Mittenakkuv pann DIAMOND LITE PRO 30 x 26 cm, induktsioonile, titaan, WOLL
Code: WL2629DLPIRelated products
Product detailed description
Oluline! Toiduvalmistamine toiduvalmistamisvahenditega WOLL on nagu kunst, mida õigesti tehes saate parimad osad. Seetõttu lugege palun nende nõuetekohase kasutamise kohta WOLL juhiseid, mis asuvad käesoleva kirjelduse lõpus. ↓↓↓
Diamond Lite PRO tipptasemel mittekleepuvad pannid, mis sobivad professionaalidele, rõõmustavad kõiki, kes armastavad kvaliteeti ja head kööki. Need vastupidavad titaanist pannid roostevabast terasest käepidemega Saksa kaubamärgilt WOLL on tänu spetsiaalsele mittekleepuvale pinnale ideaalsed tervislikuks ja energiasäästlikuks praadimiseks ilma rasvata või selle minimaalse kogusega.
Diamond Lite PRO pannude eeliseks on väga kiire soojusülekanne ja erakordselt vastupidav, teemantidega kaks korda karastatud, mittenakkuv pind. Pannidel on väga head mittekleepuvad omadused ja nad on ka väga kriimustuskindlad. Neid on lihtne puhastada ja nad taluvad kergesti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist köögitarvete kasutamist.
Matist roostevabast terasest käepidemega elegantne disain ei ole mitte ainult ilus vaadata, vaid ka väga praktiline. Ergonoomiliste käepidemete kandev osa on valatud panni valuvormi sisse. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Kasutatav roostevaba teras on kergesti puhastatav, hügieeniline, löökidele ja toiduhapetele vastupidav ning ennekõike sobib ahjus küpsetamiseks. Tänu kõrgele töötluse kvaliteedile ja materjalide vastupidavusele sobivad Diamond Lite PRO pannid nii amatöörkokkadele kui ka professionaalseks kasutamiseks.
Diamond Lite PRO sari
- Tippkvaliteediga pannid igapäevaseks ja professionaalseks kasutamiseks, patenteeritud tootmine
- Käsitsi valatud, ühes tükis, et tagada suurem mehaaniline ja kuumakindlus
- Ühendab käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
- Vastupidav, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
- Vastupidavad roostevabast terasest käepidemed ergonoomilise disainiga
- Riputusauguga, sobib ahjus küpsetamiseks
- Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
- Topeltkarastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
- Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada ka metalli köögitarvikud
- Talub temperatuuri kuni 300 °C, sobib ka praadimiseks kõrgetel temperatuuridel
- Umbes 8 mm paksune ferromagnetilisest terasest põhi, mis on valmistatud spetsiaalselt WOLLile
- Äärmiselt kiire soojusülekanne kogu pinnal
- Saab kasutada kõikidel kütteviisidel, ideaalne induktsiooni jaoks
- Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest pannidega
- Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
- Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
- Väga kergesti puhastatav, nõudepesumasinas pestav
WOLL professionaalsed valatud tooted on esmaklassilise kvaliteedi sünonüüm. Sellel on kauakestvad mittekleepuvad pinnad, maitsekas disain ja parimad võimalikud toiduvalmistamise tulemused.
Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid
WOLL professionaalsed valatud tooted on "Made in Germany" tooted, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLL kasutatavad tehnoloogiad on lisaks keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidi heitkogusega. Kõik WOLL-i kõrgekvaliteedilisest sepistatud alumiiniumisulamist valmistatud nõud on valatud käsitsi, mis eristab neid tavalisest anonüümsest tehasetoodangust. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.
Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane pealmine karastatud kiht on mittekleepuv, kahekordselt karastatud, kasutades teemantosakesi, mis on kõige kõvem mineraal planeedil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega. Induktsiooniplaadi ainulaadne valmistamismeetod ferromagnetilisest terasest tagab tasase põhja ning panni kiire ja ühtlase kuumenemise ilma soojuskaotusteta.
Kvaliteetne mittenakkuv pind peab spetsiaalse tootmisprotsessi tõttu vastu ka nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist kööginõude kasutamisele. (Oma nõude pikema eluea tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist nõusid.) WOLL spetsiaalselt karastatud mittenakkuv pind on osutunud tõhusaks tervislikuks toiduvalmistamiseks väikese koguse rasvaga või ilma selleta. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 300 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Diamond Lite PRO nõud peavad väga hästi vastu ka temperatuurishokkidele, neid võib isegi ilma rasvata kuumutada. Tänu selle suurepärasele mittekleepuvale omadusele on seda väga lihtne puhastada.
WOLL-i professionaalse valamisnõu õige kasutamise juhised
WOLL-Profi-Gussi nõud kuumenevad väga kiiresti, seetõttu on praadimisel oluline järgida õiget temperatuuri.
Kui praadite või küpsetate rasval või õlil, kuumutage WOLL-Profi-Gussi nõud korralikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Gussi nõud lühikese aja jooksul kõrgeimal tasemel. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss toidunõud sobivad tänu oma kõrgekvaliteedilisele mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks liha ilma rasvata küpsetamiseks:
- Kui praadite liha ilma rasvata, kuumutage oma WOLL-Profi-Guss toidunõud umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal seadistusel. Kontrollige, kas pann on korralikult kuumutatud: tilgutage märja sõrmega paar tilka vett pannile - kui tilgad "tantsivad" põhjas, on pannil õige temperatuur; kui need kaovad kohe, on WOLL-Profi-Guss juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Gussi nõusse - liha kleepub esmalt kergelt külge.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Titaanist praepannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.05 kg |
| EAN: | 4054359008633 |
| Värv: | Hall |
| Materjal: | Titaan |
| Suurus: | 26 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Universaalpann |
| Kollektsioon: | WOLL Diamond Lite PRO Induction |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Induktsioonikindel, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | E |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 250 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Raske (2–3 kg) |
| Käepideme materjal: | Metallist käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Titaankate |
| Soojusjuhtivus: | Järkjärguline soojenemine (2 - 4 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
| Panni kuju: | Ruut |
KULINA | Woll Diamond Lite
Be the first who will post an article to this item!