Kuidas vautšerit lunastada

 

Kuidas kinkekaarti kasutada?

Kas teil on meie kinkekaart? Siis olete õiges kohas.
Kulina on kvaliteetsete köögi- ja koduseadmete veebipood.
Muidugi pakume ka suurepärast klienditeenindust.
Meie kinkekaardi kasutustingimused on teistsugused ja kliendile orienteeritud. Päriselt.  

 

Kinkekaardi tingimused

 width=

Kinkekaardi kehtivus on piiramatu. 
PÄRISELT

 width=

Kinkekaarti saab kasutada ka üle väärtuse minevate toodete ostmiseks.
PÄRISELT

 width=

Seda saab kombineerida ka muude sooduskupongide ja kinkekaartidega. 
PÄRISELT

 width=

Ülejäänud (või täieliku) kinkekaardi summa saab vahetada rahaks.
PÄRISELT

 

Kuidas meie kinkekaarti kasutada


1. Esimene samm tellimust ostukorvi lisades on sisestada välja "Sisesta sooduskood" (väli muutub nähtavaks pärast märke tegemist kasti "MUL ON SOODUSTUS/KINKEKAART") kinkekaardi kood, mille leiate selle esiküljelt.

2. Kinkekaarti saab ka kombineerida teiste sooduskoodidega. Kui teil on sooduskood, siis sisestage see esimese sammuna välja "Sisesta sooduskupong". Ainult kinkekaardi kasutamiseks sisestage palun see info koos kinkekaardi koodiga ostukorvi kolmandas sammus täiendava sõnumina (pärast kontaktandmete sisestamist). Valige maksemeetodina "pangaülekanne". Lõpetage tellimus ja oodake. Meie klienditeenindus võtab teiega varsti ühendust.

3. Kui väli "Sisesta sooduskupong" ostukorvis nähtav pole (seda võib suurte kampaaniate ajal juhtuda), sisestage kinkekaardi kood kolmandas sammus olevate täiendavate sõnumite jaotisesse. Valige maksemeetodina "pangaülekanne". Lõpetage tellimus ja oodake. Meie klienditeenindus võtab teiega varsti ühendust.

4. Kui tahate kasutada ainult osa kinkekaardi väärtusest, siis esitage tellimus ja sisestage kinkekaardi kood vastavalt ülaltoodud juhenditele. Valige maksemeetodiks "pangaülekanne". Sisestage info koos kinkekaardi koodiga ning pangakonto numbriga täiendavate sõnumite jaotisesse. Lõpetage tellimus ja oodake. Vajadusel võtab meie klienditeenindus teiega ühendust. Oleme teie jaoks alati olemas.

5. Tagame iga kinkekaardi eest sooritatud ostuga tasuta tarne. Kui teilt tarne eest raha võetakse (nii võib juhtuda kinkekaardi kombineerimisel teiste soodustustega ning kui sisestate kinkekaardi koodi täiendavate märkuste jaotisesse), siis võtab meie klienditeenindus teiega ühendust ning tagastab tarne raha.

6. Kui Kulina teid oma valikuga ei võlu ning tahate kupongi eest täies ulatuses raha tagasi, siis võtke palun meiega ühendust. Pingutame selle nimel, et teie jaoks olemas olla ning loodame, et leiate järgmine kord endale midagi ilusat.

7. Kui te ei tea, mida teha, siis võtke meiega ühendust. Aitame teid meeleldi. Päriselt! :-)

 

Tahate kellelegi haruldast kinki teha? Kinkige talle Kulina kinkekaart

Tere tulemast KULINA kvaliteetsete kodutarvikute maailma.