Kohvimasinatarvikud KitchenAid

4 items total
Kohvijahvati 5KCG8433EAC, kreemjas, KitchenAid
347,40 €
KA5KCG8433EAC
Kohvijahvati 5KCG8433EDG, matthall, KitchenAid
512,80 €
KA5KCG8433EDG
Kohvijahvati 5KCG8433EOB, must, KitchenAid
314,80 €
KA5KCG8433EOB
Kohvijahvati ARTISAN 5KCG8433EMS, hõbehall, KitchenAid KA5KCG8433EMS

Täiustage oma kohvinautimist KitchenAid kohvimasinatarvikutega!

Tõstke oma igapäevast kohvihetke kvaliteetsete KitchenAid kohvimasinatarvikutega, mis on spetsiaalselt disainitud kohvimasinatele. Alates täpsetest kohviveskitest kuni elegantsete tampimisvahenditeni pakub meie kollektsioon mitmekesisust tarvikutest, mis aitavad teil valmistada iga kord täiuslikku tassi kohvi.

Avastage oma kohviubade jahvatamise kunst meie kvaliteetsete kohviveskitega, mis tagavad ühtlase jahvatamissuuruse ja optimaalse aroomi ekstraheerimise. Parandage oma espresso valmistamise oskusi kalibreeritud tampimisvahenditega, mis tagavad ühtlase tampimise ning seeläbi tasakaalustatuma ja maitsvama espressotassi.

Need, kes naudivad vahukohvijooke, saavad uurida meie valikut piimavahustuskannusid ja vahustamistarvikuid. Looge hõlpsasti kohviku-kvaliteediga latte'sid ja cappuccino'sid, sest meie tarvikud võimaldavad teil luua siidise mikrovahtu täiuslikuks lõpetuseks.

Tutvuge meie varuosade ja hooldustarvikute valikuga, et hoida oma kohvimasin alati tipptasemel. Alates veefiltritest kuni puhastustablettideni aitavad meie tarvikud hoida teie armastatud kohvimasina vastupidavust ja tulemuslikkust.

Disainitud täpsuse ja vastupidavusega silmas pidades on KitchenAid kohvimasinatarvikud loodud parandama teie kohvinautimise kogemust. Olgu te olete kogenud barista või kohviarmastaja kodus, meie tarvikud annavad teile vajalikud tööriistad, et luua kohvikuga võrreldavaid kohvikreatsioone.

Täiustage oma kohvikogemust ja avastage täna meie valik KitchenAid kohvimasinatarvikuid. Tõstke oma kohvi valmistamise oskusi ja nautige täiuslikku kohvitassi iga hommik, kõik koos KitchenAid brändi mugavuse ja usaldusväärsusega.