jäänõud

4 items total
Jäänõu ALIR, messing, House Doctor
64 € –24 %
48,50 €
HD211290801
Jäänõu ARNE JACOBSEN 1 l, hõbedane, Stelton
279 €
SN051
Jäänõu Grand Cru 16 cm, roostevaba teras, Rosendahl RSD18744

Jääämbrid - jookide värskendamiseks

Mis on jääämbrid ja milleks neid kasutatakse?

jäänõu on jää hoidmiseks mõeldud anum. Seda võib leida mitmesuguse kuju ja mustriga ning see on tavaliselt valmistatud roostevabast terasest. Jääd kasutatakse jookide jahutatuna hoidmiseks ja värskendamiseks.

Jääämbreid kasutatakse sageli üritustel, kokkutulekutel ja pidudel, kus pakutakse jooke, kuid neid võib kasutada ka kodus eraviisiliselt. jäänõuesmane ülesanne on hoida jääd jahedana, sest kahekordsed seinad kahekordistavad jää säilimise aega. Jää püsib mitu tundi külmana, kahekordse seina tehnoloogia tagab, et see ei higi.

Veebilehel Kulina on meil saadaval kõrge kaliibriga ja tõhusad jääämbrid sellistelt usaldusväärsetelt tootjatelt nagu Eva Sola, House Doctorja Stelton. Need ämbrid on sageli koos (või neid saab kasutada koos) jäätangid jää ämbrist ülesvõtmiseks. Jää valmistamiseks võite vajada ka jääkuubikute vorme, mida leiate samuti veebilehelt Kulina.

Milliseid jooke on kõige parem serveerida jääga?

Sõltuvalt aastaajast, ilmast ja retseptist tuleb jooke lihtsalt jääga serveerida. Järgnevalt leiate mõned joogid, mida on kindlasti kasulik serveerida jääl:

  • Vesi: Kuumal päeval võib jää lisamine veele muuta selle niisutavamaks ja meeldivamaks.
  • Sooda: Ideaalne on serveerida gaseeritud jooke, näiteks soodat või vahuveini, külmalt ja jääga, sest see kombinatsioon võib suurendada nende maitset ja priskust.
  • Õlu: Teatud riikides, eriti kuumade temperatuuridega riikides, on kerged õlled, nagu lager või pilsner, sageli koos jääga.
  • Vein: Jää lisamine aitab säilitada õige serveerimistemperatuuri.
  • Kokteilid: Paljud kokteilid, sealhulgas margarita, mojitos ja daiquirid, serveeritakse tavaliselt jääga. Jää võib tasakaalustada maitset, vähendades alkoholi kangust.

Üldiselt sobivad jääga serveerimiseks ideaalselt joogid, mida tavaliselt juuakse külmalt ja mis saavad kasu jää jahutavast mõjust.

Samuti peaksite vaatama meie pudelijahutid, šeikerid ja korgitserid, et tagada sujuv baarikogemus. Kui soovite ideid, mida kinkida sõbrale või töökaaslasele, kes naudib veini, vaadake meie kingiideidveinisõpradele.