Hall KitchenAid kollektsioon

11 items total
Kohvijahvati 5KCG8433EDG, matthall, KitchenAid
Sticker
512,80 €
KA5KCG8433EDG
Kohvijahvati ARTISAN 5KCG8433EMS, hõbehall, KitchenAid
Sticker
KA5KCG8433EMS
Köögikombain ARTISAN 175, hõbehall, KitchenAid
Sticker
819 €
KA5KSM175PSEMS
Köögikombain ARTISAN 5KSM185PSEMS, hõbehall, KitchenAid
Sticker
KA5KSM185PSEMS
Köögikombain ARTISAN MINI 3,3 l, matthall, KitchenAid
Sticker
KA5KSM3311XEFG
Lauablender K150, hall matt, KitchenAid
Sticker
269 €
KA5KSB1325EDG
Mini köögikombain 5KFP0719, tumehall matt, KitchenAid
Sticker
KA5KFP0719EDG
Saumikser 5KHBV83EDG, hall matt, KitchenAid
Sticker
193 €
KA5KHBV83EDG
Toiduhakkija 5KFCB519EDG, tumehall matt, KitchenAid
Sticker
149 €
KA5KFCB519EDG
Lauablender ARTISAN K400, hall, KitchenAid
Sticker
566,20 €
KA5KSB4026EMS
Röster ARTISAN 5KMT2204, 2 viilu, hall, KitchenAid
Sticker
450,10 €
KA5KMT2204EGR

Tutvustame KitchenAid stiilset halli kollektsiooni - moodsa esteetika ja kulinaarse tipptaseme sulam. Meie hoolikalt kureeritud elegantsetes hallides toonides köögitarvete valik on loodud selleks, et tõsta teie toiduvalmistamise kogemust, lisades samal ajal teie köögile kaasaegse värvingu. Avastage funktsiooni ja stiili täiuslik kombinatsioon, mida KitchenAidi hall kollektsioon toob teie kulinaarsesse valdkonda.

KitchenAidi halli kollektsiooni, mis on loodud hoolika tähelepanuga detailidele, kuulub mitmekesine valik köögiseadmeid ja tarvikuid, millest igaüks on läbimõeldult kujundatud nii, et see sobituks sujuvalt teie kööki. Alates köögikombainidest kuni blenderiteni, alates rösteritest kuni kohvimasinateni, peegeldab iga seade KitchenAidi pühendumust pakkuda suurepärast jõudlust ja püsivat disaini.

KitchenAid halli kollektsioon läheb kaugemale tavalistest köögitööriistadest - see on moodsa rafineerituse kehastus. Peenike, stiilne hall viimistlus täiendab teie köögi interjööri ning loob külalislahke ja inspireeriva atmosfääri. Olenemata sellest, kas olete kogenud kokk või entusiastlik kodukokk, meie kollektsioon pakub erinevaid võimalusi, mis on kohandatud teie vajadustele ja eelistustele.

Tõsta oma küpsetamisoskusi KitchenAidi ikoonilise toiduprotsessoriga, mis on elegantse halli värvi ja ühendab võimsa jõudluse kaasaegse esteetikaga. Looge maitsvaid smuutisid ja suppe meie hallide pulgakombainidega, mis sobituvad ideaalselt teie köögi kujundusega. Alustage oma hommikuid täiuslikult röstitud leivaviiludega meie hallidest rösteritest ja nautige oma lemmikkohvi meie hallide kohvimasinatega, mis õhkavad moodsat elegantsust.

KitchenAid halli kollektsioon läheb kaugemale väljanägemisest - selle eesmärk on teie kulinaarse kunsti tõstmine funktsionaalsuse kaudu. Kogege innovatsiooni lähedalt, kui valmistate maitsvaid roogasid täpsuse ja usaldusväärsusega, mis on KitchenAidi kaubamärgi tunnuseks.

Avastage KitchenAidi halli kollektsiooni juba täna ja vaadake, kuidas need köögitarvikud võivad muuta teie toiduvalmistamisruumi stiili ja tõhususe oaasiks. Tõsta oma kulinaarset teekonda KitchenAidi püsiva võlu ja võimsusega, kus hall ei ole lihtsalt värv, vaid kaasaegse maitse, kvaliteedi ja tipptaseme esindaja.