Vahaküünla jalad

36 items total
Antiikküünla hoidik BILBAO 32 cm, pruun, alumiinium, Philippi PHP238039
Antiikküünla hoidik CANDELABRA 30 cm, hõbedane, Philippi PHP123167
Up
More products

Küünalde hoidjad - kaunistage oma kodu sisekujundust stiilsete küünlajalgade ja tule soojuse abil

Küünlaalused on dekoratiivsed elemendid, mis on valmistatud küünalde hoidmiseks ja eksponeerimiseks. Küünlad on pikad, peenikesed küünlad (sageli nimetatakse neid ka õhtusöögiküünladeks), mis on mõnikord sirged ja mõnikord laiemad põhjast ja tipust teravamad. Neid kasutatakse sageli pidulikel üritustel või eriliste sündmuste puhul.

Meie koonusküünla hoidjad on valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas näiteks klaasist, messingist, roostevabast terasest, plastist, portselanist jne, ning neid võib leida erinevates suurustes, kujudes ja stiilides. Nad võivad hoida kas ühte küünalt või mitut küünalt korraga.

Need küünlaalused on hoolikalt valitud tipptootjatelt, sealhulgas järgmistelt tootjatelt Blomus, Höfats, ja Seletti.

Mis vahe on koonusküünla hoidjal ja teeküünla hoidjal?

Koonusküünla hoidja ja teeküünla hoidja peamine erinevus on küünla tüüp, mille hoidmiseks nad on mõeldud. Koonusküünlad on pikad, kitsad küünlad, mille tipus on tipp, ja koonusküünla hoidjad on valmistatud spetsiaalselt nende hoidmiseks. Teeküünla hoidjad on aga valmistatud väikeste, kerakujulise kujuga teeküünalde hoidmiseks.

Kuna koonusküünlad on sageli pikemad kui teeküünlad, on nad sageli suuremad ja kõrgemad kui teeküünla hoidjad. Koonusküünla kaal võib põhjustada selle ümbermineku, kui seda ei toetata, seepärast on koonusküünla hoidjad valmistatud ka selleks, et hoida küünal turvaliselt püsti.

Seevastu teevalgustite hoidjatel on sageli väike süvend või pesa, kuhu teevalgusti asetatakse, kuna need on tavaliselt iseseisvad ja ei vaja nii palju tuge.

Kuhu võib paigutada antiikküünla hoidik ?

Teie majas või muudes korterites on palju kohti, kuhu saate panna küünlaaluseid. Siin on mõned mõisted:

  • Söögilaud: Ametliku või mitteametliku õhtusöögilaua kaunistuseks on sageli küünlaalused. Nad võivad muuta teie söögikogemuse luksuslikumaks ja keerukamaks.
  • Küljelaud: Et luua elutuppa või magamistuppa soe ja kutsuv õhkkond, võib küünlaaluse asetada küljelaud.
  • Sahtlituba: Küünlajalg, mis on paigutatud sahtlile või konsoollauale, võib olla kena sisustuse dekoratiivne element ja seda kasutatakse tavaliselt sellisena klassikalise kodu kujundamisel
  • Kohvilaud: Asetage oma kohvilaud koonusküünla hoidja ja nautige hubast, intiimset atmosfääri oma elutoas

Ja kui sulle meeldivad küünlad, siis vaata kindlasti meie lõhnaküünalde ja laternate valikut.