Ahjunõu 42 x 27 cm, kreemjas, savi, Emile Henry

Code: EH029654
61,49 € –5 %
Ahjunõu 42 x 27 cm, kreemjas, savi, Emile Henry
61,49 € –5 % 58,30 €
Välja müüdud
The item has been sold out…

Praktiline köögis, elegantne laual

Detailed information

Product detailed description

Praktiline köögis, elegantne laual

Keraamilised küpsetuskausid Emile Henry ei ole mitte ainult usaldusväärsed abilised köögis, vaid tänu oma elegantsele disainile on nad kindlasti tähelepanu keskpunktiks ka lauas. Parandatud ja elegantsemate käepidemete disain, mis lähevad sujuvalt üle konteineri servast, võimaldab virnastamist. Lisaks sellele hindavad kõik selle lihtsat käsitsemist. Prantsusmaast inspireeritud ilusates värvides ja uusimatest trendidest inspireeritud küpsetusnõusid saab omavahel vabalt kombineerida, et luua köögis ja lauas värskeid kombinatsioone. Valige mitme suuruse vahel, mis on kohandatud lasanje, moussaka, friikartulite või bataadi jaoks. High Resistance® keraamika tagab, et teie toit püsib kaua pärast ahjust väljumist soojana, nii et saate oma sööki veidi kauem nautida.

Emile Henry on tänu High Resistance®-tehnoloogiale löögi- ja kriimustuskindel, nii et saate mitte ainult küpsetada, vaid ka portsjoniteks jagada ja serveerida toitu. Kõiki mahuteid saab kasutada mikrolaineahjus. Kui olete sügavkülmast välja võtnud, võite Emile Henry kohe ahju või mikrolaineahju panna. See toidunõu ei ole ette nähtud kasutamiseks otseste soojusallikate, näiteks gaasi- või elektripliidi peal. Kõik nõud Emile Henry on nõudepesumasinas pestavad. See talub temperatuuri kuni 270 °C.

Emile Henry on traditsiooniline Prantsuse kaubamärk , mis on alates 1850. aastast varustanud majapidamisi kvaliteetse Burgundia keraamikaga. Kõik tooted on enamasti käsitsi valmistatud, seega on iga toode originaal. Tembeldatud märgistus alumisel küljel, nt. JN3 ei ole teie kannu või vormi number, vaid käsitöötaja allkiri ja põgus mälestus hetkest, mil toode loodi Prantsusmaal Marcigny's.

Additional parameters

Category: Ahjunõud
Warranty: 2 years
Weight: 2.6 kg
Värv: Kreemikas
Materjal: Keraamika
Suurus: 42 cm
Toote tüüp: Ahjunõu
Kollektsioon: Emile Henry Clay
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: