Küpsetuspann Revol

4 items total
Madal koogivorm FRENCH CLASSICS 12,5 cm, REVOL
11 €
RV612426
Ramekin FRENCH CLASSICS 9 cm, 230 ml, REVOL
8 €
RV615279
Ramekin FRENCH CLASSICS 9,4 cm, 170 ml, REVOL
6,20 €
RV615068
Ramekin FROISSÉS 170 ml, valge, REVOL
10 € –10 %
9 €
RV644823

Tere tulemast meie e-poodi, kust leiate laia valiku Revol küpsetusvorme, mis on mõeldud teie küpsetamismängu tõstmiseks. Meie Revol küpsetusvormid on saladus täiuslike küpsetiste, leiva ja magustoitude valmistamiseks. Täpselt ja uuenduslikult valmistatud küpsetusvormid on hädavajalikud igasse kööki, olgu te siis professionaalne pagar või kirglik kodukokk.

Revol küpsetusvormid on tuntud oma erakordse kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud vormid tagavad ühtlase soojuse jaotumise, et küpsetamistulemused oleksid iga kord ühtlased. Ükskõik, kas valmistate õrnu torte, soolaseid kooke või käsitööleibu, meie küpsetusvormid aitavad teil saavutada täiuslikkust.

Revol küpsetusvormide eripära on nende mitmekülgsus. Kuna saadaval on suur valik kujundeid ja suurusi, saate valmistada mitmesuguseid magusaid ja soolaseid maiustusi. Alates klassikalistest ümmargustest pirukavormidest kuni dekoratiivsete tordivormideni, meie valik võimaldab teil köögis oma loovust vallandada.

Need küpsetusvormid ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid lisavad teie kulinaarsetele loomingule ka elegantsi. Revol küpsetusvormide ilusad kujundused ja viimistlused muudavad need sobivaks otse ahjust lauale serveerimiseks, mis täiustab teie roogade esitlust.

Revol küpsetusvormide abil on küpsetamise järgne koristamine imelihtne. Neid on lihtne puhastada ja hooldada, tagades, et kulutate vähem aega koristamisele ja rohkem aega oma maitsvate loomingu nautimisele.

Olenemata sellest, kas olete professionaalne pagar, kes soovib oma töövahendeid uuendada, või kodune pagar, kes soovib oma sõpradele ja perele muljet avaldada, on meie Revol küpsetusvormid ideaalne valik. Tutvuge meie kollektsiooniga juba täna ja avastage, kuidas need kvaliteetsed küpsetusvormid võivad teie küpsetamise järgmisele tasemele viia. Revolga saate küpsetada enesekindlalt ja luua suussulavaid maiuspalasid, mis jätavad kõik soovijad küsima rohkem. Ostke nüüd ja kogege ise erinevust.