Köögitaimerid

7 items total
Köögitaimer CLIPSO X1060007, Tefal
28,99 € –20 %
23 €
TEFX1060007
Köögitaimer PREMIUM ONE, WMF
Köögitaimer PREMIUM ONE, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
18,80 €
WM0799766040
Köögitaimer 6 cm, magnetiline, Eva Solo
39,95 € –34 %
26,32 €
ES567770
Köögitaimer NORDIC KITCHEN, Eva Solo
44,90 € –20 %
35,92 €
ES520418
Köögitaimer, digitaalne, WMF
Köögitaimer, digitaalne, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
27,60 €
WM0608901040
Köögitaimer, magnetiline, WMF
Köögitaimer, magnetiline, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
16,90 €
WM0608927390
Köögitaimer PUNCTO 6 cm, matt roostevaba teras, Blomus
16,83 €
BM63600

Köögitimeri - kasulik vahend toiduvalmistamise aja haldamiseks ja söögi jälgimiseks

Mis on köögi taimer/munade taimer?

Köögikell, mida sageli nimetatakse ka munakellaks, on köögi tarvik, mis aitab teil jälgida toiduvalmistamise aega. Nimetus "munakell" tuleneb asjaolust, et esimesi taimereid kasutati munade keetmise ajastamiseks , kuid neid saab kasutada paljude ülesannete puhul, mis nõuavad täpset ajastamist.

Kuidas töötavad köögitimerid?

Köögikellad loevad tagasi ja näitavad järelejäänud aega. Enne esimest kasutamist on oluline lugeda tootja juhiseid, sest väga sageli tuleb valida maksimaalne kasutatav aeg ja alles siis viia taimer tagasi soovitud ajale.

Kas mul on vaja köögi taimerit?

Köögiajastajad on väga sageli sisseehitatud keerukamatesse köögiseadmetesse, näiteks mikrolaineahjudesse või ahjudesse. Tavaliselt on teil ka nutitelefonis taimeri, kuid eraldi, sõltumatu köögi taimeri võib osutuda üsna kasulikuks, eriti kui järgite keerulisi retsepte või kui valmistate korraga palju asju.

Peale selle saab köögikellaja paigutada peaaegu kõikjale, kus seda vajate - mõnda saab riputada konksu külge, teistel on magnet magnetiliste pindade külge kinnitamiseks ja - mis kõige tähtsam - te võite võtta kellaja kaasa teise tuppa ja teha midagi muud, jälgides samal ajal toiduvalmistamise aega.

Lisaks sellele on köögitimerid tänu oma kaasaegsele, sageli naljakale disainile suurepärased kingitused kõigile toiduvalmistamise entusiastidele , kes soovivad alati saavutada oma toiduvalmistamisülesannetes veatuid tulemusi.

Kas professionaalsed köögid ja kokad kasutavad munakellasid?

Peenete roogade valmistamiseks peab professionaalne kokk valmistama korraga mitmeid koostisosi ja kõige üle arvestuse pidamine võib olla väga stressirohke.

Saate hallata korraga paljusid ülesandeid ja alati teada, millal iga roog on ideaalselt valmis, kui investeerite kvaliteetsetesse köögitimeritesse või toidutermomeetritesse, mida leiate ka Kulina. Aja jälgimisel veenduge, et te valmistate täpselt selle koguse toitu, mis peaks antud aja jooksul valmima, ja selleks võite vajada ka köögikaalusid.

Veebilehel Kulina pakume erinevaid köögitimeri tüüpe sellistelt tipptootjatelt nagu Eva Solo ja WMF mis sobivad teie vajadustele ja maitsele. Valige köögitimeri, mis teile kõige rohkem meeldib, ja unustage üleküpsetatud riis ja köögiviljad.