ZWILLING Fresh & Save

15 items total
Vaakum lõunakarp FRESH & SAVE L 1,6 l, valge, plastik, Zwilling
New
ZW1002502
Vaakum lõunakarp FRESH & SAVE S 500 ml, valge, plastik, Zwilling
New
ZW1007721
Vaakumpump FRESH & SAVE, elektriline, Zwilling
88,01 € –35 %
57 €
ZW368010000

Zwilling Fresh & Save muudab mängu, kui tegemist on toidu säilitamise lahendustega. Selles uuenduslikus kollektsioonis on ühendatud tipptasemel tehnoloogia ja elegantne disain, et hoida teie toit kauem värskena.

Zwilling Fresh & Save'i keskmes on vaakumpitseerimissüsteem. Lihtsa nupuvajutusega saate eemaldada õhu spetsiaalselt disainitud mahutitest ja kottidest, säilitades toidu maitse ja toitained. Ütle hüvasti toidu raiskamisele ja tere kauem kestvale värskusele.

Fresh & Save kollektsioon pakub erinevaid mahutite suurusi, mis sobivad teie vajadustele, alates väikestest portsjonitest kuni peresuuruste söögikordadeni. Selle süsteemi mitmekülgsus tähendab, et saate seda kasutada kõigeks, alates ülejääkide säilitamisest kuni liha marineerimiseni. See on köögivahend, mis kohandub tõeliselt teie elustiiliga.

Vaakumsüsteemi loodud õhukindel tihendus mitte ainult ei pikenda teie toidu säilivusaega, vaid hoiab ära ka sügavkülmiku kõrvetamise. Teie külmutatud tooted maitsevad sama hästi kui päeval, mil te need pitseerisite, mis lisab mugavust söögikordade planeerimisel.

Fresh & Save'i rakendus on kasulik täiendus sellele kollektsioonile. See võimaldab teil jälgida oma säilitatavate toodete värskust ja planeerida toite vastavalt sellele. See on digitaalne assistent, mis lihtsustab teie rutiini köögis.

Zwilling Fresh & Save kollektsioonis on kvaliteet esikohal. Konteinerid ja kotid on valmistatud BPA-vabadest materjalidest, mis tagavad teie toidu ohutuse. Elegantne disain muudab need ka teie köögi stiilseks täienduseks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Zwilling Fresh & Save on revolutsiooniline toidu säilitamise lahendus, mis ühendab tehnoloogia ja disaini, et aidata teil vähendada toidu raiskamist ja nautida värskemat toitu. See on mitmekülgne ja kvaliteetne süsteem, mis muudab teie toidu säilitamise ja säilitamise viisi. Tõstke oma köögi mängu Zwilling Fresh & Save süsteemiga juba täna.