tuhatoosid

4 items total
Tuhatoos COCOON 13 cm, hõbedane, Philippi
119 €
PHP195149
Tuhatoos MARY, Blomus
Tuhatoos MARY, Blomus
Veebis laos (3 pcs)
44,83 €
BM68250
Tuhatoos SCALA 13 cm, hõbedane, Philippi
59,90 €
PHP123174
Tuhatoos PATTY, Blomus
Tuhatoos PATTY, Blomus
Veebis laos (>5 pcs)
24,43 €
BM68236

Tuhatoos - mugav ja turvaline viis sigarite nautimiseks

Mis on Tuhatoos ja milleks seda kasutatakse?

tuhatoos on konteiner, mida kasutatakse tuha ja sigareti- või sigaretituhkade hoidmiseks. Tuhakapid on tavaliselt valmistatud kuumakindlast materjalist, näiteks klaasist, metallist või keraamikast, ning neid on mitmesuguse kuju ja suurusega.

Tuhakappe leidub tavaliselt kohtades, kus suitsetamine on lubatud, näiteks väliterrassidel, baarides ja suitsetamisruumides. Neid võivad kasutada ka eraisikud, kes suitsetavad või võõrustavad suitsetavaid külalisi.

Viimastel aastatel, kui suitsetamine on muutunud vähem populaarseks, on tuhatoosid vähem levinud avalikes ruumides ja muutunud pigem kollektsiooni- või uudisobjektiks. Mõned inimesed kasutavad tuhatoosi mittesuitsetamise eesmärgil, näiteks müntide, ehete või muude väikeste esemete hoidmiseks.

tuhatoosajalugu

Tuhakappe on kasutatud juba sajandeid, alates iidsetest aegadest, mil inimesed kogusid tuha ja kõrvaldasid selle spetsiaalsetesse mahutitesse. 19. sajandil, kui suitsetamine muutus üha populaarsemaks, muutusid tuhatoosid tavalisemaks ning neid hakati tootma eri kujude ja suurustega.

20. sajandi alguses muutusid tuhatoosid populaarseks dekoratiivseks esemeks, mille puhul kasutati palju erinevaid disainilahendusi ja materjale, sealhulgas klaasi, metalli ja portselani. Tuhatoosid olid sageli kaunistatud keeruliste kujunduste, logode ja mustritega ning paljud neist olid kuulsate kunstnike ja disainerite valmistatud.

20. sajandi keskpaigas oli suitsetamine väga populaarne ja tuhatoosid muutusid kodudes, kontorites ja avalikes ruumides igapäevaelus olevaks esemeks. Paljud hotellid, restoranid ja lennufirmad pakkusid oma teenuse osana isegi tuhatoosi.

Kuid 20. sajandi teisel poolel, kui suitsetamise negatiivsed mõjud tervisele muutusid, hakkas suhtumine suitsetamisse muutuma ja tuharate populaarsus hakkas vähenema. Paljud avalikud ruumid ja ettevõtted hakkasid suitsetamist täielikult keelama ning ka eramajades hakkasid tuhkakastid vähem levima.

Tänapäeval kasutavad suitsetajad ikka veel tuharaputke ja neid võib leida mõnes avalikus ruumis, kuid need ei ole enam nii levinud või populaarsed kui kunagi varem.

Millal ja kus on vaja tuhatoos?

Igas kohas, kus suitsetamine on lubatud, on tavaliselt vaja tuhatoos, nt:

  • Kodud: Kui teie või teie sõbrad suitsetavad, on tuhatoos hädavajalik. Te võite valida, kas tuhatoos on terrassil või rõdul, kindlaksmääratud suitsetamiskohas või konkreetsetes tubades, kus suitsetamine on lubatud.
  • Väljakud: Kui teil on terrass, rõdu või muu istumiskoht, kus suitsetamine on lubatud, peab teil olema tuhatoos . Selleks, et taluda kokkupuudet ilmastikuga, peaksid välistuhkad olema vastupidavad ja ilmastikukindlad.
  • Restoranid ja baarid: Restoranides ja baarides on sageli spetsiaalsed suitsetamiskohad koos tuhatoosidega. Mõnes asutuses võidakse nõuda, et kliendid suitsetaksid ainult kindlaksmääratud kohtades.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tuhatoos on vajalik igas kohas, kus suitsetamine on lubatud, et hoida keskkond korras ja vähendada tulekahjuohtu.

Kas tuhatoos on hea kingiidee "talle"?

See sõltub inimese eelistustest ja käitumisest. tuhatoos võiks olla kasulik ja hoolikas kingitus, kui inimene suitsetab ja teeb seda regulaarselt kodus või väljas. Aga kui keegi ei suitseta või on sellest loobunud, ei pruugi tuhatoos olla õige kingitus. Suitsetamine on isiklik valik, mistõttu isegi heade kavatsustega kingitused, mis on seotud suitsetamisega, võivad mõnda saajat solvata.

Üldiselt tuleb kingituse valimisel arvestada kingi saaja huve ja eelistusi. Kui te ei ole kindel, on alati hea mõte küsida otse saajalt või valida neutraalsem kingitus. Neutraalsema valikuna võite tutvuda meie moodsate mängude või praktiliste kontoritarvikute valikuga.