Kastrul Zwilling

3 items total
Kastrul TWIN CLASSIC 16 cm, Zwilling
75 €
ZW66585161
Kastrul TWIN CLASSIC, 20 cm, Zwilling
86,99 € –10 %
77,80 €
ZW40915200
Kastrul PRO 20 cm, 3,1 l, kaanega, roostevaba teras, Zwilling ZW65125200

Zwilling premium-kastruul
✓ Kvaliteetne roostevaba teras
✓ Sigma Classic võileivapõhi optimaalseks soojusjuhtimiseks ja akumuleerimiseks
✓ Saksa kaubamärk Zwilling - traditsioonid ühendatud innovatsiooniga

Esmaklassiline kaubamärk Zwilling toodab kvaliteetseid roostevabast terasest potikausse. Potipannidel on Sigma Classic võileivahoidepõhi, mis juhib ja säilitab tõhusalt soojust. Need on varustatud praktiliste, suurepäraselt sulguvate klaasist või roostevabast terasest kaante ja ergonoomiliste käepidemetega.

ZWILLING J. A. Henckels on suur Saksa kaubamärk, mis on üks vanimaid maailmas. Alates 1731. aastast on see tootnud parimatest materjalidest tippkvaliteediga tooteid. See on spetsialiseerunud eelkõige nugade tootmisele, kasutades mitmeid uuenduslikke ja kaasaegseid protsesse, nagu näiteks FRIODUR® terase karastusmeetodit. Kuid kaubamärgi tootevalikusse kuulub ka palju muid kvaliteetseid tooteid, nagu söögiriistad, roostevabast terasest köögitarbed, pannid, köögitarbed ja noatarvikud.

Avastage Zwillingi potikaussi maailm, kus kulinaarne tipptase kohtub täpsusega. Meie kollektsioonis on lai valik kvaliteetseid panni, mis on hädavajalikud igas köögis.

Zwillingi pannide valmistamisel on pööratud suurt tähelepanu detailidele, tagades ühtlase soojusjaotuse ja suurepärase toiduvalmistamise tulemuslikkuse. Need pannid on mitmekülgsed ja usaldusväärsed, alates kastmete kuumutamisest kuni suppide keetmiseni.

Valige erinevate suuruste ja materjalide hulgast, mis vastavad teie toiduvalmistamise vajadustele ja eelistustele. Ükskõik, kas eelistate klassikalist roostevaba terast või mittekleepuvat pinda, meil on teie kulinaarsete loomingu jaoks ideaalne pott.

Ergonoomilised käepidemed ja läbimõeldud kaaned muudavad toiduvalmistamise lihtsaks. Zwillingi pottidega saavutate iga söögi puhul täiusliku tulemuse.

Investeeri oma kööki parimatesse ja tõsta oma toiduvalmistamise kogemust. Zwillingi pannid on oma erakordse kvaliteedi ja jõudluse tõttu usaldusväärsed nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodukokkadele.

Uuendage oma köögi põhitarbeid ja uurige meie Zwillingi kastrulite kollektsiooni juba täna. Avastage ideaalne pann, mis aitab teil luua maitsvaid toite oma perele ja sõpradele.