Universaalnuga SPITZENKLASSE PLUS 12 cm, WMF

Code: WM1895966032
Brand: WMF
57,90 € –11 %
Universaalnuga SPITZENKLASSE PLUS 12 cm, WMF
57,90 € –11 % 51 €
Välja müüdud
The item has been sold out…

Tänu oma õhukesele ja suhteliselt lühikesele terale sobib Spitzenklasse Plus universaalnuga ideaalselt mitmesugusteks töödeks: puhastamiseks, viilutamiseks ja ka lõikamiseks. Sellega saab lõigata liha, kala, kartulit, tooreid köögivilju, puuvilju, aga ka kõva vorsti ja salaami.

Detailed information

Product detailed description

Tänu oma õhukesele ja suhteliselt lühikesele terale sobib Spitzenklasse Plus universaalnuga ideaalselt mitmesugusteks töödeks: puhastamiseks, viilutamiseks ja ka lõikamiseks. Sellega saab lõigata liha, kala, kartulit, tooreid köögivilju, puuvilju, aga ka kõva vorsti ja salaami.

Spitzenklasse Plus seeria

 • Nuga, mille käepide on valmistatud väga vastupidavast plastikust ja millel on kolm neeti
 • Mugav haarata
 • Valmistatud spetsiaalsest kõrgekvaliteedilisest söögiriistade terasest
 • Sepistatud ühes tükis
 • Valmistatud Performance Cut tehnoloogiaga, mis tagab äärmusliku ja kauakestva serva
 • Kõvadus umbes 55 - 57 HRC Rockwelli järgi
 • Uuenduslik oluliselt teravam tera
 • Patronaaž ohutuks käitlemiseks
 • Sujuv üleminek kaitsja ja käepideme vahel
 • Poorideta, optimaalse hügieeni ja lihtsa puhastamise tagamiseks
 • Laser tera juhtimine
 • Lihtne puhastada, soovitatakse käsipesu
 • Lai valik noad

Saksa ettevõtte WMF Spitzenklasse Plus noasari järgib traditsioonilist Spitzenklasse seeriat, mis on kööginugade seas klassika. Spetsiaalsest, kvaliteetsest plastist valmistatud neetitud käepidemed on ümardatud servadega ja neid on erinevalt eelmisest seeriast väga mugav haarata. Loomulikult on selliste kvaliteetsete nugade üksikud osad omavahel suurepäraselt ühendatud, mis takistab sademe ja bakterite kinnijäämist.

Sepistatud söögiriistade terad on valmistatud uuendusliku Performance Cut tehnoloogia abil. Ka tera on laseriga juhitav. See tagab suurepärased lõikeomadused ja pikaajalise teravuse kogu tera pikkuses. Nugade kasutusiga on isegi kaks korda pikem kui standardid nõuavad. Spitzenklasse Plus tootesari pakub noad igaks võimalikuks kasutuseks, alati õige tera ja õige terakujuga.

Kasutatud tehnoloogiad ja materjalid

Nugade valmistamiseks kasutati spetsiaalset kvaliteetset nugaterast, mille kõvadus on Rockwelli järgi umbes 55-57 HRC, mis on peeneteraline, kõva ja vähem korrosioonile vastuvõtlik. Lisaks sellele on see tänu lamedale lõikele väga vastupidav kahjustuste või purunemise suhtes, säilitades samas suurepärase lõikevõime. Selle omadusi parandatakse noa valmistamiseks veelgi sepistamise teel, mis homogeniseerib ja tihendab selle struktuuri.

Special Performance Cut tehnoloogia ühendab traditsioonilise sepistamise eelised kaasaegsete tootmisprotsesside eelistega. Tulemuseks on suurepärane serv. Suurepärase noa kvaliteedi saavutamiseks on oluline ka täpne teritamine konstantse nurga all. See on lame lõige, mis teeb noad nii teravaks.

Kaitse on integreeritud tera osaks ühest terastükist. Tagab õige kaalujaotuse, kaitseb sõrmede libisemise eest teral ja tagab noa täpse kontrolli.

Kvaliteetsest plastikust valmistatud käepidet on tänu selle ümaratele servadele mugav hoida. Terad on kinnitatud noa varre külge kolme neetiga. Üksikute osade täiuslik sidumine takistab sademe ja bakterite kinnijäämist. Seega on noad hügieenilised.

Noa hooldus WMF

Spitzenklasse Plus noad ei ole nõudepesumasinas pestavad. Selliste kõrgekvaliteediliste nugade puhul on soovitatav ainult kätepesu jooksva vee all, mis on nugade suhtes õrnem ja ka palju kiirem.

Additional parameters

Category: Universaalnoad
Warranty: 2 years
Weight: 0.14 kg
Tera pikkus: 12 cm
Suurus: 12 cm
Toote tüüp: Universaalnuga
Kollektsioon: WMF Spitzenklasse Plus
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

KULINA | WMF Knives Spitzenklasse

KULINA | WMF Performance Cut Knives

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: