Kokanuga PRO 20 cm, Zwilling

Code: ZW38401201
Brand: ZWILLING
140 € –35 %
Kokanuga PRO 20 cm, Zwilling
140 € –35 % 89,90 €
Veebis laos (3 pcs)

ZWILLING® Pro kokandusnuga on tugev ja vastupidav nuga, millel on lai tera, mille tera on peene, kuid vastupidava teraga. Universaalmasin professionaalidele ja hobikokkadele, mis puhastab köögivilju, kuid tükeldab ka maitsetaimi või hakkliha.

Detailed information

Product detailed description

ZWILLING® Pro kokandusnuga on tugev ja vastupidav nuga, millel on lai tera, mille tera on peene, kuid vastupidava teraga. Universaalmasin professionaalidele ja hobikokkadele, mis puhastab köögivilju, kuid tükeldab ka maitsetaimi või hakkliha.

ZWILLING® Pro-seeria

 • Uuendusliku tehnoloogia, traditsioonilise disaini ja täiusliku täpsuse ühendamine
 • Tera ühendab Jaapani ja Euroopa lõikekultuuri
 • Pro Touch kaitsja kumer kuju mugavamaks, täpsemaks ja turvalisemaks juhtimiseks
 • Sünteetiline käepide, klassikaline kolme neetidega disain
 • Sujuv üleminek kaitsja ja käepideme vahel
 • ZWILLING J jaoks toodetud eriteras. A. Henckels
 • FRIODUR® - külmkindla tera
 • SIGMAFORGE® - sepistatud ühes tükis
 • Kõvadus umbes 57 HRC Rockwelli järgi
 • Käsitsi lõigatud
 • Laser tera juhtimine
 • Nõudepesumasinas pestav, soovitatakse pesta käsitsi

Solingeni kaubamärk ZWILLING uuendab pidevalt oma tooteid. Peaaegu kolmesaja aasta pikkuse kogemuse ja Itaalia arhitekti ja disaineri Matteo Thuni abiga on Saksa firma ZWILLING J. A. Henckels ZWILLING® Pro nugade seeria, mis ühendab traditsioonilise kolmekohalise käepideme disaini uuendusliku noakaitsekujuga. See kumer kaitse tagab võrratu mugavuse, kui lõikamine toimub hälbides.

ZWILLING® Pro noasarja puhul võtsid ettevõtte disainerid arvesse mitmeid aspekte: välimus, vorm, funktsioon, materjal ja kasutustunne. Traditsioonide ja uuenduste segu on andnud tulemuseks fenomenaalse seeria tippkvaliteediga ja täiusliku kujuga noad, mille tera ühendab endas Euroopa ja Jaapani lõikekultuuri. Õhuke käepide juhatab teid intuitiivselt turvalise haardega, noad on teravad, mugavad käes hoida ja kauakestvad.

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

Nugade valmistamiseks kasutatakse spetsiaalset kvaliteetset , optimaalse kroomi- ja süsinikusisaldusega terast , mis on toodetud vastavalt erinõuetele ainult ZWILLING J jaoks. A. Henckels. Rockwell'i kõvadusega umbes 57 HRC on see teras paindlik, hea esialgse lõiketõhususe, pika tera eluea ja täiusliku korrosioonikindlusega. Sellest eriterasest valmistatud noad on ka kergesti teritatavad. Selle tootmise õige "retsepti" kinnituseks on asjaolu, et sellest on juba valmistatud üle 100 miljoni noa, ilma et keemiline koostis oleks muutunud.

Terase omadusi parandatakse nugade valmistamiseks veelgi spetsiaalse patenteeritud FRIODUR® karastusmeetodiga, mille puhul teras külmutatakse pärast kuumutamist üle 1000 °C ja karastamist -70 °C ja seejärel kuumutatakse veel kaks korda umbes 250 °C temperatuurini. Saadud molekulaarstruktuur suurendab oluliselt noa kõvadust, sitkust ja korrosioonikindlust.

Tera on sepistatud ühest tükist terasest, kasutades SIGMAFORGE® meetodit, mis parandab terase omadusi. Sel viisil sepistatud terad on tihedama ja ühtlasema struktuuriga, mis tagab suurema tugevuse, sitkuse ja vastupidavuse tuhmumisele.

Stabiilne tera ja täiuslik tera geomeetria tagavad erakordse lõiketõhususe ja täpse kontrolli lõikamisel. Terav nurk annab veelgi rohkem teravust, mis muudab lõikamise nauditavamaks. Tänu kiilukujulisele lõikele tungib nuga vaevata toidu sisse. Hälli kuju aitab nuga intuitiivselt kasutada lihtsaks ja täpseks lõikamiseks.

Pro Touch kaitse on integreeritud üheosalise tera osaks. Tagab õige kaalujaotuse ja tagab noa täpse kontrolli. ZWILLING® Pro nugade kaitsel olev kinnitus läheb sujuvalt üle ricasso ülaosale, mis tagab veelgi mugavama haarde.

Ergonoomiline käepide on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist, mis on purunemiskindel, löögikindel või toiduhapete suhtes vastupidav. See on nõudepesumasinas pestav. Varred kinnitatakse varre külge kolme neetiga. Üksikute osade täiuslik liimimine takistab sademe ja bakterite kinnijäämist, mistõttu vastavad noad rangetele hügieeninõuetele.

Noa hooldus ZWILLING

Plastikust käepidemetega noad võib pesta nõudepesumasinas, kuid soovitatav on pesta käsitsi, sest see on noale õrnem. Kui eelistate pesta nõudepesumasinas, pidage meeles, et kvaliteetsed noad võivad kahjustada, kui nad pesemise ajal teiste söögiriistade, potid või pannid kokku puutuvad. Nõusid nõudepesumasinasse pannes tuleb seetõttu kindlasti kontrollida, et terade terad ei saaks teisi esemeid puudutada. Tootja soovitab nõudepesumasina võimalikuks kasutamiseks ka säästuprogrammi, mille maksimaalne temperatuur on 55 °C.

Noa teritamine ZWILLING

Iga nuga tuleb aeg-ajalt teritada. ZWILLING® Pro seeria nugade teritamiseks soovitame 23 cm TWIN® 1731 volframkarbiidiga kaetud teritajat, samuti võib kasutada ZWILLING teritajaid ja lihvkive. Pakume ka originaalseid teritusi otse tootja juures - saame korraldada noa saatmise ZWILLING J. A. Henckels Saksamaal. Vajaduse korral saame soovitada ka nugade teritamise kogemusega nugade teritajat Prahas.

Additional parameters

Category: Kokanoad
Warranty: 2 years
Weight: 0.35 kg
Tera pikkus: 20 cm
Suurus: 20 cm
Toote tüüp: Kööginuga
Kollektsioon: ZWILLING Pro
Tooteinfo: Nõudepesumasinakindel
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.