Mittenakkuv pann TITANIUM NOWO 20 x 20 cm, eemaldatav käepide, WOLL

Code: WL1620N
Sale Sticker
Brand: WOLL
86,88 € –28 %
Mittenakkuv pann TITANIUM NOWO 20 x 20 cm, eemaldatav käepide, WOLL
86,88 € –28 % 62,10 €
Veebis laos (3 pcs)

Eemaldatava käepidemega titaanpannid tipptasemelTitan Nowo Saksa kaubamärgilt WOLL on viimase viieteistkümne aasta jooksul muutunud maailmaturul klassikaks. Seeria ühendab käsitsi valmistatud kõrgtehnoloogilised materjalid kaasaegsete tootmistehnikate ja läbimõeldud disainiga, et tagada suurepärased toiduvalmistamise tulemused. Selle kõrget kvaliteeti on juba aegade jooksul tõestanud. Mitte ilmaasjata ei kanna Nowo oma nimes ettevõtte asutaja Norbert Wolli nime.

Detailed information

Product detailed description

Eemaldatava käepidemega titaanpannid tipptasemelTitan Nowo Saksa kaubamärgilt WOLL on viimase viieteistkümne aasta jooksul muutunud maailmaturul klassikaks. Seeria ühendab käsitsi valmistatud kõrgtehnoloogilised materjalid kaasaegsete tootmistehnikate ja läbimõeldud disainiga, et tagada suurepärased toiduvalmistamise tulemused. Selle kõrget kvaliteeti on juba aegade jooksul tõestanud. Mitte ilmaasjata ei kanna Nowo oma nimes ettevõtte asutaja Norbert Wolli nime.

Titaanist Nowo tahked pannid on ideaalsed tervisliku ja energiasäästliku toiduvalmistamise jaoks vähese või olematu rasvasisaldusega. Titaanist karastatud pinnal on väga head mittekleepuvad omadused ja see on ka väga kriimustuskindel. Pannid on kergesti puhastatavad ja taluvad hõlpsasti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist kööginõudega töötamist.

Tänu nutikale tehnilisele disainile mahuvad need pärast käepidemete eemaldamist hõlpsasti köögivalamu, nõudepesumasina või isegi väiksema ahju sisse . See säästab ladustamise ajal ruumi. Eemaldatavate käepidemetega nõud sobivad ka väikeste lastega peredele, sest käepidemed ei ulatu läbi pliidi või tööpinna.

Eemaldatava soojusisolatsiooniga käepideme patenteeritud mehhanism tagab toidunõu mugava kasutamise. Käepideme või käepidemete kandev osa on valatud panni valuvormi sisse. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Titanium Nowo toidunõude suur eelis on selle täiuslik soojuse jaotumine ja akumuleerumine. Pannid on kasutatavad kõikidel kütteviisidel, välja arvatud induktsioonküttel, ja pärast käepideme eemaldamist ka ahjus küpsetamiseks kuni 250 °C juures.

Titanium seeria Uus

 • Esmaklassilised titaanist toidunõud igapäevaseks kasutamiseks, patenteeritud tootmine
 • Käsitsi valatud, ühes tükis suurema mehaanilise ja termilise vastupidavuse tagamiseks
 • Ühendab käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
 • Soliidne, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
 • Sertifitseeritud eemaldatavad pannikäepidemed - lihtne, praktiline ja ohutu
 • Ruumisäästlik hoiustamiseks, saab kasutada ahjus küpsetamiseks (ilma eemaldatava käepidemeta)
 • Lastele mõeldes vähendab see ohtusid, mis on seotud pliidi kohale ulatuvate käepidemetega
 • Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
 • Karastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
 • Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada isegi metallist köögitarbeid
 • Õrnade toitude valmistamiseks ja praadimiseks kõrgel temperatuuril
 • Täiuslik soojuse jaotumine ja akumuleerumine, soojusülekanne kogu pinnal
 • Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest pannidega
 • Umbes 8 mm paksune põhi, kõigi soojusallikate jaoks, välja arvatud induktsioonkuumutus
 • Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
 • Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
 • Nõusid on väga lihtne puhastada, nõudepesumasinas pestavad

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

WOLL professionaalsed valutooted esindavad tooteid "Made in Germany", mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLL kasutatavad tehnoloogiad on samuti keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidiheitega. Kõik WOLL kõrgekvaliteedilisest kultiveeritud alumiiniumisulamist valmistatud nõud valatakse käsitsi, mis eristab neid tavapärasest anonüümsest tehasetootmisest. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.

Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni või poti korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane karastatud pealmine kiht on mittekleepuv, mis on karastatud titaaniosakeste abil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega.

Tänu spetsiaalsele tootmisprotsessile peab kvaliteetne mittekleepuv pind vastu nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist köögitööriistade kasutamisele. (Pikema kasutusaja tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist nõusid.) WOLL spetsiaalselt karastatud mittekleepuv pind on tõestatud, et see on tervislik vähese või üldse mitte rasvaga toiduvalmistamiseks. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 250 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Titaanist Nowo toidunõud taluvad väga hästi ka temperatuurilööke ja neid saab isegi kiiresti kuumutada ilma rasva kasutamata. Tänu oma suurepärasele mittekleepuvale omadusele on nõud väga hõlpsasti puhastatavad.

Additional parameters

Category: Universaalsed praepannid
Warranty: 2 years
Weight: 1.26 kg
Materjal: Titaan
Suurus: 20 cm
Toote tüüp: Universaalpann
Kollektsioon: WOLL Titanium Nowo
Tooteinfo: Ahjukindel
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: