Mittenakkuv pann TITANIUM NOWO 24 cm, induktsioon, titaan, WOLL
Code: WL524ILRelated products
Product detailed description
Oluline! Toiduvalmistamine toiduvalmistamisvahenditega WOLL on nagu kunst, mida õigesti tehes saate parimad osad. Seetõttu lugege palun nende nõuetekohase kasutamise kohta WOLL juhiseid, mis asuvad käesoleva kirjelduse lõpus. ↓↓↓
Tippklassi mittenakkuvad titaanpannid Titanium Nowo Saksa kaubamärgilt WOLL on viimase viieteistkümne aasta jooksul maailmaturul klassikaks saanud. Seeria ühendab käsitsi valmistatud kõrgtehnoloogilised materjalid kaasaegsete tootmistehnikate ja läbimõeldud disainiga, et tagada suurepärased toiduvalmistamise tulemused. Selle kõrget kvaliteeti on juba aegade jooksul tõestanud. Mitte ilmaasjata ei kanna Nowo oma nimes ettevõtte asutaja Norbert Wolli nime.
Titaanist Nowo tahked pannid on ideaalsed tervisliku ja energiasäästliku toiduvalmistamise jaoks vähese või olematu rasvasisaldusega. Titaanist karastatud pinnal on väga head mittekleepuvad omadused ja see on ka väga kriimustuskindel. Pannid on kergesti puhastatavad ja taluvad hõlpsasti nõudepesumasinas pesemist või näiteks metallist kööginõudega töötamist.
Mugava haarde tagab ergonoomiline sünteetiline käepide koos libisemiskindla pöidlaga ja riputusauguga. Käepideme kandev osa on valatud panni sisse. Need moodustavad ühtse terviku, mis tagab kindla kinnituse. Veel üks Titanium Nowo seeria eelis on täiuslik soojuse jaotumine ja akumuleerumine. Pannid sobivad kasutamiseks kõikidel kütteviisidel, sealhulgas induktsioonil, isegi ahjus küpsetamiseks, kuni 250 °C.
Titanium seeria Uus
- Premium titaanpannid igapäevaseks kasutamiseks, patenteeritud tootmine
- Käsitsi valatud, ühes tükis suurema mehaanilise ja termilise vastupidavuse tagamiseks
- Nad ühendavad käsitööoskuse ja uuenduslikud tehnoloogiad
- Soliidne, mõõtmete poolest stabiilne, sobib tänu oma kvaliteedile professionaalsetele kokkadele
- Eriti vastupidav mittekleepuv pind tervislikuks, rasvavabaks toiduvalmistamiseks
- Karastatud, kriimustuskindel, valmistatud ilma PFOA-ta
- Tänu kõrgele pinnakindlusele saab kasutada ka metalli köögitarvikud
- Õrnade toitude valmistamiseks ja praadimiseks kõrgel temperatuuril
- Umbes 9 mm paksune spetsiaalselt WOLL-i jaoks toodetud ferromagnetilisest terasest põhi
- Täiuslik soojuse jaotumine ja akumuleerumine, soojusülekanne kogu pinnal
- Säästab kuni 1/3 energiat võrreldes traditsiooniliste roostevabast terasest pannidega
- Kõikide soojusallikate jaoks, ideaalne induktsioonpliidil
- Tugevdatud servad parema löögikindluse tagamiseks
- Kujundatud lihtsaks valamiseks ilma tilkumiseta
- Käepidemed on valmistatud kuumakindlast sünteetilisest materjalist, sobivad ahjus küpsetamiseks
- Väga kergesti puhastatav, nõudepesumasinas pestav
Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid
WOLL professionaalsed valatud tooted on "Made in Germany" tooted, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga. Seda jälgitakse pidevalt ka tootmisprotsessi ajal. WOLL kasutatavad tehnoloogiad on lisaks keskkonnasõbralikud ja madala süsinikdioksiidi heitkogusega. Kõik WOLL-i kõrgekvaliteedilisest sepistatud alumiiniumisulamist valmistatud nõud on valatud käsitsi, mis eristab neid tavalisest anonüümsest tehasetoodangust. Aeglane käsitsi valamine takistab õhutaskute tekkimist, mis vähendavad materjali kvaliteeti.
Saadud alumiiniumvalule kantakse veel mitu kihti, et suurendada sööginõude mittekleepuvust ja vastupidavust. Enne seda on selle pind aga mitu korda liivapritsitud. Järgmises etapis karestatakse panni või poti korpus titaaniosakestega ja põletatakse plasmadüüsiga äärmuslikel temperatuuridel üle 20 000 °C. Nõud on seega mõõtmete poolest stabiilsed ja vastupidavad mehaanilistele kahjustustele. Teine kiht kaitseb materjali korrosiooni eest, samas kui kolmas kiht tagab suurepärased antiadhesiivsed omadused. Viimane karastatud pealmine kiht on mittekleepuv, mis on karastatud titaaniosakeste abil. Oma erakordsete omaduste tõttu on see kaitstud tootmissaladusega. Induktsiooniplaadi ainulaadne valmistamismeetod ferromagnetilisest terasest tagab tasase põhja ning panni kiire ja ühtlase kuumenemise ilma soojuskaotusteta.
Kvaliteetne mittenakkuv pind peab spetsiaalse tootmisprotsessi tõttu vastu ka nõudepesumasinas pesemisele või isegi metallist kööginõude kasutamisele. (Oma nõude pikema eluea tagamiseks soovitame siiski kasutada õrnemaid puidust või silikoonist nõusid.) WOLL spetsiaalselt karastatud mittenakkuv pind on osutunud tõhusaks tervislikuks toiduvalmistamiseks väikese koguse rasvaga või ilma selleta. See on ohutu ja PFOA-vaba. Saadud toidud on nii vitamiinirikkad. Tänu oma kuumakindlusele kuni 250 °C sobib see mitte ainult õrnade toitude, vaid ka kõrgetel temperatuuridel praadimiseks. Titaanist Nowo toidunõud taluvad väga hästi ka temperatuurilööke ja neid saab isegi kiiresti kuumutada ilma rasva kasutamata. Tänu oma suurepärasele mittekleepuvale omadusele on nõud väga hõlpsasti puhastatavad.
WOLL-i nõude õige kasutamise juhised
WOLL-Profi-Gussi nõud kuumenevad väga kiiresti, seetõttu on praadimisel oluline järgida õiget temperatuuri.
Kui praadite või küpsetate rasval või õlil, kuumutage WOLL-Profi-Gussi nõud korralikult:
- Kuumutage tühja WOLL-Profi-Gussi nõud lühikese aja jooksul kõrgeimal tasemel. Kvaliteetne põhi soojeneb väga kiiresti ja ühtlaselt.
- Keerake aeglaselt soovitud temperatuurile ja lisage rasv või õli ning küpsetusaineid.
- Tehke katse keedukannuga: et teada saada, kas rasv või õli on õigel temperatuuril, hoidke puidust keedukannu kuiva käepideme rasva sees. Kui selle ümber tekivad väikesed mullid, on rasv piisavalt kuum. Rasvast ei tohiks alustada suitsetamist, sest siis hakkab see põlema.
WOLL-Profi-Guss toidunõud sobivad tänu oma kõrgekvaliteedilisele mittekleepuvale pinnale suurepäraselt ka näiteks liha ilma rasvata küpsetamiseks:
- Kui praadite liha ilma rasvata, kuumutage oma WOLL-Profi-Guss toidunõud umbes 2 1⁄2 minutit kõrgeimal seadistusel. Kontrollige, kas pann on korralikult kuumutatud: tilgutage märja sõrmega paar tilka vett pannile - kui tilgad "tantsivad" põhjas, on pannil õige temperatuur; kui need kaovad kohe, on WOLL-Profi-Guss juba liiga kuum.
- Nüüd saate vähendada soojuskoormust umbes kolmandiku võrra.
- Liha peab enne toiduvalmistamist olema toatemperatuuril.
- Nüüd asetage liha WOLL-Profi-Gussi nõusse - liha kleepub esmalt kergelt külge.
- Kui see altpoolt veidi lahti läheb, keerake seda ümber ja praadige seda teiselt poolt.
- Seejärel küpsetage või küpsetage liha, kuni see saavutab soovitud küpsusastme. Verine: liha ei avalda vajutamisel vastupanu; keskmiselt küps: kerge vastupanu; küps: liha paindub vaevu, kui seda vajutada.
- Laske lihal pärast küpsetamist 90 °C juures umbes 5 minutit ahjus puhata.
Additional parameters
| Category: | Titaanist praepannid |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.41 kg |
| EAN: | 4032525652439 |
| Värv: | Must |
| Materjal: | Titaan |
| Suurus: | 24 cm |
| Tk komplektis: | 1 ks |
| Toote tüüp: | Universaalpann |
| Kollektsioon: | WOLL Titanium Nowo Induction |
| Omadused: | Ahjukindel, Nõudepesumasinas pestav, Induktsioonikindel, Ilma PFOA-ta |
| Margin: | D |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tootja: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimaalne ahjutemperatuur °C: | 250 |
| Garantii (aastat): | 2 |
| Mittenakkuv: | Mittenakkuv kattekiht |
| Brändi päritolu: | Saksamaa |
| Kaalukategooria: | Keskmises kaalus (1,2–2 kg) |
| Käepideme materjal: | Plastikust käepide |
| Tootjariik: | Saksamaa |
| Pinnaviimistlus: | Titaankate |
| Soojusjuhtivus: | Järkjärguline soojenemine (2 - 4 min) |
| Pliidi tüüp: | Kõik tüübid |
| Panni kuju: | Ümmargune |
KULINA | Woll Titanium Nowo
Be the first who will post an article to this item!