Wokipann DIAMOND LITE 32 cm, induktsioonile, roostevabast terasest käepide, titaan, WOLL

Code: WL1032DPS
Sale Sticker
Brand: WOLL
103 € –23 %
Wokipann DIAMOND LITE 32 cm, induktsioonile, roostevabast terasest käepide, titaan, WOLL
103 € –23 % 79,20 €
Veebis laos (2 pcs)

Tänu spetsiaalsele mittekleepuvale pinnale on Saksa kaubamärgi WOLL tippkvaliteediga Diamond Lite mittekleepuvad titaanpannid ideaalsed tervislikuks ja energiasäästlikuks praadimiseks vähese või üldse mitte rasvaga. Topeltkarastatud teemantpinnaga pind on väga heade mittekleepuvate omadustega ja väga kriimustuskindel. Pannid on kergesti puhastatavad ja taluvad hõlpsasti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist kööginõudega töötamist.

Detailed information

Product detailed description

Tänu spetsiaalsele mittekleepuvale pinnale on Saksa kaubamärgi WOLL tippkvaliteediga Diamond Lite mittekleepuvad titaanpannid ideaalsed tervislikuks ja energiasäästlikuks praadimiseks vähese või üldse mitte rasvaga. Topeltkarastatud teemantpinnaga pind on väga heade mittekleepuvate omadustega ja väga kriimustuskindel. Pannid on kergesti puhastatavad ja taluvad hõlpsasti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist kööginõudega töötamist.

Lisaks äärmiselt vastupidavale mittekleepuvale pinnale hindate väga kiiret soojusülekannet kogu panni pinnal, mille tagavad spetsiaalne 6-kihiline materjal ja kvaliteetselt töödeldud põhi. Teine eelis on võimalus küpsetada ahjus kuni 250 °C. Pannid on kasutatavad kõikidel kütteviisidel, välja arvatud induktsioonpaneelidel.

Diamond Lite pannid on varustatud ergonoomiliste käepidemetega, mis on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist. Nende toetav osa on valatud pannile. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Käepideme otsas olev auk võimaldab riputada tööpinna kohal.

WOLL professionaalsed valutooted on nüüdseks tippkvaliteedi sünonüümiks. Sellel on kauakestvad mittekleepuvad pinnad, maitsekas disain ja parimad võimalikud toiduvalmistamise tulemused.

Diamond Lite seeria

 • Premium titaanist toiduvalmistamisvahendid tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks, patenteeritud tootmine
 • Käsitsi valatud, ühes tükis, et tagada suurem mehaaniline ja kuumakindlus
 • Ühendab käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
 • Vastupidav, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
 • Fikseeritud ergonoomilised käepidemed, mis on valmistatud kuumakindlast sünteetilisest materjalist
 • Saab küpsetada ahjus kuni 250 °C juures
 • Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
 • Topeltkarastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
 • Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada isegi metallist köögitarbeid
 • Sobib õrnade toitude valmistamiseks ja praadimiseks kõrgel temperatuuril
 • Väga kiire soojusülekanne kogu pinnal
 • Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest pannidega
 • Umbes 8 mm paksune põhi, mis sobib kõikidele kütteviisidele, välja arvatud induktsioonküttele
 • Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
 • Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
 • Nõusid on väga lihtne puhastada, nõudepesumasinas pestavad

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

WOLL professionaalsed valutooted esindavad tooteid "Made in Germany", mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLL kasutatavad tehnoloogiad on samuti keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidiheitega. Kõik WOLL kõrgekvaliteedilisest kultiveeritud alumiiniumisulamist valmistatud nõud valatakse käsitsi, mis eristab neid tavapärasest anonüümsest tehasetootmisest. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.

Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni või poti korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane pealmine karastatud kiht on mittekleepuv, kahekordselt karastatud, kasutades teemantosakesi, mis on kõige kõvem mineraal planeedil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega.

Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessile peab kvaliteetne mittekleepuv pind vastu nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist köögitööriistade kasutamisele. (Pikema kasutusaja tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist nõusid.) WOLL spetsiaalselt karastatud mittekleepuv pind on tõestatud, et see on tervislik vähese või üldse mitte rasvaga toiduvalmistamiseks. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 250 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Diamond Lite'i toidunõud taluvad väga hästi ka temperatuurišokke ja neid saab isegi kiiresti kuumutada ilma rasva kasutamata. Tänu oma suurepärasele mittekleepuvale omadusele on nõud väga hõlpsasti puhastatavad.

Additional parameters

Category: Wokipannid
Warranty: 2 years
Weight: 1.49 kg
Materjal: Titaan
Suurus: 32 cm
Toote tüüp: Wok
Kollektsioon: WOLL Diamond Lite
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: