Vahaküünlad

2 items total
Piklik küünal GUIRLANDE 25 cm, punane, Bjørn Wiinblad
17,95 €
BJORW53085

Küünlad - ilus viis lisada tuppa soojust, valgust ja lõhna

Mis on koonusküünal?

Koonusküünal on pikk, õhuke küünal, millel on laiem põhi ja kooniline ots, mis keskelt oluliselt kitseneb. Neid väikeseid küünlaid, mida kasutatakse sageli kaunistamiseks, võib kasutada ka religioossete pidustuste, näiteks pulmade ja ristimise puhul. Koonusküünlaid on saadaval mitut tüüpi ja suuruses ning need on sageli valmistatud vahast ja steariinist.

Kus saab kodus koonusküünlaid kasutada?

Koonusküünlad võivad lisada elegantsust ja meeleolu teie kodu erinevatesse ruumidesse, eriti kui kasutate neid koos stiilsete küünlaalustega. Siin on mõned kohad, kus saab kasutada koonusküünlaid:

 • Söögilaud: Küünlaid kasutatakse tavaliselt söögilaua keskmisena. Nad loovad sooja ja intiimse atmosfääri söögikordade, koosviibimiste ja eriliste sündmuste jaoks.
 • Mantel: Asetage kaminaküünlaid oma kaminasaali klassikalise ja hubase välimuse lisamiseks.
 • Sissepääs: Kasutage küünlaid konsoolilauas või esikusse sisenemise laual, et tervitada külalisi sooja ja kutsuva säraga.
 • Vannituba: Looge spaa-meeleolu, asetades küünlad töölauale või vanni lähedusse, et lõõgastuda.
 • Magamistuba: Küünlad võivad pakkuda pehmet valgustust öökapil, luues rahustava atmosfääri lõõgastumiseks või romantikaks.
 • Väljas toimuvad kogunemised: Näiteks terrassilauas, et pikendada pidulikkust õhtusse.
 • Erilised sündmused: Kasutage küünlaid eriliste sündmuste tähistamiseks, nagu sünnipäevad, tähtpäevad ja pühad, asetades neid tordile või osana dekoratiivsest väljapanekust.
 • Siseministeerium: Lisage oma töökeskkonda rahulikkust, asetades küünlad oma töölauale või lähedalasuvale riiulile.
 • Meditatsiooni- või joogaruum: Küünlad võivad aidata kaasa rahulikule ja mõtisklevale õhkkonnale meditatsiooni- või joogaruumis.
 • Peo või ürituse dekoratsioon: Küünlad võivad olla osa elegantsetest dekoratsioonidest ametlikel üritustel, nagu pulmad, peod või pidustused.
 • Kõrvallauad: Asetage küünlad elutoa, tööruumi või muude ruumide küljelaudadele, et luua hubane ja rafineeritud õhkkond.
 • Lugemisnurk: Parandage oma lugemisnurka küünalde pehme kuma, mis loob hubase ja rahustava keskkonna.

Ärge unustage alati olla ettevaatlik ja järgida küünlaid kasutades ohutusjuhiseid, sealhulgas paigutada need nõuetekohastesse hoidikutesse stabiilsetele pindadele ja mitte kunagi jätta neid järelevalveta.

Kuidas ohutult kasutada koonusküünlaid?

Lisaks eespool mainitud esteetilisele kasule on olemas ohutusmeetmed, mida peaksite oma majas küünlaid põletades võtma.

Kui küünal põleb, ärge kunagi lahkuge ruumist ilma seda kustutamata. Nii saate tagada, et küünal ei kukuks maha ega süüdata kogemata tulekahju. Hoidke põlevatest küünaldest eemal põlevaid materjale ja vedelikke. Küünla põlemise ajal tuleb hoida eemal teie lemmiktaime ülevalolevad lehed või lehvivad kardinad.

Lähtudes oma ala suurusest, otsustage, kui kõrgele soovite oma küünlaid paigaldada. Kui küünlad pannakse kaminaplaadile koloniaalstiilis madalate lagedega ruumis, võib kõrgus olla oluline tegur, et säilitada küünalde nautimise ajal keskkonna turvalisus. Õigesti kasutatuna on koonusküünlad siiski väga ohutud, kui kõiki neid tegureid arvesse võtta.

Vaadake kindlasti ka meie lõhnaküünalde ja koonuseküünla hoidjate valikut. Meil on ka kodulõhnade kollektsioon. Ära jäta neid vahele!