Ehete organiseerijad

11 items total
Ehtekarp THINGS, vanaroosa, Printworks
30 €
PRPW00437
Ehtekarp PRECIOUS THINGS, hall, Printworks
39 €
PRPW00601
Ehtekarp PRECIOUS THINGS, kollane, Printworks
39 €
PRPW00602
Ehtekarp PRECIOUS THINGS, roheline, Printworks
39 €
PRPW00600
Ehtekarp RANDOM THINGS L, hall, Printworks
30 € –13 %
26 €
PRPW00404
Ehtekarp RANDOM THINGS L, must, Printworks
30 €
PRPW00405
Ehtekarp RANDOM THINGS L, vanaroosa, Printworks
30 €
PRPW00436
Ehtekarp THINGS S, must, Printworks
30 € –26 %
22 €
PRPW00401
Ehtekarp TINT 35 cm, vask, klaas ja raud, Hübsch
57 €
HU151101
Ehtekarp THINGS S, hall, Printworks
30 €
PRPW00400

Ehtekorraldajad - korraldage ja esitlege oma aardeid

Milleks mul on vaja ehtekorraldajat?

Kui teil on ehteid, siis mõistate, kui oluline on asju korrastada. Oma ehteid korrastades võid säästa aega ning see aitab neid kauem hoida ja kanda.

Ehtekorraldajatel on keskne roll teie hinnaliste kaunistuste laitmatu seisundi ja pikaealisuse säilitamisel. Need geniaalsed hoiulahendused pakuvad mitmesuguseid lahtreid, konksusid ja pesi, mis on mõeldud erinevat tüüpi ehete, näiteks kaelakeede, kõrvarõngaste, sõrmuste ja käevõrude jaoks. Hoides iga osa eraldi ja takistuseta, hoiavad korraldajad ära hõõrdumise ja põimumise, mis võib põhjustada kriimustusi, sõlmi ja isegi purunemist. Lisaks on ehtekarbid tavaliselt vooderdatud pehmete, pleekimisvastaste materjalidega, mis kaitsevad teie väärisesemeid niiskuse ja oksüdeerumise kahjuliku mõju eest. See kaitse aitab säilitada metallide ja kalliskivide läiget ja sära, tagades, et teie ehted säravad jätkuvalt sama säravalt kui päeval, mil te need soetasite. Sisuliselt ei hoia hästi kavandatud ehtekogu mitte ainult teie kollektsiooni süstemaatiliselt paigas, vaid ka säilitab selle ilu ja väärtuse aja jooksul.

Parima ehtekorraldaja valimine võib olla keeruline, sest võimalusi on nii palju. Seepärast oleme veebilehel Kulina need korraldajad jaotanud järgmiselt:

  • ehted seisavad,
  • ehtekarbid ja
  • aardekarbid

ja oleme hoolikalt valinud need tuntud kaubamärkidelt nagu Hübsch ja Printworks.

Millised on erinevused ehtekarpide ja -kastide ning -aluste vahel?

Ehted ja ehtekarbid on kaks erinevat tüüpi ehtekorraldajaid, mida pakutakse veebilehel Kulina ja millel on veidi erinev kasutusotstarve. Sõltumata nende esmasest kasutusalast sõltub valik nende kahe vahel isiklikust maitsest ja vajadustest. ehtekarp on eelkõige hoiustamiseks ja organiseerimiseks, samas kui ehtekarbi kasutatakse peamiselt ehete loominguliseks ja atraktiivseks eksponeerimiseks. Lisaks sellele on ehtekarbid tavaliselt ka väiksema koguse esemete väljapanekuks ja teisaldatavad, samas kui ehtekarbid pakuvad suuremat mahtu ja on tavaliselt statsionaarsed.

Laiemat valikut hoiustamiseks kasutatavaid esemeid saate vaadata Kulina vannitoakorraldajate, ajakirjade riiulite, kingakappide ja muude kodu korraldamise lahenduste kollektsioonist.