Brabantia Touch Bin NEW

22 items total
Puutetundlik prügikast NEW 40 l, metallikhall, Brabantia
235,30 €
BRAB114861
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, plaatina, Brabantia BRAB115363
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, beež, Brabantia BRAB149986
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, beež, Brabantia BRAB304507
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, helesinine, Brabantia BRAB202728
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, matt teras, Brabantia BRAB115349
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, mattmust, Brabantia BRAB115301
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, roheline, Brabantia BRAB304262
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, valge, Brabantia BRAB115141
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 40 l, plaatina, Brabantia BRAB114908
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 40 l, plaatinamatt, Brabantia BRAB114885
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 40 l, teras, Brabantia BRAB114823
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 40 l, valge, Brabantia BRAB114984
Puutetundlik prügikast TOUCH BIN NEW 30 l, must, Brabantia BRAB128967

Avasta erakordne Brabantia Touch Bin NEW kollektsioon, kategooria, mis ühendab stiili, mugavust ja innovatsiooni, et parandada prügikäitluskogemust oma kodus. Elegantse disaini, lihtsa kasutamise ja edasijõudnud funktsioonidega seab Brabantia Touch Bin NEW uued standardid prügi viskamisel kodus.

Brabantia Touch Bin NEW kollektsioon pakub laias valikus prügikaste erinevates suurustes ja viimistlustes, mis sobivad teie individuaalsetele vajadustele ja täiendavad teie sisustust. Iga prügikast on hoolikalt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagamaks vastupidavust ja pikaajalist jõudlust.

Üks silmapaistvamaid omadusi Brabantia Touch Bin NEW puhul on selle ainulaadne puutetundlik avamissüsteem. Vaid kerge puudutusega kaanele avaneb prügikast sujuvalt ja vaikselt, hõlbustades prügi viskamist. Jätke hüvasti raskete kaanede tõstmise või pedaalidega võitlemisega. Puutetundlik süsteem tagab sujuva ja hügieenilise kogemuse, sobides igasse teie kodu ruumi.

Lisaks stiilsele disainile ja lihtsale kasutamisele on Brabantia Touch Bin NEW varustatud praktiliste funktsioonidega, mis parandavad selle kasutusmugavust. Prügikastidel on eemaldatavad sisemised ämbrid, mis lihtsustavad puhastamist ja prügi tühjendamist. Mahedalt sulguv süsteem tagab, et lõhnad püsivad eemal, säilitades värskust ja meeldivat õhkkonda teie kodus.

Brabantia Touch Bin NEW ei keskendu ainult mugavusele, vaid ka jätkusuutlikkusele. Prügikastid on valmistatud kvaliteetsetest ja keskkonnasõbralikest materjalidest, võimaldades teil teha keskkonnateadlikke valikuid ilma stiili ega jõudluseta kompromisse tegemata.

Uuenda oma prügikäitlus-rutiini erakordse Brabantia Touch Bin NEW kollektsiooniga. Tutvu täna meie laia valiku prügikastidega ja koge innovaatilise disaini, lihtsa kasutamise ja jätkusuutlikkuse eeliseid. Muuda oma kodu puhtaks ja korralikuks Brabantia Touch Bin NEW abil ning naudi praktilist ja esteetiliselt meeldivat lahendust prügi käitlemiseks.