Vaasid

165 items total
Vaas ACORN 16,5 cm, kivi, Eva Solo
KULINA WEEKEND
79,95 € –52 %
37,62 €
ES571387
Vaas ELIA 32 cm, alusega, roostevaba teras, Philippi
146,50 €
PHP202022
Vaas FLOAT 17 cm, hall, Philippi
52 €
PHP123169
Vaas ORGANIC 15 cm, pruun, klaas, Philippi
Outlet
41,50 € –25 %
31,12 €
PHP121011
Up
More products

Vaasid - stiilne viis interjööri kujundamiseks

Vaas on anum, mida kasutatakse lillede, dekoratiivsete okste või muude dekoratiivsete esemete hoidmiseks. Sageli on see valmistatud klaasist, portselanist või kivimassist, kuid kaasaegsed vaasid on sageli valmistatud roostevabast terasest või plastist. Vaasid on saadaval eri suurustes, kujuga ja värvides, sageli kaunistatud erinevate mustrite või motiividega.

Kulina saadaval olevad vaasid on valmistatud traditsioonilistes klaasitöökodades, kuid ka kaasaegsete tootjate poolt, nagu näiteks Holmegaard, Blomus, Philippi, ja Kahler. Seletti bränd pakub vaase, mis ei näe üldse välja nagu vaasid, nii et võite ka neid vaadata, kui olete piisavalt julge. Kui otsite rohkem kodukaunistusi, võite vaadata ka teisi kodukaunistusi meie pakkumisest.

Millised on erinevad vaasid?

Vaasid võib liigitada rühmadesse nende kujunduse, kompositsiooni ja vormi alusel. Järgnevalt on esitatud mõned kõige populaarsemad vaasitüübid:

  • Kivivara vaasid: Keraamilised vaasid: Kivivara on kõva ja vastupidav keraamiline materjal, mida põletatakse kõrgel temperatuuril. Kivimassist vaasid on sageli rasked ja sobivad maastikulise, maalähedase ja boho stiiliga.
  • Keraamilised vaasid: Keraamilised vaasid põletatakse madalamal temperatuuril. Selle tulemusena muutuvad nad õrnemaks ja sageli ka dekoratiivsemaks.
  • Klaasvaasid: Läbipaistvad klaasvaasid või värvilisest klaasist vaasid on saadaval mitmesugustes variantides. Klaasvaasid on väga atraktiivsed, sobivad mis tahes interjööri stiiliga, võivad olla kerged või rasked ja on alati suurepärane kingiidee.
  • Portselanist vaasid: Porcelaan on keraamiline materjal, mida põletatakse väga kõrgel temperatuuril, mis muudab selle mittepoorseks ja väga vastupidavaks. Portselanist vaasid on sageli kaunistatud keeruliste mustritega ja neid on eri värvides. Need sobivad ideaalselt nii traditsioonilistesse kui ka eklektilistesse interjööridesse.
  • Roostevabast terasest vaasid: need on väga moodsad ning saadaval eri kujude ja suurustega. Need sobivad moodsate ja minimalistlike interjööridega ning on suurepärased kingitused neile, kes armastavad lihtsust.

Seda tüüpi vaasid ja mitmed teised, mis on saadaval Kulina kauplustes, on mitmesuguse kujuga, näiteks silindrilised, kerakujulised, sibulakujulised, laiendatud, sirged jne.

Millised on erinevad viisid, kuidas ma saan oma vaasi kujundada?

Olenemata sellest, kas otsustate vaasi välja panna lilledega või ilma, on mitmeid võimalusi, kuidas seda oma kodus kujundada. Siin on mõned soovitused, mis aitavad teil alustada:

Kasutage ühte vaasi: Lihtne vaas, kas lilledega või ilma, võib lisada elegantsust igasse ruumi. Üksikut vaasi saab kasutada ka väljapaistva esemena, kas konsoolile, kohvilauda või kirstule asetatuna.

Tee kompositsioon: Selleks, et luua visuaalselt atraktiivne kompositsioon, paigutage lauale või riiulile mitu erineva suuruse, kuju või värviga vaasi. Mitmekihiliseks ja dünaamiliseks väljapanekuks saate kombineerida erinevaid materjale, näiteks klaasi, keraamikat, portselani ja keraamikat.

Kasutage vaase kui keskkohti: Söögilaua, kohvilaua või muu suure pinna puhul kaaluge vaasi kasutamist keskmisena. Vaasi võib panna lilli või muid dekoratiivseid esemeid, näiteks puuvilju või oksi.

Kui soovite oma interjööris rohkem lilli näidata, vaadake meie lillepotte ja lillealuseid.