Munalõikurid

5 items total
Munalõikur INGENIO K2073514, Tefal
KULINA WEEKEND
17,20 € –15 %
14,62 €
TEFK2073514
Munakoore lõikur, WMF
KULINA WEEKEND
25,80 € –15 %
Munakoore lõikur, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
21,93 €
WM1882556030
Munalõikur, WMF
KULINA WEEKEND
33,70 € –15 %
Munalõikur, WMF
Veebis laos (>5 pcs)
28,64 €
WM0634306040

Munaviilutajad - munad ühtlaselt ja täiuslikult viilutatuna

Mis on munavahustaja/ viilutaja?

Munaviilutaja on köögivahend, mida kasutatakse kooritud, kõvaks keedetud munade kiireks ja ühtlaseks viilutamiseks. Tavaliselt koosneb see plastikust, roostevabast terasest või metallist valmistatud raamist, millel on mitu traadist tera, mis tavaliselt surutakse vastu muna. Kiireks, täiuslikuks ja käed-käed-väljaseks munade keetmiseks vaadake ühte WMFelektrilistest munaküpsetajatest ja seejärel lõigake oma ideaalselt keedetud ee munaviilutaja abil!

Millised on munaviilutaja omamise peamised eelised?

Aja kokkuhoid on üks peamisi eeliseid, mida munaviilutaja kasutamine annab. See on oluliselt kiirem kui noa kasutamine, et lõigata kõva muna kiiresti ja vaevata läbi vaid mõne sekundiga. Kui teil on kiire või peate valmistama palju munaroogi, siis on see tööriist väga mugav.

Munaviilutaja kasutamine tagab ka selle, et kõik viilud on ühtlased, mis on hämmastav eelis. See on oluline selliste retseptide puhul nagu munasalat ja võileivad, eriti kui pakute oma külalistele mune. Muna lõikur tagab, et iga tükk on ühesuguse suurusega, mis näeb taldrikul suurepäraselt välja.

Munaviilutajaid on ka uskumatult lihtne kasutada ja lihtne puhastada. Igaüks võib neid kasutada, sest need on ohutud ja lihtsad kasutada ning ei nõua eriteadmisi ega -oskusi.

Mida saab veel munaviiluga lõigata?

Munaviilutaja peamine eesmärk on lõigata keedetud munad viiludeks. Siiski on selle köögiseadme jaoks ka muid rakendusi.

Lisaks munadele saab munalõikuriga tükeldada ka pehmeid toiduaineid, nagu seened, maasikad, kiivid ja avokaadod. Veenduge, et toit mahub täpselt munakambrisse.

Mustikad, vaarikad ja kirsstomatid on samuti näited puuviljadest ja köögiviljadest, mida saab purustada munaviilutaja abil. Lihtsalt asetage ese viilutaja sisse ja vajutage traat alla, et toitu viilutada.

Kui te eelistate oma muna pigem tervelt kui tükeldatult, siis peaksite vaatama meie munapüüniste kollektsiooni, et pakkuda elegantselt serveeritud hommikusööki.

Veebilehel Kulina pakume teile valikut suurepärase kvaliteediga munaviilutajaid sellistelt tuntud tootjatelt nagu WMF.