Alustassid Revol

7 items total
Alustass CARACTERE kohvitassile, pähklipruun, REVOL
17 €
RV652765
Alustass CARACTERE, kollane, REVOL
17 €
RV652771
Alustass CARACTERE, pruun, REVOL
16 €
RV652770
Alustass CARACTERE, pruun, REVOL
16 €
RV652768
Kohvitassi alustass CARACTERE, mündiroheline, REVOL
17 €
RV652767
Alustass CARACTERE kohvitassile, khaki, REVOL
16 €
RV652769
Alustass CARACTERE, valge, REVOL
17 €
RV652766

Tere tulemast meie e-poodi, kust leiad erakordse Revol tasside valiku, mis tõstab sinu kohvi- ja teekogemusi. Revol taldrikud on kvaliteedi, stiili ja mitmekülgsuse sünonüümid, mis teevad neist täiusliku täienduse teie koju või kohvikusse.

Revol taldrikud, mis on valmistatud täpselt ja hoolikalt, on disainitud nii, et need täiustaksid teie tassid ideaalselt. Olenemata sellest, kas serveerite jõulist espressot, rahustavat tassi teed või rikkalikku cappuccino't, meie taldrikud lisavad teie joogi esitlusele elegantse puudutuse.

Revol taldrikud on tuntud oma erakordse vastupidavuse poolest. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis peavad vastu aja ja igapäevase kasutamise nõudmistele. Need taldrikud ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka stiilne ja praktiline täiendus teie lauanõudekollektsioonile.

Meie ulatuslik Revol tasside kollektsioon pakub erinevaid kujundeid, suurusi ja disainilahendusi, mis sobivad teie eelistustele ja sobivad teie tassidele. Alates klassikalistest ümmargustest taldrikutest kuni kaasaegse ja kunstilise disainini on meil olemas taldrikud igale kohvi- või teesõbrale.

Revol taldrikud on lisaks nende traditsioonilisele kasutamisele joogikaaslastena mitmekülgsed. Paljud meie taldrikud võivad olla ka magustoidutaldrikud või serveerimisnõud väikeste suupistete jaoks, mis lisab nende funktsionaalsust ja atraktiivsust.

Revol taldrikuid on lihtne puhastada ja hooldada, mis tagab, et te kulutate vähem aega koristamisele ja rohkem aega oma lemmikjookide nautimisele.

Kui olete kohviarmastaja, teesõber või lihtsalt hindate kaunilt valmistatud taldrikuid, on meie Revol taldrikud ideaalne valik. Tõstke oma kohvi- ja teerituaale ning lisage meie peen kollektsiooniga oma lauale rafineeritust. Ostke nüüd ja avastage, kuidas Revol taldrikud võivad parandada nii teie igapäevaseid joomishetki kui ka erilisi sündmusi.