplektid - lisage oma söögilaudveidi stiili

Millised on plaadikomplektide erinevad stiilid?

Veebilehel Kulina pakume mitmesuguseid taldrikukomplekte, lähtudes sündmuse ja teie enda stiilieelistustest. Need on mõned näited tavalistest taldrikute kujundustest:

Klassikaline: Klassikalised taldrikukomplektid sisaldavad sageli lihtsaid, ilusaid mustreid ja peeneid tekstuure. Need võivad olla veidi formaalsed, kuna keskendutakse tavapärastele vormidele ja värvidele.

Aasia: Aasia stiilis taldrikukomplektide loomisel kasutatakse tavaliselt traditsioonilist Hiina või Jaapani portselani ja keraamika mustreid. Need on tavaliselt minimalistliku esteetikaga, millel on puhtad jooned ja neutraalne värviskeem ning millel võib olla õrn lille- või geomeetriline muster. Kui otsite Jaapanis käsitsi valmistatud keraamika komplektis , vaadake meie Made in Japan brändi pakkumist - brändi, mis on tõeliselt valmistatud Jaapanis.

Rustikaliseks: Rustikalised taldrikukomplektid sisaldavad tavaliselt orgaanilisi, kareda tekstuuriga ja maavärvi motiive. Need on sageli koduse või ebatäiusliku välimusega ja võivad olla valmistatud sellistest materjalidest nagu savinõud või kivitooted. Kui teile meeldib see stiil, vaadake tooteid firmalt Bitz.

Minimalistlik: Minimalistlikud taldrikukomplektid sisaldavad sageli selgeid jooni, sirgjoonelisi kujundusi ja rõhutavad rohkem praktilisust. Need on tavaliselt väga moodsad või kaasaegsed ja võivad olla valmistatud sellistest materjalidest nagu valge portselan.

Plastikplaadid: Plastiktaldrikud sobivad suurepäraselt aiapidude, sünnipäevade või grillipidude korraldamiseks. Vaadake kindlasti pakkumist Koziol, et leida erinevaid värvitoone.

Kas on ebaviisakas taldrikuid laua ääres virnastada?

Mõnes kultuuris ja kontekstis võidakse taldrikute virnastamist laua ääres pidada ebaviisakaks või lugupidamatuks, kuna seda võidakse pidada kannatamatuse märgiks. Ometi võib roogade virnastamine olla lubatud või isegi soodustatud erinevates keskkondades või kultuurides. Kohalike sotsiaalsete ja kultuuriliste normide mõistmine on väga oluline.

Kuidas ma taldrikuid lauale asetan?

Asetage söögitaldrik tooli ette kohamatt. Pange supitaldrik peale. Leivataldriku võib paigutada kahvlite kohale, vasakule küljele. Kui kooki serveeritakse, võib kookide kohale asetada eraldi tordiplaadi.

Veenduge, et taldrikute vahel on piisavalt ruumi, et külalised saaksid neid kasutada ilma, et nad tunneksid end ahistatuna. Iga taldrik peaks olema teistest ja teistest lauanõude esemetest ühtlaselt eraldatud.

Vaadake Kulina kollektsiooni supitaldrikuid ja söögikausse, mida saab kasutada supi ja muude vedelate toitude serveerimiseks erilisel viisil.