Käsimikser KitchenAid

9 items total
Juhtmeta mikser 5KHMB732, juhtmevaba, punane, KitchenAid
Sticker
KA5KHMB732EER
Käsimikser 5KHM9212EAC, kreemjas, KitchenAid
Sticker
178 €
KA5KHM9212EAC
Käsimikser 5KHM9212ECU, hõbedane, KitchenAid
Sticker
169 €
KA5KHM9212ECU
Käsimikser 5KHM9212EPT roheline, KitchenAid
Sticker
178 €
KA5KHM9212EPT
Käsimikser 5KHMB732, juhtmevaba, mattmust, KitchenAid
Sticker
208,80 €
KA5KHMB732EBM
Käsimikser 5KHMB732EAC, kreemjas, KitchenAid
Sticker
173 €
KA5KHMB732EAC
Käsimikser 5KHMB732EDG, juhtmevaba, tumehall matt, KitchenAid
Sticker
KA5KHMB732EDG
Käsimikser, must, KitchenAid
Sticker
Käsimikser, must, KitchenAid
Veebis laos (1 pcs)
178 €
KA5KHM9212EOB
Käsimikser, punane, KitchenAid
Sticker
171 €
KA5KHM9212EER

Avasta KitchenAid Käsimikserite Võimas Võlu!

Täiusta oma kulinaarset kogemust KitchenAid mitmekülgsete ja võimsate käsimikserite abil. Disainitud, et muuta köögitoimingud lihtsamaks ja tõhusamaks, on need käsimikserid hädavajalikud abivahendid igas köögis.

KitchenAid käsimikserid ühendavad erakordse jõudluse elegantselt disainiga, võimaldades sul kergesti segada, püreestada ja mikserdada erinevaid koostisaineid. Alates siidpehmetest suppide ja kastmete valmistamisest kuni kreemiste smuutide ja kastmeteni, pakuvad need käsimikserid täiuslikku tekstuuri igal korral.

Mitme kiiruse seadistuse ja vastupidavate roostevabast terasest labadega pakuvad KitchenAid käsimikserid täpset kontrolli segamisprotsessi üle. Olgu tegemist tugevate koostisainetega või õrnade tulemuste saavutamisega, need mikserid kohanduvad sinu vajadustega lihtsasti.

Ergonoomiline disain tagab mugava haarde ja lihtsa kasutuse, mis on sobilik nii algajatele kui ka kogenud kokkadele. Puhastamine on samuti lihtne, kuna paljud lisatarvikud on nõudepesumasinas pestavad.

Uuri läbi KitchenAid käsimikseritega kaasas olevate tarvikute ja lisaseadmete valik. Alates segamisvardadest kuni vahustamisotsikuteni, saad viia oma kulinaarse loovuse uutele tasanditele. Need mikserid sobivad suurepäraselt mitte ainult kuumade ja külmade roogade jaoks, vaid aitavad ka aega säästa köögis, lihtsustades toiduvalmistamise ettevalmistustöid.

Oled siis professionaalne kokk või kodune toidunautija, KitchenAid käsimikserid on paindlik lisand sinu köögitarvikute arsenali. Tõsta oma toiduvalmistamise taset ja naudi võimsa segamise mugavust KitchenAid käsimikseritega. Uuri meie kollektsiooni juba täna, et leida sobiv käsimikser oma kulinaarseteks seiklusteks!