Küüslaugupress HELIX, roheline, Joseph Joseph

Code: JS20102
24 € –20 %
Küüslaugupress HELIX, roheline, Joseph Joseph
24 € –20 % 19 €
Välja müüdud
The item has been sold out…

Disainiülesanne Joseph Joseph: pressimine ilma jõhkrate jõududeta

Detailed information

Product detailed description

Disainiülesanne Joseph Joseph: pressimine ilma jõhkrate jõududeta

Lahendus: ergonoomilised Helix pressid

Enamik käsipressidest töötab põhimõttel, et jõudu rakendatakse vertikaalselt allapoole. Üllataval kombel on Helixi presside puhul jõud horisontaalne. Ainulaadne pöörlev liikumine mitmekordistab rakendatavat jõudu, muutes teie töö peaaegu vaevata. Kaheosaline roostevabast terasest ja nailonist press on hõlpsasti puhastatav. Seeriasse kuuluvad kartuli-, tsitrusvilja- ja küüslaugupressid.

  • Helixi ergonoomilised horisontaalsed pressid
  • Funktsionaalne osa roostevabast terasest maksimaalse hügieeni tagamiseks
  • Värviline tugev nailonist käepide on vastupidav ja stabiilne
  • Nõudepesumasinas pestav

Käsitsi kasutatav küüslaugupress suudab töödelda korraga mitu küüslauguküünt. Kasutamine on lihtne, lihtsalt sisestage kooritud küüslauk ja seejärel pange ülemine osa peale ning "kruvige" see endasse. Uuenduslik pressimismeetod meeldib teile kiiresti selle mugavuse pärast.

Joseph Joseph ja nende disainerite eesmärk on olnud tavapäraste köögi abivahendite uuendamine alates 2003. aastast. Vennad Richard ja Anthony Joseph otsustasid oma tootedisaini õpingutest saadud kogemused oma ettevõttesse üle kanda. Nende entusiasm uuenduslikkuse suhtes toob igal hooajal uusi tooteid ja uusi atraktiivseid värvisarju. Iga üksik toode on arenduse tulemus, mille eesmärk on olnud funktsionaalsuse, ohutuse ja visuaalse atraktiivsuse maksimaalne tõstmine. Saadud tooted inspireerivad entusiasmi ja pakuvad rõõmu mitte ainult oma mängulise disaini, vaid ka oma üllatavalt praktilise otstarbekuse poolest, mis meeldib teile kohe esimesest kasutamisest alates. Joseph Joseph ei võida mitte ainult üle 100 riigi klientide seas, vaid võidab igal aastal ka mitmeid auhindu ja nominatsioone disaini ja innovatsiooni eest. Köögitoodete suur müük ja populaarsus on võimaldanud disaineritel suunata oma tähelepanu tööpinnast kaugemale, täpsemalt selle alla - jäätme- ja puhastussegmenti. Selle tulemusena saavad kliendid nüüd nautida mitte ainult disainitud köögitarbeid, vaid ka terviklikku, muutuvat ja intelligentset jäätme- ja ringlussevõtulahendust, mis sobib ideaalselt kaasaegse eluviisiga. seega ei ole Joseph Joseph enam ainult garantii esmaklassilise disaini ja kvaliteedi kohta, vaid ka võimalus muuta oma elustiili

Additional parameters

Category: Küüslaugupressid
Warranty: 2 years
Weight: 0.18 kg
Värv: Roheline
Toote tüüp: Köögitarvikud
Kollektsioon: Joseph Joseph Helix
Margin: E
K překladu: CZ AUTO
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: