Madal pott TITANIUM NOWO 28 x 28 cm, titaan, WOLL

Code: WL1028N
Brand: WOLL
117 €
Veebis laos (2 pcs)

Saksa kaubamärgi WOLL tippkvaliteediga mittekleepuvad Titanium Nowo nõud on viimase viieteistkümne aasta jooksul muutunud maailmaturul klassikaks. Seeria ühendab käsitsi valmistatud kõrgtehnoloogilised materjalid kaasaegsete tootmistehnikate ja läbimõeldud disainiga, et tagada suurepärased toiduvalmistamise tulemused. Selle kõrget kvaliteeti on juba aegade jooksul tõestanud. Mitte ilmaasjata ei kanna Nowo oma nimes ettevõtte asutaja Norbert Wolli nime.

Detailed information

Product detailed description

Saksa kaubamärgi WOLL tippkvaliteediga mittekleepuvad Titanium Nowo nõud on viimase viieteistkümne aasta jooksul muutunud maailmaturul klassikaks. Seeria ühendab käsitsi valmistatud kõrgtehnoloogilised materjalid kaasaegsete tootmistehnikate ja läbimõeldud disainiga, et tagada suurepärased toiduvalmistamise tulemused. Selle kõrget kvaliteeti on juba aegade jooksul tõestanud. Mitte ilmaasjata ei kanna Nowo oma nimes ettevõtte asutaja Norbert Wolli nime.

Titaanist Nowo tahke kööginõud on ideaalsed tervislikuks ja energiatõhusaks toiduvalmistamiseks vähese või olematu rasvasisaldusega. Titaanist karastatud pinnal on väga head mittekleepuvad omadused ja see on ka väga kriimustuskindel. Potid on kergesti puhastatavad ja taluvad hõlpsasti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist kööginõu kasutamist.

Tugevaid, mittepõlevaid käepidemeid on mugav käsitseda ja nende tugiosad on samuti valatud poti valamisse. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Veel üks Titanium Nowo köögitarvete eelis on täiuslik soojuse jaotumine ja akumuleerumine. Seda saab kasutada kõikidel kütteviisidel, välja arvatud induktsioon, samuti ahjus küpsetamiseks kuni 250 °C.

Titanium seeria Uus

 • Esmaklassilised titaanist toidunõud igapäevaseks kasutamiseks, patenteeritud tootmine
 • Käsitsi valatud, ühes tükis suurema mehaanilise ja termilise vastupidavuse tagamiseks
 • Ühendab käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
 • Soliidne, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
 • Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
 • Karastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
 • Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada isegi metallist köögitarbeid
 • Õrnade toitude valmistamiseks ja praadimiseks kõrgel temperatuuril
 • Täiuslik soojuse jaotumine ja akumuleerumine, soojusülekanne kogu pinnal
 • Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest köögitarvikutega
 • Umbes 8 mm paksune põhi, kõigi soojusallikate jaoks, välja arvatud induktsioonkuumutus
 • Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
 • Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
 • Kuumakindlast sünteetilisest materjalist kõrvad, mis sobivad ahjus küpsetamiseks
 • Väga kergesti puhastatav, nõudepesumasinas pestav

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

WOLL professionaalsed valutooted esindavad tooteid "Made in Germany", mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLL kasutatavad tehnoloogiad on samuti keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidiheitega. Kõik WOLL kõrgekvaliteedilisest kultiveeritud alumiiniumisulamist valmistatud nõud valatakse käsitsi, mis eristab neid tavapärasest anonüümsest tehasetootmisest. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.

Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni või poti korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane karastatud pealmine kiht on mittekleepuv, mis on karastatud titaaniosakeste abil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega.

Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessile peab kvaliteetne mittekleepuv pind vastu nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist köögitööriistade kasutamisele. (Pikema kasutusaja tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist nõusid.) WOLL spetsiaalselt karastatud mittekleepuv pind on tõestatud, et see on tervislik vähese või üldse mitte rasvaga toiduvalmistamiseks. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 250 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Titaanist Nowo toidunõud taluvad väga hästi ka temperatuurilööke ja neid saab isegi kiiresti kuumutada ilma rasva kasutamata. Tänu oma suurepärasele mittekleepuvale omadusele on nõud väga hõlpsasti puhastatavad.

Additional parameters

Category: Haudepotid
Warranty: 2 years
Weight: 2.5 kg
Materjal: Titaan
Suurus: 28 cm
Toote tüüp: Haudenõu
Kollektsioon: WOLL Titanium Nowo
Tooteinfo: Nõudepesumasinakindel
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: