Wokipann DIAMOND PRO XR 28 cm, koos kaanega, WOLL
Code: WL1028PLCILRelated products
Product detailed description
Oluline! WOLL nõudega kokkamine on nagu kunst, mis õige protsessi korral tasub end parimate tulemustega. Seetõttu lugege WOLL-i juhiseid nende õigeks kasutamiseks, mille leiate selle kirjelduse lõpust. ↓↓↓
Wokipann Diamond XR Pro Logic pann läbimõõduga 28 cm eriti vastupidava viiekihilise mittenakkuva pinnaga, mis on teemantkarastatud. Topeltkarastatud pind on kriimustuskindel ja valmistatud ilma PFOA-ta. See esmaklassiline kleepumisvastase kattega kööginõu on ideaalne tervislikuks toiduvalmistamiseks ilma rasva kasutamata.
Nõude korpus on valmistatud karastatud alumiiniumisulamist, mis võimaldab kiiresti koguda ja jaotada soojust kogu pinnal. See on valatud ühes tükis, mis muudab selle väga vastupidavaks mehaanilistele ja termilistele kahjustustele. See on vastupidav ja mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu kõrgele kvaliteedile nii professionaalsetele kui ka amatöörkokkadele. Pinna väga kõrge vastupidavus võimaldab kasutada metalltööriistu.
Termiliselt eemaldatud ergonoomiline roostevabast terasest käepide ei ole eemaldatav. Panni külge kuulub roostevabast terasest poti kaas koos roostevabast terasest käepidemega. 8 mm paksune ferromagnetilisest terasest põhi on valmistatud spetsiaalselt WOLLile. Tugevdatud panni servad tagavad parema löögikindluse.
Diamond XR Pro Logic pliidiplaadid sobivad igat tüüpi pliitidele, sealhulgas induktsioonpliitidele, ja neid saab kasutada ka ahjus kuni 250 °C juures. Väga kergesti puhastatav ja nõudepesumasinas pestav.
Spetsifikatsioonid:
- Läbimõõt: 28 cm
- Kõrgus: 10 cm
WOLL-i kööginõude õige kasutamise juhised
WOLL-Profi-Gussi toidunõud kuumenevad väga kiiresti, seega on oluline, et praadimisel hoitakse õiget temperatuuri.
Rasvas või õlis praadimisel või küpsetamisel kuumutage WOLL-Profi-Guss toidunõud põhjalikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Guss lühiajaliselt kõrgeimale seadistusele. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss kööginõud sobivad tänu kõrge kvaliteediga mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks rasvata liha valmistamiseks:
- Rasvata liha praadimisel kuumutage oma WOLL-Profi-Guss kööginõusid umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal tasemel. Kontrollige, kas pann on õigesti kuumutatud: tilgutage niisutatud sõrmega paar tilka vett kööginõusse - kui tilgad põhjas "tantsivad", on pannil õige temperatuur, kui need kohe kaovad, on WOLL-Profi-Guss kööginõu juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Guss tassi - liha jääb alguses veidi kinni.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Standardpinnaga wokpannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.29 kg |
| EAN: | 4054359015976 |
| Värv: | Must |
| Materjal: | Alumiinium |
| Suurus: | 28 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Wok |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Induktsioonikindel, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 250 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Keskmises kaalus (1,2–2 kg) |
| Käepideme materjal: | Metallist käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Mittenakkuv kattekiht |
| Soojusjuhtivus: | Kiire soojenemine (1 - 2 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
| Panni kuju: | Ümmargune |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!